Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem itt nezz korul elobb, mi mennyibe kerul.
http://www.autotrader.co.uk/bi...
itt a motorok aranyarba mennek, bar lattam mar ducati 1098at £2000be hirdetve, kamu mind, mint a £2100as bmw is ... Otthon olcsobban kapsz motort mint itt, kivetel a max 1 eves vasak, mert azok nagyon sokat veszitenek az arukbol, de hozzarakod regadot es mar bukoban is vagy.
vagy szerinted mit kéne tennem?

http://oxford.gumtree.com/oxfo...
kettőt találtam itt ilyen árban.. az egyikkel e-mailozok egy ideje, most ott tart a dolog hogy állítólag Skóciában van a motor.. azt írta hogy meg van szorulva.. az itteni dolgokat figyelve vannak iilyen elvetemültek.. én sem hiszem de pár kósza telefont megér a dolog. odaadom érte a lét ha itt a motor..
Hali!

Már elkelt réééég!

Bukóm és csizmám van eladó óccsóért!
Eladóvá vált a motorom.Kiváló állapotú,kevés km-rel(6900km).
A hátsó gumi kopott de ezen kívül teljesen hibátlan.Elsőre indúl,nem füstől és nem zörög.Ára:535000.
Az ár alkuképes.
én viszem a motort a hitelre keress másik vevőt
Eladó,hitelátvállalással!

GSR600ABS
Szia! érdekelne a börnadrág ha megvan még én 175cm és kb 65kg vagyok ja és mi volna a végső ára ? elöre is köszi.
Azt te sem gondolod komolyan, hogy egész Angliában 5000-7000 fontért mennek az ilyen motorok, ez meg valóban kétezer font?
Ha itthon lenne egy kétmillás motor hatszázért, Te is rögtön azt hinnéd, hogy lopott/kamu hirdetés...
Tel.:06205345404
1.250.000 ft
Eladó Honda Shadow. Lejárt műszakival. Új aksi.új fékbetét. Törésmentes.Eredeti szín a bordó.Matt fekete lemosható.
Puch Sachs,KTm bontott alkatrészeim,sok veterán,és más motor vázcuccok elfekvőből,eladók vagy más motoralkatrészre cserélhető,jelezz üzleteljünk..
A számom 20/414-0939, inkább ezen mint e-mailben..
Volna pár eladó cuccom..
Rainers Nac-Nac cross csizma(44es-30e) újszerű (4x volt lábon).

No Fear Optimal sisak. A silt elrepedt de meg van ragasztva. Kivehető, mosható bélése van. Nekem kicsi.. Nagyobb csere érdekel. Xs-13e

Polaris mez kicsi rám ezért eladó, ebből is érdekel nagyobb csere. L-es 6e

Fox cross páncél jó állapotban eladó vagy cserélném protektoringre (pl.:Zero7, Fox) 10e
http://kent.gumtree.com/kent/9...

gondolod hogy mi adjuk olcsón?.. és nem egy ilyen árú adventurert látsz..
tényleg ár alatt adom és még megvan , pedig nem egy roncsról van szó. nagy pangás van! aki most eltud adni motort annak nagy szerencsélye van , vagy nagyon olcsón adja.
Egyszóval: Szar a világ, mennyünk motorozni! - bár ez több mint 1 szó -
hát ha nem lenne olcsóbb és olcsóbb ajánlatok, akkor rá lennének kényszerítve a vásárlók hogy megfizessék rendesen az eladót..
Más kérdés hogy a motorok listaárai is el vannak túlozva de keményen..
Ha valakit érdekel eladó a gépem. suzuki tl1000s.képek az adatlapomon
No igen, de ha belegondolsz, hogy drágábban adod, rohadtul nem jelentkezik érte senki, hogy: "én viszem"...
ez a baj a magyar használtmotor piaccal, túl olcsón adják a használt motorokat..
eladó honda cbr 600 rr , 2007-es , magyarországi, törzskönyves, 30000 km-rel, végig szervizelve, 2 gyári kulcsal, új gumikkal, túraplexivel, fémfékcsővel, költségmentes újszerű állapotban. ára 1.265 mft. 0620/992-4528
Csere érdekel,bőrkabát,bukósisak,sport csizma,protektoring,telefon,gps,stb.