Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a Progrip páncél ? mekkora emberre jó ?
neked kicsi.
szia! az enduróért mennyit gondoltál,vagy mi érdekelne cserébe?
187cm/97kg
Nem tudom ugyan az-e, de nekem van egy ZX 400 papiros, rendszámos vázam. Papirjai rendben. Sőt... A blokk kivételével minden megvan az uccsó csavarig.
Mekkora vagy?
kösz. akkor passzoltam
Hali
Szerinten.olyan 70-től-85kg ig
süti25! ez mekkora emberre jó?
a méret is
Az ár lemaradt
Irányár:85eft ami alkuképes bizonyos ésszerű keretek között.
Egy szezont használt Berik bőrruha,szakadás/csúszásmentesen ,nagyon szép állapotban, motorváltás miatt eladó.Az ár irányár, valamennyit tudok belőle engedni mivel nekem csak a helyet fogja itthon.Esetleg kétrészes,szürke-fekete bőrruha+kp csere érdekel.
Tel:30/9089573
Mail:balu88@mailbox.hu
Sziasztóóók!
Eladó egy zsír új amerikai FOX ACCESS endúrós dzseki. XL-es méretben.
185 centi és kb 85 kiló vagyok..kis bojlerrel has tájékon, protektor mellényre húzva is tökéletes a mérete :-))
Posta megoldható!
Főbb jellemzői:
-lecipzározható ujjak
-cipzáros zsebek és szellőzők
-cipzáros zseb a hátán a lecsatolt ujjak számára
-kivehető könyökvédő
-izzadásgátló belső

Újpest központban meg tudom mutatni...vagy egyéb képeket küldök ha kell!

28.500.- jó magyar forint
Sziasztok
Eladó,egy NITRO MX-410 es M es bukó 8000ft.PROGRIP páncél 7000ft(kis méret).JAFFSON full protektor L es, 11000ft.MEX zárt bukó 7500ft.Postázom ha kell valakinek.
márkakereskedés...
Kollégámé. Megvan még neki, mert nem bírta lepapírozni. Papíros, nála a forgalmi meg minden, de útközben volt pár nem átírás és ez nehezíti az átírást. Beszélj vele 06209921522 és kiokoskodjátok.
Hello!
Megvan még a Gpz400-asod?mert érdekelne.
SONY S780 digit gép 8.1 mp csere sisakra, olyan érdekel amiben beépített napszemüveg van, M-es méretben
uraim, egy kerdesem lenne, hogyan tudnam megtudni ,szeria es alvaz szam szerint hogy ki volt a tulajdonosa egy motornak, akinek a nevet sem tudom es nemetben lakik, nagyon fontos lenne , a cime kene es a neve a csokanak , ki tudna segitteniii. minden valasznak orulok , kardhal35@yahoo.com persze nem ingyen kerem a segitseget.
Tudna valaki segíteni, hogy ZTECH dobozokat hol árulnak újonnan? Nem találtam semmilyen webshopot vagy áruház oldalt. Köszönöm!
szia mint ahogy írtam "bármilyen motor bármilyen típus
* a merci felnik 16x8asok!
lasi85@freemail.hu
Helló, kérlek küldj egy e-mail címet , érdekelnének a dolgok!