Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem mert most divat a meleg baráti szeretet
2000 ft az órára.
Búvár benő stílusú alig egy szezont használt bőrruha eladó..Berik márkájú,52-es méretű,fehér-kék-fekete színösszeállításu, térdkoptatóval és púppal ellátott.
Ebben igazi kvazimódó lehetsz.
Irányára:80eft
Érdeklődni a 30/9089573-as számon vagy a balu88@mailbox.hu címen lehet
És nem zavar a fickó?
még mindig eladó, amennyiért elviszik
Sziasztok!

Pakolásztam kicsit az udvaron és emittaláltam! Azt nemtudom, rs vagy af1, de azt igen hogy egy akksitöltés után azonnal beindult. És még egy 10 kilcsis próbakörre is elvittem. Kicsit ütött kopott szakadt, de megy, meglepően jól! Azt ntudom, hogy gyárilag 50/ de 80-as tuning szett van rajta. Ha valaki megdobna egy korrekt ajánlattal viheti, esetleg megbontanám alkatrésznek. Beszámitok esetleg junosztévét, meg komposztot is.

Üdv Atix
zsir, kényelem szempontjából rendbe volt!? Engem másig gervédőnél a pántok zavarnak! :(
kawasaki zx10 2006-2009 motorblokkban található alkatrészek egyénre szabott árakkal eladó
Nekem a jobb oldali csávós van már 4éve kb 5ször estem benne eddig jó volt remélem ezután is megvéd a hülyeségeimtől.
Eladó a robogóm szezon végi áron ha érdekel elérhetőségek az adatlapomon
új funkciók kerültek a szerkesztőbe, nézzétek meg!

www.motoros-polo.hu

Összeállítod a saját polód/pulcsid/alsógatyád :D stb., majd 2-3 nap után kiszállítják
Ha esetleg meglenne kérlek szólj.
ok, átnézem és írok
Biztos valódi, tömör gyémántprotektorokkal van ellátva, ami arannyal beitatott cérnával van varrva.
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 15000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 7000ft
hátsó brembo fék rendszer 5000ft
2ö együtt 10000ft
http://www.kepesmotor.hu/felni/p461926
öhlins középső rúgós stag felujitásra szorúl 8000ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 8000ft

eladó aprilia rx50/80 http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rx_50_80-4015929

é
rd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 vagy Baleee@citromail.hu
debrecenbe van minden
Miből készült a 20 ezer EURO-s kesztyű?
Ment, én köszi!
Megbeszéltük megtennéd hogy küldesz egy számlaszámot névvel eggyütt a keki@euromail.hu-ra és indítom az utalást Köszi
Igen, simán elmegy ajánlva. 4000 most boltba, mondjuk 2900 postával sok?
Sziasztok!

Az alábbi dainese protikkal van valakinek tapasztata!? Boncterembe nem találom!

THX
Szia Oszi érdeklődnék hogy a 16-os lánckerék mennyi postával eggyütt ha előre utalok gondolom egy ajánlott levélként eljön Köszi
a sisakomra gondolsz ?
jönnek sorra a hivatalos levelek.. az ember nem tudja mit higgyen.. ez az ország is olyan mint a miénk.. csak itt szomáliai meg feka purgyé akarja a táskámat
Hajrá.
Bár ami túl szép hogy igaz legyen az nem is az.
tegnap ragyogó napsütés.. ma meg szitáló takony.. egy kis gs-el jövökmegyek de még az is tekergeti a gumit..