Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel rengeteg thundercat-os ismerősöm van elég jól ismerem a típust és sok rosszat nem tudnék róla mondani.
Sőt az egyik legsokoldalubb motornak tartom,mert mind a pályán mind turákon nagyon megálja a helyét,szint e olyan kényelmes mint az FJR.
Majdnem ugy is megy itt(http://yzf-thundercat.atw.hu/ esetleg kérdezősködhetsz a majmoktol.
Asszem kékvillám és bognárgábor is el akarja adni a gépét.
a ZZR jó választás ...
nekem is volt ...
tényleg jó ...
Szia Rachel!

De igen, van női kabátunk is, írd meg, hogy milyen méretben kellene! Az e-mail címem az adatlapomon van!
A termékeim között van pár típus itt:
Vatera link a termékeimhez
(egyébként LiGiBa név alatt)


Szép napot!
Nincs olyan (itthon) hogy valós kilométer, vagyis elég ritka. Viszont az a vevő sem "egyszerű eset", aki elhiszi, hogy egy 12-15 éves motorban 28 000 kilométer van

Én a kis (400-as) ZZR-be kb 30 000 kilométert tettem bele, egy fesz.szabályzó hibát leszámítva gond nélkül, ami szintén a saját hülyeségem volt
a hatszázasban már 43 000 van, azon semmi meghibásodás nem volt, még láncot se cseréltem magát a típust csak ajánlani tudom, én azért vettem meg most az 1400-ast, mert az eddigi hetvenezer kilométer alatt tényleg megszerettem a típust.

Az a vas amit említettem, 11 000 kilométerrel jó vétel, ha tényleg olyan szép állapotú, mint a képen.
Mennyire számít a megtett km?
értem ez alatt azt, hogy meddig érdemes nézni 40.- 50.- ig azt tudom, hogy a km számlálót oda csavargatják ahova én vagy Te szeretnéd, de elméletileg és ha betartjuk, hogy mindenki korrekt és a valós km van benne akkor meddig érdemes?
Honnan számíthat az ember nagy szervízre, ráköltésre...? ú
Ez a ZZR600 nagyon tetszik...
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 15000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 7000ft
hátsó brembo fék rendszer 5000ft
2ö együtt 10000ft
öhlins középső rúgós stag felujitásra szorúl 8000ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 8000ft

eladó aprilia rx50/80 130 ezer http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rx_50_80-4015929

é

rd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 begin_of_the_skype_highlighting 20-542-41-46 end_of_the_skype_highlighting agy Baleee@citromail.hu
debrecenbe van minden
RF helyett inkább ZZR-t: ha sokat szeretnél kétszeméllyel motorozni, akkor legalább hatszázast. Épp most hirdetnek egy 2005-ös ZZR600-at, asszem 550 -ért az ajándék annyiért.
5-600-ból megbízható, jó állapotú CB500-at tudsz venni, kivisz a világból :)
160-ig gondolkodás nélkül pörög, onnét mondjuk 190-ig belomhul Ha túrázásra kell, és fontos az olcsó üzemeltetés neked való!
3.5/100km -al elgurul (90-es túratempó)
Új Nitro N1700VF-ek extra nagy méretben szezonvégi áron 49900 helyett 19900-ért!

http://sharp.direct.gov.uk/tes...

Üvegszálas héj,dupla D-gyűrűs csat,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,kivehető-mosható antiallergén bélés,orrvédő,bogárháló,pin-lock előkészítés,sisakzsák,letéphető fóliák a plexire mint az F1-ben!

Elérhető méretek:
XXL:3 db (63-64 cm)
XL:1 db (61-62 cm)

Személyesen Kecskeméten megtekinthetők!
Postai utánvét megoldható!

zzrrs@citromail.hu
akkor ezekszerint inkább azt mondjátok, hogy gyüjtögessek és inkább vegyek majd 6-700.-ért mint 500-ért egy lestrapáltat...
mondjuk ami nagyon tetszik az a Thundercat, csak kicsit tartanék tőle, hogy ott maradnék az első fánál, de egy varaderó azért az meleg annak a mocinak van megjelenése
Nem tom... pontosan mit szeretnék,de azt tudom, csak azért ,hogy motorom legyen nem fogok márol holnapra venni, csak azért, hogy legyen, aztán egész télen szereljem...
Tényleg:
Suziki RF400?
Igen, igazad van, de sokan nem merik használni az erőt ami alattuk van, még ha az egyenesben királyok is, én erre gondoltam, sokszor láttam, hogy félnek odacsavarni neki, mondjuk egy literesnél nem is egészséges. Utcán persze hogy job a nagyobb vas, nyomatékból lehet túrázgatni, és nem jár a lábad a váltón, mint a motolla, bár ez is egyénfüggő szerintem.
Ezért az árért vannak jó motorok, viszont az is biztos hogy valami öregecske vasat találna maximum ami jóállapotu , a többi vagy kistrapált vagy rommá volt törve, vagy a legrosszabb és hitel van rajta, akármennyire is álla a piac, tavaly nagyobb volt a pangás akkor jobban járt volna.
Nekem is volt, jó kis motor! 2 év 75 ezer bele, és kutya baja se....
Aya-nak igaza van. Ebben az árban, csak olyat találsz amire költeni kell.
Ami cb-vel kezdődik mind megbizható...
Szevasztok!
Két db párszor használt Grex sisakomat és 1 db Roleff cordura kabátomat cserélném valami használható motorra. Papír egyáltalán nem lényeg. Az egyik sárga sisak XL-es a fehér pedig M-es. A kabát XL-es. Protektorok a vállnál, könyöknél és a gerincnél. Eladó is a cucc, egyben 45.000 Ft-ért. Darabonként is esetlegesen... Akkor az ár megegyezés szerint.
Ha valakit érdekel akkor írjon vagy hívjon: 06-30-593-9371
Ciao Mindenki!

Vennék 690 Enduro-mra AKRAPOVIC DOB-ot!

Használt illetve új is érdekel; jó áron!

Nem érdekelnek utánzatok!
teljesen mindegy , hogy melyiket választod , mert 500-ért igazán jót úgysem kapsz ... amik ebben az árkategóriában vannak , azokra költened kell ...
Ok. Akkor CBF250. Szakadásig tekert gázzal se eszik 4,5 liternél többet, olcsó a fenntartása, szintén soha semmi baja, és nem ölöd meg magad vele
UFF
Köszi az infókat
azt kihagytam, hogy én per pill 500.000-nál nem látok sajnos messzebb mert hosszú volt a nyár + a jogsi se olcsó...
egyébként ültem Varán és az egész talpam lent van a földön:)
-a Thundercat-nek nagyon drága a fentartása?
-az 1999-es cbr600 mennyire megbízható ennyi pénzért?
A 3 közül a negyediket ajánlanám első motornak, Honda CBF600S, 33ezer km alatt NULLA baja volt, de semmi az égegyadta világon, még izzó se égett ki, akksi is gyári. Rettentő barátságos és nyomatékos (sor4 létére), szerintem kiváló gép.
Ha nem vagy legalább 2 méter magas, akkor a Varát el is felejtheted.
Sztem a CBR barátságosabb mint az R6. Szervízköltségben is olcsóbb talán kicsit.
Sziasztok!
Nagyon kezdő vagyok ezen a szinten, mert csak augusztusban tettem le a nagymotorra a vizsgámat és eléggé sok motort nézegettem eddig, de szeretném a véleményeteket kikérni, hogy
1 Yamaha YZF 600
2 Honda CBR 600 F4
3 Honda Varadero -ól
ezt a 3 motort nézegettem ,mert mind a 3 nagyon tetszik, de sajnos semmit nem tudok róluk.
ha esetleg van itt olyan köztetek, akiknek az alábbi motor fajtából esetleg van és leírná a véleményét a motoráról, hogy mik lehetnek a tipus hibák, amiket sűrűn kell cserélni azt nagyon megköszönném!

Várom válaszaitokat.
Andor
1-1db
a 12BS 1éves, bontott vasból,hibátlan állapotban, kimérve,bevizsgálva
a 14BS új, garanciával,szintén...