Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csáó, nekem is van egy lg kp 502! én 8000-be odaadom:D karcmentes, fólia van a kijelzőn, és hibátlan! (fekete)
Köszi, csak meg kell várnom amíg elviszik az enyémet. :/
Köszönöm, az jó lenne! E-mail az adatlapomon!
Szia!
Holnap délutántól a tesóm Pesten lesz,ha gondolod,akkor megadom e-mailben az ő elérhetőségét és akkor valahol tudnátok találkozni.
Küldtem emailt.
Szia Viktor! Nem jársz valamikor Pesten? Megnézném a kabátot!
+70.000 a műszaki?
Ja takaróidom 2009-10-es Er 6n-re a kapaszkodó helyére
Hali!
Valaki nem tudja hol lehet venni ilyet vagy rendelni Mo.-n?
Helló Uram!
Oda ért a motyó?
Szia!

Megvan, és müszakistól 220.
hali megvan még a kocsi?

a küszöböket én feltudom rakni. műszakival mennyi lenne?
ELADÓK!
Kawasaki ZX636 2003-2004
- tükrök
- pilótaülés
- fesz szabályzó
Suzuki Bandit 400 1990
- fejidom

email: mp46@freemail.hu
tel:30/3600-141
zala megye
Hali!
Cordura kabát egy 10-esért valakinek?Semmi szakadás,vagy horzsolás....érd:simoviki@vipmail.hu
Hali! valaki nem tud kx 250-hez alkatrészeket? 98-as évjárat.
Minimum 4.3-as Gps-re cserélnék néhány dolgot.
typhoon myguide 3500 hibásan .Tökéletesen,működött de egyszer amikor tölteni akartam beesett az a rész amibe belecsúszik a dokkoló érintkezője.Van hozzá dokkoló usb-és és hálózati töltővel, bőrtok ,1 g sd kártya Igo8-al.
SonyEricsson w350i független .Töltő van hozzá és egy 256-os mem.kártya.Szép állapotban van,alig volt használva .Csak a navigációs gomb közepén van kopás
Samsung sgh m600 .Működőképes,telenoros hálózatfüggő. töltőkábel van hozzá és headset.Akksi 2-3 napig bírja.Kopott, a hátuljáról egy díszcsík hiányzik
pda-9000
sony 90000
samsung 4000
egybe 20000 vagy egy gps.
06705474987
hqbalazs@vi pmail.hu
metrakit Pro race kipuff RS 50-re TZr 50 stb.. 50-70-80-as motorokhoz!
30e+posta
csababoy0@t-online.hu
supermoto eladó!
80cm3,hebo membrán,TNT karbonszálas dekni,önindító,berugó.

Supermoto
Eladó 2 pár 185/60 R14-es méretű 0 km-es téli gumi. Az egyik pár Matador a másik pedig Viking márkájú. 16.000forint/pár Tel: 0670/977-2687, Email: richard.horv@gmail.com
Sziasztok! Eladó egy S'Oliver márkájú nemesacél kereszt medál. Kb 4 cm magas. Bolti ára :15.000 forint, hátuljába bele van gravírozva a márkája. Díszdobozában 8.000 forintért eladó. Email: richard.horv@gmail.com, tel: 0670/977-2687
Hát kár h nem szgk... haver pont most akar ilyen corsát venni... de neki szgk kell mindenképp... körbekérdezek. Nekem sürgős a moci, mert amit kinéztem motor, ahhoz már csak a 2kiló kell... Viszont adok hozzá egy csomó mindent. Ma voltam kint vele, 3 hete el sem indítottam, mert a kipu leömlők fényezőnél voltak. Hát második tekertetésre szivatóval indult. (szóval kb pöccröff) kimentem melegítés után egyet kerülni vele a faluba, imádom ezt a motort. Olyan szépen járt, meg ment, h hihetetlen.. csak beleszerettem a krossz gépekbe, meg a hard enduroba ezért adom el.
kár,h az autóm nem érdekel,mert beszámítanám!de ha elmegy,hívlak,mert teccik nagyon a gépezet!
ha segítesz eladni,akkor amint kifizetik,viszem a mocidat!
itt a hirdetéseimnél látható,h miről beszélek!
ok, holnap.
Szeva BearDr!

Tiéd 9-ért!
Itt a tel számom hivj és egyeztetünk!
30/680-2519
Full Gas, 9-ért elviszem