Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem ilyen motorról volt szó mint a tiéd , hanem R6 ról , vagy cbr600-asról ...ezek és max 10 évesről ...erre mondtuk , hogy nem kap költségmentest 5-ért ....
Érdekes kérdés,de én elfogult vagyok.
Mindenesetre azokat amiket leírtál nálam a ZZR-t jelentik.
Mindenesetre nézz be a ZZR fórumba és kérdezz körül,szerintem egy 600-as pont lefedné azt amire Te szeretnéd használni.
Szerelni meg nem kell őket!(Igaz nekem ZZR-ből 250 volt,meg most az 1100,de akkor is)
Van egy eladó üléspúpom és egy gyári dob Gsx-R 600/750 k4-k5
üléspúp:8000ft
dob:20000ft
tel:0630/4057638
Nézd , Te feltettél egy olyan kérdést, amit nem igen lehet megválaszolni.
Mert, ha veszel egy motort , nincsen röntgenszemed, a belsejébe nem
látsz bele! Ha normálisan közlekedsz, és nem egy huszonéves zörgős csörömpölős agyonkopott állapotú szerkezetet veszel, akkor különösebb szerelési gondod sem lesz! Egy gyertyacserét ,vagy izzócserét pedig illik tudni elvégezni. Attól motoros a motoros ! Ja ez nem politikai topik, névtelenül nem fórumozunk ! Adatlapodat töltsd ki !
Szóval amire szeretném használni a motort, az
az első 500-1000km egyedül, hogy ráérezzek megtanuljam úgyan úgy mint anno a kocsit, utána viszont kettesben elmenni kirándulgatni a barátnőmmel. (Amikor meg időközben egyszer-egyszer elmegyek egyedül , akkor viszont kicsit megkergetni a pacikat és veretni egyet viszont nem vagyok egy motorszerelő tehát , nem nagyon tudnám összerakni a blokkot szétszedés után. ezért mondom, hogy olyan motort keresek , amit ha megveszek utána egy darabig nem kell rá költenem...
Na én erre gondoltam venni motort...

(u.i.: köszi, hogy érdemben válaszoltok egy kopasz kérdésére)
OH! Bocsi a mailt valóban elfelejtettem. Sorry
Még nem. Azért kértem, hogy dobj egy mailt feladás után, hogy tudjak riasztani valakit aki átvegye.
Szia! feladtam kedden nem kaptad még meg?
Szia Zsolti,
kb. mikorra várhatom a cuccot (tömítés + konzol)?
Ha már fék:
Működő Kawasaki ZX4R-en volt, komplett első fékrendszer eladó, dupla tárcsafékes motorhoz. Fékkartól a két féknyeregig, betétekkel, mindennel, egyben, még fékolaj is van benne.
Irányár 20ezer Ft, működőképes Simson csere érdekel.
20 555 02 76
Szia! Van fékcsöszettem 19980ft e betétem Brembo 7400ft /pár hátra 7800ft ha aktuális. Adatlapomon elérsz
Valaki raboljon már le egy új Acerbis gúnyával, mer' esküszöm, hogy össze-vissza krosszolom magam!
Bocs, most látom, a Te szetted egy teljesen más vonal küldd át, hogy milyen árakat adtam anno (az euró miatt fix h változott) megoldjuk, hogy nagyon hasonló legyen
De elfogja
A betét adott, de a fém fékcső szettre már bejelentkezett KanyarBandi - ha ő mégsem vinné el, akkor egyértelmű: félreteszem neked.
Azert ez nem biztos, pl az enyem mar kozel 900-ban van, es 500-ert arulom, megse kell kolteni ra. De ha rajon az ember, hogy a hegyekbe kell a kenyelmesebb es injektoros gep, akkor csak el kell adni, akarmilyen jo
Szia! Van egy eladó moci az üzletünkben. Én adtam el újonnan 2003-as 1 gazdis 14400km MAKULÁTLAN!
ZX7R-t is nezhetsz, ha kicsit sportosabban is akarsz motorozni, esetleg palyanapra is kineznel. Nehezebb mint a 600-asok, viszont van nyomateka ha turazni szeretnel, igaz az ulespozicio eleg sportos. Viszont a futomu bolondbiztos, van nyomatek ahol a kisebbnek nincs. Koltsegben ez sem durva fenntartani. Van tobb is ebben az arban. Inkabb azt erdemes elhatarozni, hogy mire is szeretned hasznalni pontosan
ELADÓ!

Suzuki gsxr 750, 2002.9. havi, már a frissített verzió - abban az évben volt modellváltás.

Színe: sárga-fekete.

Amit tudni kell róla: 30 km/h körül csúsztak vele, idom semmi nem sérült vagy tört csak a fényezésen vannak hibák, jár hozzá sport kipufogó, üléspúp.

Egyébként szép, megkímélt állapot.

IRÁNYÁR: 750.000 FT !

Érdeklődni: 06 70 334 6173 -as számon

Megtekinthető Kaposváron.
Eladó ÚJ Alpinestars GP pro kesztyűk több méretben és színben:

Alpinestars GP PRO Piros-Fehér "XL"
Alpinestars GP PRO Piros-Fehér "XL"
Alpinestars GP PRO Kék-Fehér "XL"

A kesztyűk átvehetők Őrhalomban Nógrád megyében és Bp.-en is, valamint utánvétel postázva, esetleg előre utalás után postázva.

pohi@vipmail.hu

Kérésre más méretet és színt is beszerzek.
Sziasztok!

Ha esetleg ha valakit érdekel!?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsxf750-3594
364
Szeva!

HA nem viszik el a mocim, valószínüleg tavasszal rendelném tőled a Brembo fém fékcső szetteket, fékbetéteket. ÁRa változott?
Némi adalék, ha ZZR-t vennél: a ZZR_sztori
Üdv all!

Eladó a vasam, ha valakit érdekelne:

Honda CBR 600RR 2005