Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdeklődni e-mailen: tamas.kovesdi@gmail.com
mobilon: 0630 544 88 08
Bár tudom, hogy ez motoros fórum, de eladom hőn szeretett Sony Ericcson C902-es mobiltelefonomat eredeti tartozékaival, 2GB-s memóriakártyával és olvasóval. Az irányára 40.000 ft, de ebből azért engedek ha komolyabb az érdeklődő. Amit tudni kell róla, hogy 5megapixeles autófókuszos kamerája van, nagyon szerethető telefon, gyors, giroszkópos, stb.
Vadi új Micheli Pilot Road gumi párban eladó. Sürgős! 40000 ft. Tel:06 20 507-8396 Berhida.
Esetleg valakinek matrica? KB. 25X15-ös
Jóféle műanyag, nem kopik, nem ázik le.
2100/db küldöm postán.
Ja és van lehetőség a törlesztö csökkentésén is,de ezt megkell beszélni a bankal....
Azért,nert nekem sürősen kellene egy autó!A motort meg az autót együtt nem akarom tartani főleg igy hogy ebben az évben a motorba olyan 1000 km ha belement....tehát nem használom ki.A te motorod viszont elég lenne arra a pár km amit elmegyek itt a környéken....igy megmarad a motorozás élménye,érzése is :)
Van hozzá ajándék is igy ahoy mondod,csak siess mert pl a csizmát most eladom külön is ,de ha meggondolod magad és méigs kell a motor akkor meghagyom azt is ajándékba neked!
Látom még ajándék is jár hozzá, na meg abs-es...
Valahogy nem tudom megérteni, vagy én vagyok kevés hozzá, hogy miért cserélnéd le kissebbre és kényelmetlenebbre...
A törlesztőn van lehetőség csőkkenteni (gondolom a futamidő hosszabbodásával)?
Volna pár eladó cuccom..
Rainers Nac-Nac cross csizma(44es-30e) újszerű (4x volt lábon).

No Fear Optimal sisak. A silt elrepedt de meg van ragasztva. Kivehető, mosható bélése van. Nekem kicsi.. Xs-12e

Polaris mez L-es 6e

Fox cross páncél jó állapotban eladó

Cserébe, beszámításba (akár ráfizetéssel is) érdekelne protektoring (Zero7, Fox), M-es krossz bukó, Xl-es mez
Irányárak!
20/414-0939
Eladó egy Alpinestars SMX PLUS AIR csizma 44-s méretben (talphossz 28,5-29 cm)!
2 szezont használt szép állapotban!

Érd:06-20-450-6911
Budapestre szállitás megoldható!
Iár:40,000 ft
Hát igen a GSR kényelmesebb!Ismerősömnek van egy 2008-s Z 1000 de már megbánta hogy megvette az út tartása és a kényelem miatt....nem ezt várta tőle.A 400-s pedig nem lebecsülendő motor,mert havernak volt egy és meglepetéseket tudott okozni nem beszélve a hangjáról!Ja és én meveszem tőled a 400-st ha te ezt megveszed tőlem
cbr1000rr-re '04-'07-ig yoshimura rs5 rendszer eladó
Kulfoldi papiros, csak ausztriaban, olaszoknal volt hasznalva + par palyanap, jo gumikkal, lanc betetek meg egy szezont birnak. A kulfoldi tulajdonostol elado
ZX7R 96/12 havi 16000km-el gyari csovel jo allapotban kerek 400.000-ert elado
egyértelműen xt.. gyengébb de kényelmes és megbízható.. nem véletlen van ilyen a GS4 embereinek..
Az XT az nem SM, maximum hasonlít rá. Viszont amire a leírásod alapján használnád, arra teljesen megfelel. Utasnak is ez a legkényelmesebb a 3 motor közül.
A KTM meg a Husky azok már valódi supermotok, a KTM kicsit utcaibb, kényelmesebb (viszont tartósabb), a Husky meg kicsit könnyebb, sportosabb, cserébe a 3 típus közül várhatóan ehhez kéne a legkevesebb km után hozzányúlni.
Amúgy alkatrészben szerintem túl sok különbség nincs, a Yamaha mindig is elég drága volt, a KTM-nek meg az utóbbi években szálltak el (itthon legalábbis) az árai, Husky meg ugye elég ritka...
A GSR kényelmesebb, mint a Z... szerintem, na meg a hátsó kényelme is fontos, és itt is a gsr a nyerő, meg a régebbi hornet. Pályára néha kinézek, de annyit nem, hogy lenne értelme egy literesnek. Ha elviszik a bicajt, lehet róla szó, de valahogy lenézik a 400asokat.... pedig nem egy literest kerültem már ki offán, és ezt nem a magam fényezése miatt mondom, hanem mert sokan nem merik használni az erőt, mert az erő veled van Lúúúk, de mit ér ha nem tudod uralni:D:D
Fénymásolat a forgalmiról, meg asszem a törzskönyvről, és már meg is kaptad
hali.

supermotot akarok venni a tavasszal. kinéztem már több típust meg utánnuk is néztem neten de még mindig nemtudom melyik lenne a legjobb. ebben kérném segítségeteket. ami számomra fontos benne, hogy:
- megbízható legyen
- fenntartása olcsó legyen (alkatrész árak)
- városban lenne használva ink ill rövidebb szakaszokon

típusok:

Yamaha XT660X
KTM LC4 640
Husqvarna 610 SM

előre is köszi a kommenteket...
Hi!
Eladnám KTM-Husabergre való új 45-ös alu lánckerekem fix 7000Ft-ért.
mirko24@freemail.hu.vagy 70/4537625
Üdv
Hát igen....bár 1000 motor Mo-n teljesen felesleges ha nem pályázol....
Gondold meg és szólj!Megbeszéljük a kedvezményeket
oszt mé ásnád magad mélyebbre?