Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Bubis plexik rendelhetők 10-12E Ft közt!
Képen látható NSR alkatrészek eladók ár alatt.
Ha kell valami írj egy e-mailt megegyezünk.
hord93@freemail.hu
privátban elküldöm...
köszi
Úúúú,nem teszek rá semmit.Van VB-s teló is, 250 pízé.A kutyának nem kell.Árat azé tolhatnál mit mondjak?
Hát akkó kűdd el 10-é Válság van
na mindegy,
ha tudsz valamit üzenj ha el tudod adni akkor meg rakjál rá egy kis "mitá-t" hogy neked is jó legyen.
előre is köszi
Bízok Furtunába. Mondjuk, eddig baszhattam a sarat miatta
Krossz ruhára,ami dagonyára van,elég az a 8,max 10 me újak.Vagy legyen szerencséd
Nemám, de akko' nem mind1, hogy 8ezer, agy 18?
Nem tudom kinek menne ez el Profi nem teszi má be,mert öreg.Amatőr meg ajajj.Mennyi az annyi?
Odadnám de messze lax, ha kell képet az küldök.
2006 / 2007 ben egy szezont ment, (sarat soha nem látott) azóta a garázsban van becsomagolva porfogónak.
na most mennyi az annyi? 6 papír?
Na,látode ,te is tudod,hogy semmit nem ér a zsé
Most vettem hátsókat.Hát nem tudom,így nem keresi senki.Akinek van rávaló az vesz újat.Akinek meg nincs,de jót akar,megkeres.Próba cseresznye,de nem igérek semmit,majd reklámozom.
Még locsolgasd azt a 8 papirt, hátha megnő egy kicsit! 8 papirbol egy divatos zokni futtya, talán mellé egy jókis lábszag... szar világot élünk mostanság.
Hello Csika,
Te úgyis ezzel foglalkozol..
Nem tudsz eladni egy Öhlins villát.
Nekem CR-be és CRF-ben volt szerelve. Van hozzá fékadapterem is úgyhogy majsnem minden Hondába (esetleg egyég modelbe) passzol, más nem csak tengely kell hozzá. De neked biztos nem kell magyaráznom.
Húú,nálam is van ilyen. Na, egye fene 8 papír Azt veszel neki valamit
Hát, már nállam sem ártana egy rohadásig összegyült papirkupac... De valahogy hamarabb lábakél... (az asszony követi a divatot, énmeg nem mondhatok nemet, mert be vagyok fenyítve )
Nehogy azt hidd Csak sok helyen sok a kedvezmény,megtudom venni saré-húgyé,de a "barátomtú"veszek ezt azt,(neki is elmegy,nekem is jó)nem basz át,meg hagy moccoljon Itthon úgyis csak összerohad az a sok papír
Ájj de smucig vagy
Nemigen,mert 10-ért nem adod oda ,én meg 8-at adnák érte max.Azért Köszi
Szinte ingyen,
de neked, háát..
Esetleg ez érdekelne?
Fly gatyesz (uj), NoFear mez (uj) gatya 36os, mez Xles

http://www.kepesmotor.hu/texti...
Óóóóóóóóó