Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 10000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fékmunhenger 5000
hátsó 2 dugós brembo munka henger 3000ft

érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 vagy Baleee89@gmail.com
debrecenbe van minden


-VESZEK:

Keresek bármilyen hibás, rossz, szemétre szánt alaplapot (p1 is lehet akár. Az se baj ha hiányzik róla alkatrész!) 300ft\kg vagy 150ft/db, videókártyát, pci bővítőkártyát 20ft/db vagy 250ft/kg, memóriát 300ft/kg, procit 1000ft/kg (kerámiás p1 körüli intel és amd procik) áron. Más proci is jöhet 300ft/kg-ért. Továbbá tápokat 40ft/db! cd, dvd meghajtókat, fdd-ket 15ft/kg rossz vinyókat 40ft/kg áron veszek át. Debrecenben érte megyek, vonzáskörzetében "nagyobb" mennyiségtől érte megyek!. 1 tápért nem fogok szaladgálni! Első sorban a 300ft/kg termékek érdekelnek. Érd.: itt vagy 20-542-41-46 vagy baleee89@gmail.com

-Rossz monitor, TV 300ft/db (crt monitor és hagyományos tv érdekkel)

-VESZEK NEM számítógép eredetű paneleket is! 30ft\kg (tv-ből, monitorból kiszerelt, és más nyomtatott áramkörök!)

-Nyíregyházán és Budapesten kb. 3 hetente tudom átvenni előre megbeszélt helyszínen!

-Nagyobb mennyiség esetén máshova is eltudok menni!
Eladom Spyke Kangaroo Bőr ruhámat az új ár(280eft) töredékéért!Kenguru bőr nagyon könnyű!3x volt rajtam!Szinte új makulátlan állapotú térdkoptatóval, kivehető béléssel!méret:50es
Ár:90.000ft

Bármikor hívhatsz!
szia! Bocsi de ma hívtak már reggel érte!
Üdv
eladó borruha ne hagyd ki:
SOUMY 54 es teljesen hibátlan állapotban folyamatosan kezelt 2 részes a képen nem az enyém van plusz hozzá Tenic violator csizma itthoni ára 60000 huf hibátlan 43 as
osszesen 55 e huf
ehez még annyit hogy ZENECUCCRA KOCSIBA CSERÉLEM
""eladó borruha ne hagyd ki:"" Nem írtad, hogy vörösborruha netán a rosé-fajtából? De én az otellósat is szeretem
Főképp Aprilia AF1-re
Csere érdekelne 125ccm-es sportmotorra!
Eladó egy férfi cordura kabát , nadrág. XXL-es a kabát, a nadrág L-es. Valamint egy női cordura kabát XL méretben. Érdeklődni e-mailben. Képeket tudok küldeni!
eladó borruha ne hagyd ki:
SOUMY 54 es teljesen hibátlan állapotban folyamatosan kezelt 2 részes a képen nem az enyém van plusz hozzá Tenic violator csizma itthoni ára 60000 huf hibátlan 43 as
osszesen 55 e huf
érdeklődni: reeeman@freemail.hu
EVS protektoring XL-es eladó 17000 és én fizetem a postát
z1000@citromail.hu
szia ...
Érdekelne a csizma ...
a jómultkor írtam is e-mailt , de nem válaszoltál ...
Van egy két motorom ocsónn akár bontva is intruder magyarországi iár.800000,burgmann 400 2002-es magyarországi 450000,ktm superduke kinti 400000pénz
sziasztok
2006-os orion pitbikom van komplett hátsófékrendszer érdekelne
sűrgős!
tel:06/30-511-0039
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM
Kawasakik eladók bontásra, épitgetésre, ZXR750 H modell 90es hengerfej hibás, zx10 blokkalkatrészek, gpz 1000rx futómüalkatrészek eladók, elérhetőségek az adatlapomon.
Eladók cserélhetők!

209753270
palacsinta@citromail.hu
suzuki gsxr s cordura kabát eladó.
Shox cordura eladó méret s ár 10000
Eladó egy jó állapotban lévő Berik cross csizma 40-es méretben. Fém csattok, egyiknek sincs hibája, nagyon jó állapotban van, szakadás nincs. Supermotosítva, ami a talpán meg is látszik, de nem vészes!
Csere is érdekel értelmes dologra.
budapest 06306052541
Szevasztok
Kawasaki Z 750-et(06) cserelnek Aprilia Tounora rafizetessel.
Mas csere is lehetseges 06tol.
email:andraskorosi@freemail.hu
Emailt kerek kepekkel.
Köszönöm.
akció a héten 8ezer ft :)

http://www.kepesmotor.hu/ajand...

érd. nálam
üdv mindenkinek, épül egy ilyen vas, ha valakit érdekelne. elérhetőségek az adatlapomon .
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 10000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fékmunhenger 5000
hátsó 2 dugós brembo munka henger 3000ft

érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 vagy Baleee89@gmail.com
debrecenbe van minden


-VESZEK:

Keresek bármilyen hibás, rossz, szemétre szánt alaplapot (p1 is lehet akár. Az se baj ha hiányzik róla alkatrész!) 300ft\kg vagy 150ft/db, videókártyát, pci bővítőkártyát 20ft/db vagy 300ft/kg, memóriát 300ft/kg, procit 1000ft/kg (kerámiás p1 körüli intel és amd procik) áron. Más proci is jöhet 300ft/kg-ért. Továbbá tápokat 40ft/db! cd, dvd meghajtókat, fdd-ket 15ft/kg rossz vinyókat 40ft/kg áron veszek át. Debrecenben érte megyek, vonzáskörzetében "nagyobb" mennyiségtől érte megyek!. 1 tápért nem fogok szaladgálni! Első sorban a 300ft/kg termékek érdekelnek. Érd.: itt vagy 20-542-41-46 vagy baleee89@gmail.com

-Rossz monitor, TV 300ft/db (crt monitor és hagyományos tv érdekkel)

-VESZEK NEM számítógép eredetű paneleket is! 30ft\kg (tv-ből, monitorból kiszerelt, és más nyomtatott áramkörök!)

-Nyíregyházán és Budapesten kb. 3 hetente tudom átvenni előre megbeszélt helyszínen!

-Nagyobb mennyiség esetén máshova is eltudok menni!
nem nem
karácsonyra anyunak vettünk egy elektromos hiperszupert ami beszél meg az isten f@sza .... aztán lekerült a tűzhely a pincébe és a motorok helyét bitorolja. Ez itt a baj

amúgy találtam még a műhelyben MTZ alaktrészeket amik feleslegesek.
Szüleid nyaralni mentek? .....mi van még?.....
valakinek egy full jó 4 égős Karancs gáztűzhely nem kell ? (kb.10éves)
hibátlan állapotú, működőképes.
Hely hiány miatt eladó lett.
Igény esetén képek is vannak :)
i.á. 15

érd: kistuning5@citromail.hu
30-547-57-19