Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megveszem a kawát, de akkor dobd grátisba a suzit! A robeszt meg megtarthatod. Na?
Kicsit rendet raktam a garázsban, és találtam néhány eladó motort

1. Gsxr 1000 K4 Pályamotor, okmányok nélkül. Yoshimura vezérműtengely, Speed box, fémfékcsövek, 6db bukógomba-felszerelve, igény szerint színre festett pályaidom szett, gyári plexi, bubis plexi, gyári idomszett.
i.á.: 800.000,-
2. Piaggio NRG MC4 Purejet Power robogó. 2007-es vízhűtéses, elöl-hátul tárcsa, injektor, fémfékcső.
i.á.: 220.000,-
3. Kawasaki Er6N 2008as. 8000 km-mel, kihasználatlanság miatt első tulajdonostól eladó.
i.á.: 1.350.000,-
sztem ha átpucolnád, és rendes fényviszonyok mellett fotóznád sokkal kívánatosabb lenne
rendszámos?
Honda CR250R rendszámos eladó!

link
Sziasztok!

Nekem egy 50-es Aprilia Redrose Classicom van és szeretnék rá egy Gianelli kipufogót. Akinek van eladó kérem jelezzen. ( Lehetőleg Hajdú-Biharból vagy Szabolcs-Szatmár-Beregből).
300-as mélyláda+600-as erősítő+ 2db 90W-os hangszóró kompletten 30pénzért eladó...
csak itt porosodik ....
Hello! az a hozzászólás már 2 éves elmúlt szal nem árulok semmit egy kabin megy egy bukón kívül.
üdv
Hali!integrált irányjelzős hátsólámpák rendelhetők 18-20e körül!
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 10000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 7000ft
hátsó brembo fék rendszer 5000ft
2ő együtt 10000 ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 7000ft


érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 vagy Baleee89@gmail.com
debrecenbe van minden
Ahogy belekurja a homlokrakodó a termésköveket az a legjobb rész
Hy nem pont motoros, de akad benne:D szóval csak kíváncsi vagyok hogy ezt Európában is lehet vajon kapni?
http://youtu.be/GxPHfIVtS0c
autót kéne vennem , szóval motorcsere most nem érdekel sajnos
akkor már biztos jó lement az ára...
2éves hsz.
ha ráfizetsz 350e-t, akkor adok érte egy drz-t...
mit adsz el? A linken túl sok minden van...
Csak a montesat árulod?
12000-nél de szeretnék motorgenerált csinálni
Áhááá,szóval van gyerek Nagyon titkolózva gyütt a világra,akkó nem lesz krosszos
Ja, mielőtt valaki figyelmetlen beleszaladna: a mellékelt hírdetés nem az enyém, csak a mi futópadunk is Xfact r300 runner. Érdeklődni: 20 555 02 76
ELADÓ vagy Simsonra cserélhető futópad.
Tök ugyanilyen.

Dabason meg lehet nézni, kipróbálni, nekünk már nem kell, én krosszozok, a párom meg a gyerekkel rohangál.

Irányár 65ezer.
Tip-Top motor téli áron!

Magánszemélytől, magyarországi, 1. tulaj, friss műszaki, sérülésmentes, rendszeresen szervizelt, Autóvásárlás miatt eladó. Full Power verzió, ARROW sport kipufogórendszer, sok extra (egyedi rendszámtartó, tankpad, stb.) gyönyörű állapotú, gondos tulajtól. Új Michelin Pilot Power gumik, DID lánc, stb. Aszalós Ádám lőtte be, érdemes megnézni- meghallgatni! Ajándék motorolaj, láncspray, erre a motorra nem fogsz költeni, csak tankolni kell! A motorgenerál megtörtént 12.000km-nél (az előírások szerint).
Az ár FIX!

hirdetés