Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladóak ha érdekel vmeik irj!
Ez is eladó sorba került. Gsx 750 az ár irányár. Csere itt is szóba jöhet.

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Eladóvá vált ETZ 251-em ha valakit érdekel nézze meg. Csere is szóba jöhet.
Köszönöm! Gyorsan felteszek egyet.
Talán egy kép sokat segítene!
Üdv! Segítség!
Motorkerékpár nyereg kapaszkodóval rugóval közepén 501-es anyagában öntött számmal egyéb jelölés nélkül milyen motoré lehetett. veterán az biztos )).

Előre is köszönöm!
Kíváló állapotban eladó egy dupla optikás str8 carbon design első lámpa!Halogén izzókkal,kitűnő fényerő,brutál megjelenés!Aerox gyári csatlakozó,csak összedugod és voáláá!postaköltséget akár ki is fizetem!
Eladó kabát!
Rövid fazonú B-Star kevlár kabát S méretben. Fekete-narancs színben, kivehető CE protektorokkal, kivehető thermobéléssel, szűkíthető karkialakítással, nadrághoz zipzározható. Iá.: 20e
hello mindenkinek nekem van egy gilera rx em és ahoz keresek dugatyut vagy egy komplet blokot egy egybe egy koplet rx ett és van éte egy renault 5 őmm ha érdekel valaki akkor ere irjatok gilera_rx_125@hotmail.com
hello menyibe adod bellőle a dugot győrüvel meg a gőrgő kősáral vagy kompleten a blokot vagy adok a blok ér egy renault 5 őst
Eladó egy Romet 50 ccm-es segédmotorkerékpár.
üdv!keresek 2002-es Honda Hornet-hez hűtőt!
volko18@freemail.hu vagy 06202041483
Közelről igen: a Golf III-asra két fejet raktunk előre, az 1500 és kb. 150-160 méter között védte - persze közben végig jelez, így van időd lelassítani addig.
2 fej kevés lenne a Toyota Carinára ?
Írtam lentebb az új árát, mondj rá valamit..
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
alkatrészek eladók nézz be! Óriási akciók!
Suzuki GSR 600 ABS!

Ne hagyd ki!



Kezd a törlesztést 2011-ben! Ebben az évben fizetem a törleszőrészleteket! Hitelátvállalással havi 26, 250.-ft 94 hónapig (ebből én fizetek ebben az évben még 3-mat! ). Kezdőbefizetés 100, 000 ft (ebben benne van a hitelmódositási díj is)Ugyan ezt a hitelkonstrukciót vállalod át, tehát a törlesztőrészlet nem megy feljebb! Tudok hozzá adni ÚJ Alpinestars GP PRO Kesztyű 55, 000 ft értékben választható szinben és méretben, Alpinestars SMX Plus csizma(44-s, használt, újszerű) 45, 000 ft értékben, ezek megbeszélés tárgyát képezik! ABS-s fékek! (szalonban felár 100-200, 000 ft)Gyöngyházfehér! Vezetett szervizkönyves! Szinte új motor! 90%-os gumikkal(Pirelli)A motorban 13, 500 km van! Törés és sérülésmentes! Leinformálható! Gyere el és nézd meg! Mint az új! Ha egy hibátlan karcmentes limitált motort szeretnél kevés kilométerrel akkor ez a te motorod! Érd: 06-20-450-69-11
Eladó egy 3 hónapos Kiyo Laserpro 2 motoros lézerblokkoló szett, 9 hónap garanciával, motoros felhasználásra előkészítve (szivargyújtó csati le, saruzva, biztosítékházzal.)

35 000 Ft helyett 26 000 Ft.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
korrekt állapotú cr125r eladó és dt12 is eladó!
Cagiva mito Evo cserélhető vagy eladó!
Cagiva Mito Evo! 7 sebességes, felújitott, (felújitott főtengely, alsó, felső, tűgörgő, csapszeg, főtengelycsapágyak, Koyo, Sog szimeringek, Új Henger, Dugattyúval, (perselyes henger, de megvan a gyári nicasilos hengere is! ) új NGK B10 EG Racing gyertya, új gumik(hátul michelin pilot, elől dunlop), Új Akkumlátor (5 hónap gar. ), jó lánc és fogaskerekek, új első indexek, új indexrelé, benzincső, benzinszűrő, a gyári hátsó lábtartók is megvannak, rendszámtartó, tükür, csak is kizárólag metabont Full szintetikus olajjal volt használva, kifogástalan fékek, futómű, üvegszálas idomok, Karbon kipufogódob, jelenleg 50-esként van használva, de minden külföldi okmány megvan (forgalmi, törzskönyv), A MOTORBA AMI BE LETT ÉPÍTVE ÉS FEL LET ÚJITVA MINDENRŐL SZÁMLÁT ÉS UTÁNVÉTELES SZELVÉNYT TUDOK MUTATNI, ÉS AMI CSERÉLVE VOLT A MOTORRAL JÁR, FŐTENGELY, NICASILOS HENGER, STB) 2 db gyári kulcs.


Mito EVO
Árat, és leírást írj róla légyszi!
Köszi.