Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és ilyen: Nokia 5530 Xpress Music
Eladó Suzuki GS500E.

Valamint egy Nokia 5530 Xpress Music, kártyafüggetlen, full érintős, wifi, gps, stb. A képernyőn még rajta a fólia. 35ezer az ára.
Piaggio Zip és Simson s51b-s motorjaim elcserélném 125 vagy annál nagyobb motorra. A Piaggio-hoz adok még egy 70-es blokkot is amihez egy tűgörgő és egy dugó kell.
Többet e-mail-en : evil1937@citromail.hu
ladnám sok feleslegessé vált NSR alkatrészem nagyon olcsón.
Ennél olcsóbban garantálom hogy ezekhez az alkatrészekhez nem tudsz hozzá jutni.
Egyben van külön is.
Eladni szeretném nem árulni.
Csak ami a képeken van + egy macskalámpás segédváz.
hord93@freemail.hu
Eladnám, vagy elcserélném értelmes, hasznos dologra a robogót, ami itt porosodik a műhelyben...

Piaggio NRG MC 4 2007-es Purejet, injektor, vízhűtő, Gianelli dob, fém fékcső, két kerék, egy darab kormány is van hozzá, sőt még be is indul, és még megy is vagy 90-nel...
Ezt 185ért bárki elviheti tőlem, vagy valami hasonló értékre cserélném.

Ugyanitt eladó egy Piaggio NRG első kerék... ez 185.000, és a hozzátartozó robogót adom ajándékba mellé!
Hali!Bubis plexik rendelhetők 10-12EFt körül!Integrált hátsólámpák beépített irányjelzővel 16-20EFt körül!Szines alu fék és kuplungkarok15000Ft/pár!Lábtartók stb..
Az behajtani tilos volt a rendőr szerint (benzinkútnál), és megvágott 1000 Ft-ra. Lefotóztam, panaszt tettem (mert kerek tábla lehet akármi, parkolni tilos is, pl.), fél évig dolgoztattam vele az aktatologatókat, de végül visszakaptam az ezresemet úgy, hogy nekem egy e-mailembe került, az államnak meg vagy tízezer Ft postaköltségbe.
Becsomagolod egy dobozba, ráírod a feladót és a címzettet, elballagsz a legközelebbi postára, és megmondod a postás néninek, hogy utánvétellel szeretnél elküldeni. Fog adni egy rózsaszín papírt. Megkéred, hogy segítsen kitölteni. Az első oldalán ugyanúgy ki kell tölteni a címzést és a feladót, és ráírni, hogy mennyit fizessen a pacák a postásnak. Ez az összeg a cuccos ára plussz a postaköltség. Ha jól tudom 1690 Ft az utánvétel, tehát Te 6690 Ft-ot fogsz ráírni. Ugyanezt az összeget a papír utolsó oldalára is be kell írni. A postás néni segít, de ne hagyd, hogy egyéb fizetős opcióra rábeszéljen (pl extra gyors kézbesítés). De ixeld be a "megőrzést", minimum 5 nappal, különben ha nincs épp otthon a címzett, akkor visszajön a csomag. Ez utóbbi ingyen van. Általában másnapra ki is kézbesítik, és 2-3 napon belül hozza is a postás neked a pénzt!
Sziasztok! olyan kérdésem lenne: elakarok küldeni postán egy crossmotor kézvédőt és van egy vevőm aki megvenné 5000ft-ért és hogy küldjem el a postán? pecsomagolom meg mindne dobozba és mit rakjak a dobozra vagy miket írjak rá? és a postai utánvétes pénz mikorra jön meg? a válaszaitokat előre is köszönöm! sziasztok!
Eladó:
- Egyszer használt Zandona Cross Short Pro., S méretben 15e.-
- B-Star kabát S méretekben. Kivehető CE protektorok, kivehető thermo bélés. 15e.-
ELADÓ Aprilia RS125 2006!

hirdetés

Érd: tyt001@freemail.hu
keresett valaki mito versenyidomokat.Itt vannak.
az egy behajtani tilos tábla, nem? simán látható
Semmi baj a paptárral,tényleg klassz,föleg a cél amiért létrehoztátok.Azt a gyenge élcelődést csak azért írtam,mert a csajos naptáron kb40%-ban fiuk vanak.De semmiképpen sem peioratív szándékkal.Számomra mindig nagyon pozitív ha a gyengébbik nem is (bármilyen formában)részt vesz a motoros életben.Csak így tovább,sokasodjatok,okosodjatk,gyarapodjatok.
Üdv:Attila
Alcor Mando autós GPS eladó!
Szinte új, egyszer használt, garis, minden papírjával, dobozával, stbstb.
14.000Ft.
A két srác az elején csak a motorokat tologatta...
Persze, ezek mind flúgos motoros csajok, nem modellek. Szerintem tök jók lettek a képek, ki tudtak bontakozni az egyéniségek.
van néhány érdekesen kinézőcsaj is köztetek!
Kösz szépen de az nem. :)
üdv.esetleg egy Mz ts 125ös blokk érdekelne?Letenye környékéről
Keresek 125 v. 150-es Etz-t max. 40.000-ig. Papírok nélküli érdekelne! Ha lehetséges akkor Zalaegerszegtől nagyon messze ne legyen. Vagy tudok cserébe adni egy jó állapotú 4 sebis Simson s51b-t sok új/pót alkatrésszel.
Már rég nincs meg ez a ruha.
helósztok azt akrm megkérdezni hogy ne e tud valaki hengert olcson rotax 123-as nikacilost ja és jot!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232