Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FIGYELEM ! Előre nem utalunk semmit ! Személyes átvétel a garancia, hogy nem tégla vagy cserép van a csomagban. Főleg ilyen "részletesen" kitöltött adatlappal.
35postával előre utalás esetén.
már tegnap megtörtént!
Telefon mennyi?
Eladó Suzuki GS500 és egy Nokia 5530 Xpress Music, kártyafüggetlen telefon.
Nokia 6600 kártyafüggetlen eladó vagy cserélhető motoros cuccra
olyan ritka dolog ez hogy motoros fórumon. nem motor alkatrészt keresünk. de töltsd ki az adatlapod.
jogos a két pont az ember legyen pozitív.
Sziasztok! Bubis plexik rendelhetők sok tipusra 10-12EFt közt!Integrált hátsólámpák beépített indexel 15EFt-tól!Szines alu fék és kuplungkarok,hagyományos és Racing,szines lábtartók kedvező áron!
Sziasztok!
Van egy csomó eladó ÚJ motoros cuccom a vaterán, meg lovas dolgaim, olcsón...
Nézz szét, jön a karácsony! :) ))

http://www.vatera.hu/listings/...
Magyarország első valós km-e hirdetett autóban
szia! ha értelmeznéd a dolgokat akkor láthatnád hogy SZIGETELT réz kábelt veszem annyiért! tehát ezeken még rajta a műanyag szigetelés!
Hello!
Eladó a képen látható ARROW kémény! Teljessen makulátlan és karcmentes összes tartozékával ahogy a képen is van!
600rr és 1000rr re
Ár:50.0000Ft
Tel:30/680-2519
EVS protektoring XL-es, csere érdekel pl: érintő képernyős teló,gps,bőrkabát,és egyéb motoros ruházat.
előbb is eszedbe juthatott volna......
kb egy éve dobáltunk ki vagy 300 régi pc-t pár 386, 486 procit tettem csak el emlékbe az utókornak
csak koax hálókariból volt vagy 50kiló

ki kellett szedni mindent a házakból...

ellenben van pár originál windows 3.1 nem érdekel?
Szerintem magyar fehér ember a srác, mert VENNI akarja, nem lopni...
Ki vagy te anonim kábel égető. a blokkom áluminyium kelll-e. töltsd ki az adatlapot.
rézkábelt 300ft/kg a legrosszabb helyen is 1200ft/kg-ot adnak érte
Keresek bármilyen hibás, rossz, szemétre szánt alaplapot (p1 is lehet akár az se baj ha hiányzik róla alkatrész!) 300ft\kg 150ft/db, videókártyát, pci bővítőkártyát 40ft/db, memóriát 100ft/kg, procit 1000ft/kg (nem minden típus jó) áron. Nagyobb mennyiség esetén (értsd ~100kg) megbeszélés alapján máshova is érte megyek. Továbbá tápokat 30ft/db! cd meghajtókat, fdd-ket, rossz vinyókat 25ft/kg áron veszek át, Debrecenben érte megyek, illetve vonzáskörzetében (kb. 40km) 20kg-tól érte megyek. 1 tápért nem fogok szaladgálni, első sorban a 300ft/kg termékek érdekelnek. Érd.: 20-542-41-46 vagy baleee89@gmail.com

-Rossz monitor, TV 300ft/db (crt monitor és hagyományos tv érdekkel)

-VESZEK NEM számítógép eredetű paneleket is! 30ft\kg

-VESZEK szigetelt réz kábelt 300ft/kg áron!
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 10000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger 5000ft
hátsó 2 dugós brembo fék rendszer 5000ft


ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 7000ft


érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 vagy Baleee89@gmail.com
debrecenbe van minden
a gsxr kabát m méret de nekem pont jo igaz nekem l méretem.
k6 600 gyári idomok eladók ! (piros-fekete)
2 oldala
1 hátulja
2 ülés
2 stb
1 eleje
Szia! Ne szégyenlősködj konkrétan mire gondoltál?