Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Runner 180 as 2 T hez való Cdi Malossi digitronic,
Malossi első nagytárcsa adapterrel,
van 2db 28 as Delorto
hátólábtartópár konzollal...
+pár apróság eladó vagy csere Suzuki rm 125 96-97-98 as blokkalkatrészekre! !
Suzuki Rm 125 98 as évjárathoz keresek blokkot akár komplett alkatrésznek,vagy főtengelyt sebváltómotyókat,50 es lánckereket,sárvédőket! !
E mailben inkább:ordog993@freemail.hu
Helló! 2002es GSXRre keresek üléspúpot ha van valakinek a padláson! meregtib@freemail.hu
Sziasztok
Elado a feleségem(vagy ) Malaguti f12 Phantom digit robogója 3730km.et futott,ujj akumlátorral,zárható dobozzal,igen szép ujjszerű állapotban,ir ár:260 000ft érd:06 30 606 45 80
Eladó egy 2003'-as Suzuki Rm125. Normál állapotban. Motor, váltó, kuplung, futómű, fékek, láncszett rendben. Gumik kopottak. Egy éve használaton kívül van. Csere, beszámítás NEM érdekel! Ára: 395000,-ft. Minimálisan alkuképes!
Eladó egy Yamaha Aerox 50 2001-es évjáratú, 10000 km van benne, elöl STR8 lámpa, hátul Ledes Lexus Style beépített indexes lámpa van! Tuning mentes! Ha valakit érdekelne akkor gombos_ferenc@freemail.hu írjon!
Eladó Dainese kabátom! Full, kemény protektor és kivehető termo bélés! 40e rupettína! Vegyétek és vigyétek
Sziasztok! van pár Aprilia alkatrészem ha esetleg valaki hazsnát tudja venni megegyezhetünk:D Pl: sr 50 ditech 50ccm henger+ dugó ugyan ehez azt hiszem vízpumpa + injektor (ehez valami hiányzik:S) amico hoz van szelep vagy mi meg könyök:)
Pannónia műanyag első sárvédő új fényezéssel eladó
sziasztok ,van egy ujszerű M-es Cross HJC CL-X4e Keen bukósisakom eladó, dobozával, sisakzsákkal 13.000HUF -áron.
Fehérkesztyűs !




Fehér kesztyűt húzunk, nehogy valami részeg disznó a kezünkre lépjen!
Szia Józsibátyám! Köszönöm! Akkor holnap mosógépszerelés van, ha a posta is úgy akarja. Az mennyi sör is?
Szia Oszi ! Elment a szeretetcsomag 10óra 16 perckor ! 390 Ft a postaköltség.Majd jössz nekem 990 Ft-al.
Azért köszi Druszám! Józsibátyám intézett már 600 pézért...
Csak írtam valamit.. 2.2 millát nemhinném h sokan megnéznék....
Nekem kell 1db!
és erre hogy jött ki neked 1.444.444 a használtautón?
nem nem 750 pénzért adják ha jólemlékszem
Eladó! Honda nsr 125 tökéletes állapotban.
pannónia cuccot tudok én is
De ugye nem vettél?
Amúgy nagyon köszi a segítséget!
Fasza gyerekek vagytok!
Hello!
Van egy eladó vadonatúj Progrip páncélom! (egyszer sem használt) Felnőtt méret! Full ugyan olyan mint a képen és a linken! Ár: 15.000ft
Postán is eltudom küldeni!
http://www.bigbikeshop.hu/term...