Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Bubis plexik rendelhetők sok tipusra 10-12EFt között!Integrált hátsólámpák beépített indexel 16-20EFt körül!
Oksi, szólok a tulajnak.
itt is mehet!nem titkos
06-30-771-49-13

wertyui@citromail.hu

előre is köszönöm az ajánlatokat!
Én tudok egy eladót.
Írj a mail-emre(adatlapomon) egy telefonszámot...
xjr 400at vennék!
csak pöpec gép érdekel,de rendessen ki is fizetném!kp-ban!
Sürgősen eladó vagy cserélném autóra ajánlatokat várok.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

+eladó nokia 5530, kártyafüggetlen.
Helló. Érdekel vkit egy finn márkájú (solifer) teljesen jó állapotú robogó? Fogyasztása szinte nincs, 4 ütemű, ahhoz képest nagyon jó erőben van, jól húz, egyben van. 3 éves, valós 1700 km van benne. Új benne az akksi, a gyertya, a teljes kuplungszerkezet is új, az ékszíj, a görgők. Adok hozzá főfúvókákat, egy sportlégszűrőt és két sisakot. Csere érdekel, ára 100 ezer Ft. Itt egy videó róla:
Hello!
csere érdekellne!
Eladnám a jó kis gépemet!
Nagyobb motor vásárlása miatt!
Motorikusan nagyon jó állapotba van!
Esztétikai hibák vannak rajt!De jól eggybe van a kis motor!Tanuló motornak nagyon jó!
Terepen nem használtam jó gumik,új első-hátsó lánckerék D.I.D lánc szett!
Üdv, ha valakinél fetreng otthon Simson Star kihasználatlanul, értesítsen. Az se baj, ha ronda, csak olcsó legyen, terepre kellene.
Tudom Abban az esetben utazott egyet
KROSSZ CSERE?mail:simoviki@vipmail.hu
Tudod postázni!?
Szia TSanyi,
Sikerült megnézni?
sziasztok

eladó lett drága quadom rengetek dolog lett rajta kicserélve: japán termosztát koyo csapágyakt új japo szilentek erősített hátsó tengely legőkar elől mazda 323 as gömcsuklók új karburátor varta akkumlátor elől 1 hete vásárolt kenda 5 rétegű versenygumik a quad kiváló motorikus fütóművi állapotban van ez nem hagy ott sehol garantálom a felújítást szerelő végezte nem otthon tákolt szar .Hátsó sárvédő egy el van repdve illetve karcok vannak rajta mint minden terepgépen.új D.I.D lánc .Inkább cserélném költség mentes cross motorra nem baj ha külsőleg nincs a toppon de motorikusan legyen 100% 1995 töl illetve nagyobb márkás quadra ráfizteni max 30-40 e tudok ha tetszik akkor dobj egy emailt vagy vegyél fel msnre msn/email maruzspatrik@freemail.hu
Szia!
Érdekelne,ha megfelelő volna.Sajnos a feltett képekből nem tudom megállapítani,jó-e az enyémhez.
Megtennéd,hogy csak a felfogatásokról küldesz világosban készült,jól látható képeket?
Email:szucs0818@freemail.hu.
Üdv: Szabi
Eladó:
Suzuki Marauder 250. Keveset futott, megkimélt, karc mentes, hölgy tulajtól.
Honda trx 250. Keveset futott, szintén keveset futott.
Mercedes tükörpolír felni, 15-ös méret.
hello

valaki megtudná adni a m3 ason lévő fóti cora mellet lévő motorkereskedés nevét vagy tudna a honlapjukat
nem olyan választ várok hogy a google a barátod meg stb
Dunlop Sportmax D207 120/70 ZR19
Dunlop Sportmax D207 180/55 ZR18
Mindkét gumi szőrös, 2002 gyártású.
Első 12, hátsó 14.000Ft. Némi alku belefér
Csak a héten olcsóbb....sürgőss!Hirdetés az adatlapomon...::e-mail:simoviki@vipmail.hu
Természetesen kell,ára?
nekem pont van ilyen távtartóm,még régről maradt,tegnap pakoltam ,és megláttam az alkatrészes dobozba
elküldöm neked postán ha kell