Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Mit tudtok a jelenlegi új motor eladásokról idehaza? Van valahol statisztika erről? Gondolom még szarabb a helyzet mint az autóeladás terén...

Jól látom, hogy a használt motorok ára (esetleg) feljebb mehet a jövőben? (új motor hitelezés hiányában...) Vélemények?

Zoli
1-1 db van vagy van több is?
Halihó
YUASA Made in Japan akkumulátorok szuper áron
(MF gondozásmentes) YTX12-BS 12V-10Ah 8.000.-
(MF gondozásmentes) YTX14-BS 12V-12Ah 14.000.-
Elérhetősségeim az adatlapomon
eladó honda cbr 600rr , 2007-es, magyarországi, tözskönyves, szervizkönyves, 2 gyári kulcsal, új gumikkal, újszerű állapotban . ára 1.265 mft. 0620/992-4528 csere nem érdekel.
Eladó '92-es Suzuki GSXR 1100 idomok, első- hátsó lámpa, légszűrőház, hátsó sárvédő.
sziasztok pajtik, valaki esetleg nemtud egy 18 as zsír hátsó gumit drz re? mert most nem akarok kiadni rá megint boltban 25 ezreket. aki tud legyen szives irjon, ja meg van nálam egy honda sportdob majd rakok fel róla képet csere is szóba jöhet gumikra! a dob az 1 4t honda sankei de h pontosan mien hondán votl arra még nem sikerült rájönnöm, a méretéböl itélve minimum 600 as blokkal melózott. gumi tipus mind1 akár enduro akár krosszcsak tavaszig kell aztán úgyis supermoto felniket kap. majd irjatok én este akk felrakom a képet. széles utat!
Szia. Nekem van egy eladó női kabátom! Itten!
Szioka, Női Motoros kabátot nem tudsz esetleg szerezni?
Üdv mindenkinek!
Fájó szívvel, de megválnék gyönyörű minirakétámtól!
CBR125RW 2009-es, fekete/s.szürke, ez már az injektoros változat, 2900 km-el, szervízkönyvvel, törzskönyvvel! Nyugodtan mondhatom, szinte csak bejárattam! Piros felnicsíkkal, piros rugóval, ahol megálltam vele, mindenhol megcsodálták!
Kábíthatnék azzal. hogy női tulajtól, de nem, viszont én annyira szeretem, hogy nagyon megkíméltem!
Ára mélyen a szalon ár alatt! E-mail!
Bocs, de képet még nem csináltam, itt egy gyári fotó, az enyém ugyan ilyen, csak a piros felnicsíkkal és rugóval talán még szebb is!
szevasztok.
ha esetleg erd vkit egy hetig mieg itthon vagyok.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-413744
6
Szia!

Nem sürgetni akarlak, Csak elhalmoznak csereajánlatokkal a gsx-re.
Ha neked nem kell,akkor elcserélem egy másik robogóra.

Üdv.:Gyula.
egy boss-hoss-os, hogy lesajnálhatja a békát
ja majmok
azért ahhoz képest ,hogy a 600-as MEGHAL az utassal , páran már fosták össze magukat az R6-on mögöttem ....
így van. Ha nem szereted forgatni, akkor egy nagy, nyomatékos motor sokkal kényelmesebb, kevesebb váltással mész, alulról nyomatékból, és a két személyt sem érzi meg. A 600-ast pörgetni kell, hogy menjen, és utassal meghal. A futómű is a nagyobbnál komolyabb általában.
eladó vagy csere simsonra
Nekem megfelel ez a verzió is
Azért az a kívül-belül kerülés erős,ugyanis neked az iveket is tökéletessen kéne ismerned minden hegyen és szerpentinen,míg egy nagyobb erősebb gép kihúzza a tulaját még ha bénább is,a másik probléma 2.személy na ott ér véget a móka a 400-ill.600-nál ezért kell a nagy köbcenti semmi másért.
Egy jó fordulaton használt hatszázas megy úgy mint bármelyik ezres tehát tökmindegy, egyszerűen kényelmeseb a nagyobb gép.
Eladó egy 2008. októberi Yamaha YZF-R125-ös motor,garanciás,szervízkönyvvel,törzskönyvvel,érvényes magyar okmányokkal.Műszaki 2012.10.-ig érvényes.Frissen szervízelt,rendszeresen karbantartott,garázsban tartott,7700 km-el,hölgy tulajdonostól. Irányár:750.000 Ft Érd: 30-637-4692
Én sem tudom. TAlán azért, mert mindenkinek egyből az ezresek kellenek a robi után, aztán látni szép összetört mocikat.
Nem értem mi bajuk van az embereknek a 400-asokkal... legalábbis az enyém körüli évjáratokhoz mindent lehet kapni, és nem tart tovább, mint bármelyiké, mivel mindenhol már csak rendelnek, na meg ezekkel egy jobb pilóta kivül-belül kerüli a litereseket (volt hozzá szerencsém, pedig nem vagyok nagy rider:D)
A zixté is eladó...
Nehéz eladni ezeket a 400-asokat. Ha valami csábító ajánlatot kapok a kis Suzy-ra, akkor akár...
Kár Tecccik a zixtéé, de sajna most egy sem megy... vagy a gixer eladó? azon meg a kémény tetszik
Nem! :D
Az enyémet passzold el! :D ;)