Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézd meg a mostani árat... adatlap. még talán egy kicsit alkudhatsz is
De, csak 400 sok. vagy 20 hónap? :p
te fasz, enyém nem kell?
Mik a szervizintervallumai?
Szia!

Nekem van rád való cordura dzsekim igen jó áron, érdekel?
A holmik egy részét megtalálod itt a vaterán LiGiBa felhasználónév alatt:
Vatera link a termékeinkhez
Nagyon sok minden van, és nincs is fent minden! 1 Ft-os aukciók is vannak, érdemes licitálni!
Eladó yamaha r1 07-08-as fékrendszer
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Alkatrészenként is.
Igen egyben... hááát a red baronról inkább inkább nem mondok semmit a km-t illetően, meg mást sem , az áraikról nem is beszélve
14K? a baronban volt egy annyival.. picsába, ez is kéne, a két embert nem kényelemre gondoltam.. neked egybe kéne félmilladelegalábbnégykiló, mi? azabaj.
Hú, de tetsziktényleg.. te, az a felújítás nem volt önmagában 2kiló?
hogy hány km van még benne azt senki meg nem mondja, én 2007ben vettem 14500-al, most van benne 43000 , és a blokk hangja semmit sem változott, olajat nem eszik, finoman jár, ha őszig nem viszi el senki kivonatom, aztán majd egyszer...
Ez nem fog szét esni, garanciát nem tudok adni rá, ha tehetném megtenném, ezt csak tankolni kell..., de 2 személyes túrázást írtál, és nem akarok magam ellen beszélni, de ez kényelmetlen arra, 2 személlyel
400As gixer régi szerelem! simán kéne, csak hány km van még benne? míg nincs hó motorral járok, plusz hétvége, pálya.. ha szétesik, nem lenne pénzem megcsinálni. meg neked gondolom egyben kéne a pénz, töki.. de simán jöhet.
Ú, azt halálosan bírnám, de az bírna engem? (adatlapom)
Nem akarsz még egyet? ez 97-es
Épkézláb van bőven, de a leírtakra nem ajánlanám az enyémet, nem túrás, de a többi stimmel, 6-ban 40-től, 2kilóig. De nem túra, bár n délutánonként szoktam csak ugy 300-350km-tmotorozni vele egy seggel, sátor, cuccokkal felpakolva... kinek, mi... és én hülye, most rendbettettem, már semmi panaszom, és megválok tőle ... háát...lakni fontosabb, sajnos
Keress egy jó állapotú 4 kilós banditot, bbelpiacos is lehet, hülyeség hogy nincs hozzá alkatrész, van minden, esetleg később jön meg egy héttel, de van minden!
2t-ben nem gondolkodsz? Van egy RGV250 Wolf-om. 2 kilóba.
2Emberes túrára is alkalmas, akár sportosan is hajtható, jobb esetben mindkettő, és főleg nem lógó belü. 50-60ló lehet ha nagyon játékos, 100körül, ha lustább vas. ezek minimumok. Üsse kő, srx, szr, meg hasonló gyöngyszem lehet gyengébb is.
Mekkora mocira gondolsz,es milyen stilusra. Robogo,chopi,gyorsasagi

http://www.kepesmotor.hu/derbi...
300 Környékén vagy havi 20 ér, ki tud épkézláb motort?
Van egy eladó Suzuki GSX-R400-asom. Akit érdekel írjon! 1987-es. Nagyon jó állapotban. Kérésre képet is küldök!
Szia! Valamit tudnál írni a felnikről? Ha még meg vannak egyáltalán.
Hali!
Van egy pár eladó cuccom Suzuki Rm 250-hez.
Ár megyezés szerint.
A kabátkára rácuppantam volna, ha nem xl-es!
Mekkorahánykiló vagy te, én 178 körül, 80 kila, nagy lehet rám nagyon?
Gatyója hányas méret?
Eladó Bridgestone Bt21 120/70 17-es 70%-os Gumi 12.000 Ft
Ha érdekel irj az emailemre
revumoto@citromail.hu
Új Nitro N1700VF több méretben,utolsó darabok most 49900 helyett csak 23000 Ft-ért!
Sharp törésteszten mind az 5-ot megkapta!
Üvegszálas héj,dupla D gyűrűs csat,dupla szellőző,kivehető-mosható antiallergén bélés,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,pin-lock előkészítés,letéphető fólia mint az F1-ben!
Elérhető darabok:XXS,S,M,XL,XXL

Kérdéseddel keress bátran!
Postai utánvét megoldható!