Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komlón lakok.9000 ért oda adod postával?
600as KLR-re tökéletes méret. Boltban jelenleg 16.500ft. A posta 1690 asszem. De hol laksz? lehet el is tudom küldetni...
Hello.Irtam emailt!
Nekem egy 600-as Klr re kellene.
Mennyi lenne postával eggyüt?
MITAS C-02 130/80-17méret. Honda Dominatoron volt. De DR600ra is jó, meg a többi ilyen 600as gépre is kiválóan megfelel.
mármint az alufelni !
Eladó vagy csere motorra ráfizetéssel is !
A használt is megfelel.
Oké.Küld a képet és a méretet.Köszi.
Újat keresel? Nekem van eladó. 8.000ft+posta. Kb 70% 1-2 szezont simán elmegy. Kérésre csinálok képet.
Sziasztok.
2004-es Honda CB 600 Hornet S-hez első lámpát és jobb oldali idomot (a gáz felölli, az első fejidom jobb oldali darabja) keresek valamint
2004-es Honda CB 600 Hornethez első kerek lámpát szuporttal és műszerfalat, olyat amelyen digitálisan mutatja a megtett kilómétert.
Jah 4 db vagyis egy szett van belőle.
Cserélném keskenyebb felnire, vagy pénzre.
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 12EFt-tól!
Szines Racing fékkarok 14000Ft/pár-tól(felhajlós változatban is!),lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető yamaha r6 2006-2008 sötét bubis plexi!(10000Ft) tel:06303210309
mail:bali105@t-email.hu
Üdv.Keresek 17" cross gumit eladót.
Heló, annyit kérnék, hogy e-mailban keress meg! és ott elmondok mindent, megértésedet köszönöm

palacsinta@citromail.hu
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Egy jó honda! Alkudni kötelező!
elkelt
irj egy mailt nekem pontosan miről lenne szó:
joceehuntKUKACfreemail
Eladó xbox360 wireless controller, csak párszor használt, második kontrollerként funkcionált.
Ár: 7000 Ft
Fogalmam nincs. A kollégámé. Nem értek hozzá
ezéé kérdem ...
"emberre" való, nem karikatúrára!
rájöttem.kösz.