Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Eladnám vagy motorra cserélném ezeket a felniket!Dezent 14es 4×108as Karcmentes szinte vadonatujj alig használt!Gumik nélkül csak a felnik!Citroen xsarán volt!
nincs miből, de később biztos...
ezért nézegetek Én is lefelé a betonról ....
vennél ? ?
nézd meg a hirdetésem, de Neked jutányosabb az ára...
mennyiért válnál meg tőle?...
Túl sok pénzem áll benne!
Mivel egyre jobban vonz a sár (enduro), akarok venni egyet, de aszfaltra az évi pár ezer km-hez meg tökéletes lenne egy olcsóbb, pl: SV is!
Csak ebből a megfontolásból.
Sziasztok
Eladó Honda MTX 50/125ccm-is. Minden működik rajta. Kitűnő motorikus és esztétikai állapotban van, hölgy a tulajdonos. Erős, megbízható motorral. A motort most újítottuk fel a télen így még bejáratos, új aksit is vettem bele és szép új festést is kapott de az eredeti színben! Eladó vagy cserélhető: Honda-Aprillia-Yamaha endruro típusú 500-700ccm motorra. Csak papiros érdekel, lehet külföldi papiros is, max: 250.000Ft-ig.
Ár: 145.000Ft
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mtx-4401409
Motor alkatrész csere érdekel. 5, 12, 15,000Ft
na ?
mi van cula ?
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 14EFt-tól!Szines Racing fékkarok 14000Ft/pár-tól,lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető gsxr600-750 K6 füst,yamaha r6 2006-2008 sötát es vtr 1000f 98 sötét bubis plexi!(nind 10000Ft) tel:06303210309 bali105@t-email.hu
Aloha!
Oksa, gondoltam 31-én, 1-én nem kereslek,előtte meg kint, majd ma hívlak, vagy legkésőbb holnap! Jó lett minden?
Cső!

Köszi a cumót, megjött! Csörizz meg légyszi ha itthon vagy, többször kerestelek!
Szia igazán nem árulom de ha valakit érdekel eladó iár:950
Guten Abend!
BUÉK, meg minden, és vegyétek, vigyétek!
Kisebb csere érdekel, vagyis inkább olcsóbb!
Repedés nincs rajta és javítani való sem!Csak fel tenni és GO!Ja és gumis is van a garázstol kb.100méter!
msn-ed van?
vegyél fel!
az enyémnek is van 1 kis csuszásnyom de én még sport prot nem nagyon látam csuszásmentest
heló
és hogy gondoltad ezt a cserét?
ezt az et dolgot mondhatod fingom nincs micsoda

egyik astrás haver keresett felniket majd mondom neki
repedés/javítás mentes? gumis van felétek megpörgetni?
mennyiért árulod?
Igen!Nekem F astrán volt.De sok más tipusra is jó,mert van a közepébe beleesztergálva egy módosító gyűrű!Egyébként az ET száma 35!
Igen rendben vannak 2012 05-ig műszaki