Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm megtisztelő ajánlatodat, sajnos nincs ennyi pénzem. üdv.
A papirozása természetessen megoldható mert eredeti papírjai vannak forgalomba helyezhető.Az idomfaragás az passz,ha elég ügyes vagy.
Csáó! látom nagyobb mocit szeretnél! volna egy gsx-r 1000 esem 2002-es! ha rádobnál 6 kilót a peugeotodra akk érdekelne a csere! ha érdekel jelezd! 0670 421 6829
SUZUKI GSXR 1000 K4 okmányok nélkül eladó.
Pályamotornak, vagy hobbi célra.
Amit adok:
-A motor :)
-Gyári idomok, gyári lámpák, plexik
-Pályaidomszett

Amit a motorról tudni kell: Yoshimura vezérműtengely, Yoshimura kipufogó, fékpadon mért 178 paci.
A motorban 40000 km van, nem csörög, nem zörög, bitang mód megy.
iá.: 710,000,-

30/2708234
Vagy Yamaha DT, vagy Aprilia RX
A felsoroltak közül talán még ezek a jobbak. De inkább a DT.
a 2ő!
akkó' bocsi...
TL 1000 R-hez füstös plexi eladó. 12500Ft postával.
Heló Mindenki!
A nyáron szeretnék venni magamnak egy 50es endurot vagy supermotot és azt szeretném kérdezni,hogy ki mire voksol.
Derbi Senda,Betamotor RR50,Yamaha Dt,Aprilia Rx.Eddig ezekben gondolkodtam.max 300000ft-om lesz egy olyan motorra amivel kényelmes tempóba lehet utazni (70km/h) és az erdőbe is felmehetek vele.Egyéb ötleteket is szívesen várok,és előre is köszi a segítséget!:)
(nem várok 50es motortól olyan teljesítményt mint egy 125-250 2t-től,csak szeretném a legjobbat a kategóriába)
Szia. Ha küldesz róla egy-két képet akkor lehet megfontolom.
Írtam hogy kettőt kaptam..
Nem írtam el! Sajna már elkelt
Szia.
Nézegettem már a motorodat. Érdekel, de ráfizetéses cserénél csak március környékén tudok foglalkozni. Köszönöm az ajánlatodat.
Közben kérdeznék: Szerinted át tudnám alakítani egy 2003-as CBR600RR idomzatával? Mennyit kéne hozzá farigcsálni és le tudnám papíroztatni? Üdv.
jól nyomhatod, ha a "motorozás mesterfokon" is felesleges lett ...
1500?Nem írtad el?Ennyiért érdekel.
Sziasztok!
Eladó a Peugeot Elyseo 2004-es 100ccm-es robogóm!
További infó a linken található: http://auto-motor.vatera.hu/mo...

Esetleg csere érdekel valami nagyobb motorra. 400ccm-1300ccm.ig. (Túra, Túra-speed, Speed) Ráfizetéssel.
üdv.
Eladó méretprobléma miatt! 1 szezont használt bukosisakom kivülröl hibátlan a fényezés a plexin van kb. 5-6db minimális pötty az okát nem tudom mitöl de ez nincs a látótérben teljesen oldalt van! A sisak uj ár 90-105ezer körül mozog még mindig! Csere nem érdekel! Mérete: M1-57 Ára 35eft. Érd:adatlapon az elérhetöségek! Vagy itt!
nem :) Csak sok itthon a számomra felesleges dolog és nem férek tőlük.
Az összes cuccot tudom postázni is ha kell! Illetve személyesen Csongrád megyében! (Szeged, Hódmezővásárhely)
mivan, hétfőn vonulsz be a sittre húsz évre?
Egyéb ELADÓ holmik (nem motoros), ha bárkit érdekel!

- Joystick
Logitech Wingman Attack 2 botkormány, USB, 6 gombos. Kb. kétszer használtam, teljesen újszerű állapotban.
Ár: 1.500 Ft.

Könyvek:
- J. K. Rowling - Harry Potter és a tűz serlege – Animus Kiadó 2002.– Újszerű, hibátlan
Ár: 3.500 Ft
- Mahler Ede- Ókori Egyiptom – Bp. 1909. Kiadás alapján – Anno Kiadó- – Újszerű, hibátlan
Ár: 1.200 Ft
- Lance Armstrong – Bicikli életre-halálra – Bastei Budapest 2002.- Újszerű, hibátlan
Ár: 1.000 Ft
- Fekete István – Kittenberger Kálmán élete – Nesztor Kiadó - Újszerű, hibátlan
Ár: 1.000 Ft

Mail: tyt001@freemail.hu
Tel:70/6199777
Eladó Cagiva Prima alkatrészek.

http://picasaweb.google.com/pl...

érdeklődni: cagiva.cocis@gmail.com

Üdv.
Eladó kétütemű motorolaj!

Castrol Power 1 TTS, kétütemű 100% szintetikus motorolaj. 3 flakonnal van.

Ár: 2.800 Ft/Liter

Mail: tyt001@freemail.hu
Tel:70/6199777
Eladó motoros könyv!

Ifj. Petró Lajos – Motorozás mesterfokon - vadiúj, fóliában
Kettőt kaptam belőle, ezért az egyik eladó!

Ár: 3.000 Ft

Mail: tyt001@freemail.hu
Tel:70/6199777