Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

david46@vipmail.hu
Nekem van nevem, sőt ha valakit érdekel a cucc megadom az elérherőségeimet. A kollégád meg beszopta, vannak még gyökerek a földön. Azt meg hogy mit töltök az adatlapomra az az én dolgom.
Ez nem politikai oldal. itt az a divat, hogy az adatlapot kitöltjük. Pénzt pedig egy kollégám utalt előre, és kapott a csomagban egy darab cserepet. Nem kell megsértődni. Névtelenekkel nem beszélgetünk.
Üdv.
Nos, személyesen is meg lehet nézni, postai utánvétellel nem küldöm. Egyébként meg nem teljesen mindegy neked hogy mi van az adatlapomon? Töltsem fel én is a laptopom képét vagy mit szeretnél, hmmm?
Na jó, hogy örülj, így jó?!
Jó kis endúrós köpönyeg!

Ehun a....:
Hali! Küldjél koma képet ha tudsz! zolisdr250@freemail.hu
eladó! szerintem magáért beszél...
eladó egy M.N.C hanszóró 165 mm rsm:80w max 150 w
papírkarbon-membrán ,gumi szél, acélház
doboz minden megvan alig használt kb.:10-12 órát
ár 4000
érdeklődni : tama_17@citromail.hu
Valaki nem akar venni egy HONDA NX 650-M Dominatort?
Papírozható, kiváló motorikus állapotban.
A probléma annyi vele, h eldőltem vele, és a fejidom elrepedt...(nem nagyon látszik mondjuk) valamint a tankja csúszásból eredően egy ujjnyi részen sérült.
ÁR: 250.000 CSERE IS ÉRDEKELNE! 250-es 2T mocira elsősorban!
Valószínű érdekelni fog, add meg a mail címed, elteszem és fizetés után sztem megkereslek vele...
Nem zöld világítású... kék színű, az ára 5.000 Ft
azzal nincs annyi nyűg mint a kábellel! azért én is adnék annyit! kábel súlyának több mint fele szigetelés és akkor még nem mentem érte plusz még vele költség!
Hali!
Véletlenül ködlámpakapcsolód nincs? Kétállású? Zöld világítással...
Hali Van egy Michelin 120/60 R17 -es sm / speed gumim kb. 80 % os.. Azt cserélném 18 as hátsó cross gumira !
felénk is kb pesti árak vannak
1000ért vitték legutóbb a villanymotorok tekercseit, pedig volt egy csomó madzag meg gyanta rajta
csak kp érdekel, 10 e
Szevasztok!
Eladó egy Berik 52-es méretű,kék-fehér színű egyrészes motoros bőrruha vagy Dyno jet kit-re cserélehető értékegyeztetéssel( 2005-ös évjáratú yamaha fzs1000).
Akit érdekel a balu88@mailbox.hu címen vagy a 30/9089573-as számon érdeklődhet.
elektromos cigartetta érte cserébe?
Tudom, hogy autós, de hátha érdekel vkit, VW Passat B6 kombi alkatrészeim:
-első hátsó futómű kompletten fékkekel 60.000 Ft
-automata pedálszett elektronikával 5.000 Ft
-néhány belső műanyagelemek 7.000 Ft/egyben
-néhány elektronikák, relék 15.000 Ft/egyben (automata váltó elektronika-komfort elektronika-ESP szenzor...)
-tankajtó 3.000 Ft
-2 db napellenző+3 db kapaszkodó 4.000 Ft
-tartályok 2.000 Ft/2db
-csomagtartóba rögzítő fülek 1.000 Ft/4 db
-elakadásjelző+ablakfűtés+ESP kapcsolók 1.000 Ft/3 db
-szervoszivattyú 5.000 Ft
-generátor 7.000 Ft
-néhány gumicsövek 3.000 Ft/egyben
-hátsó dobbetétek (egyik enyhén sérült). 1.000 Ft/2 db

EGYBEN 80.000 Ft!
T-Mobile MDA VARIO I. eladó!
ár: 10e
Debrecenbe ennyi! első sorba innen érdekkel esetleg nyíregyháza, vagy debrecen környéke nem hiszem hogy bárki fog pestre rohanni 5kg cuccal!
Ne rontsd az üzletét
szigetelt kábel vételi ára Budapesten 700ft/kg
Esetleg a postai utánvét! Én azt szoktam mindig! 1690Ft.