Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello cserelnek egy ktm 125 vazat blokk nelkul ami meg hianyzik rolla: elso fekhenger elso sarvedo kipuf megvan es van meg egy fantic 80 enduro blokknelkul pors924@freemail.hu kepet kuldok szeged a ketto egyre is cross end robogo monti stb 303369125
hello. APRILIA RS50 alkatrészeket cserélnék kerékpár alkatrészekre.(26"-os első teló MTB,Duplafalú felni,Komplett kerék szintén 26"-os,De mindent meghallgatok!hátha..
Rendben Joci majd akkor csörgess hogy mivan
Sziasztok.Tudom nem ide valo igazán ezé bocs.Elado 2db Stafi kiskutya csak párban,nem egy alom!Oltásokkal,féregtelenitve.Én "tenyészteni akartam de költözés miatt meg kell válnom tőlük sajnos.sárga-fehér 7 honapos szuka,4-ik honapos csikos-fehér kan.a szuka füle vissza van vágva,szépek.ÁRA: 35eFT /2db.alku nincs.
Helló
Adnék egy '05 honda cbr1000RR fesszabályzót egy '89-es honda cr125 gyújtás állórészért meg egy gyújtótrafóért! Vagy valaki segítsen mert néha nincs szikra! Köszi
Ott ahol én :D. De megkérdezem, lehet átmegyünk.
Hol lakik?
Nem tudod átdobni hozzá?
Szasztok!

Van egy eladó új láncösszeszerelőm.
Bővebb infót itt találtok róla:

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Eladó egy 2005-s nagyon szép állapotú FZ6S!
Hirdetés
45 körül gondoltuk t mobile
Rendben joci köszi a 30 503 51 18 csörögjön hogy mikor és jöhet viheti
Tetszik ez a bolt :D.
Nekem is van eladó teló és hangtechnikám :D, kocsi is.

Toyota Corolla 2,0 D 1996 eladó, 600.000 Ft alku nélküli ár. Zenével, alufelnivel: 700.000 Ft.
Itt megnézhető

Zene:
MCAudio láda, Sinuslive erősítő, oválok, első szett Pioneer fejegység meg minden nyalánkság. Az autó nem volt szétbarmolva, nem volt vágva az ajtó a zene miatt, a gyári kalaptartó is megvan sérülésmentesen.
Ha a kocsit elviszik, zenéért: 80.000, felnikért 2 garni Good Year gumikkal: 50.000.-

Nokia N70 karcmentes kijelzővel (fóliás) is eladó
E71-nek mi az ára? Milyen állapotban van? Függő?
Lac: Megkérdeztem, 10.000-et tud darabjáért adni, látlelet után
elfelejtettem odaírni hogy maximum 400e Ft ot tudnék ráfizetni
Szép jó napot!

Yamaha XT 125X
csere nagyobb ccm-s sport- túra, esetleg supermoto ra érdekelene
mittudom én darabja kb (15?)most csak mondtam valamit de kérdezd meg mit adna mert nekem csak nyűg a nyakamon foglalja a helyet nem tudom használni semmire köszi
Mondj valamit, vagy írd meg sms-ben és rákérdezek hogy jó-e ha nem jó akkor mit ad érte...
Szia Joci nem gondolkodtam még az árán de szeretném eladni mind a 6 darabot egyébként nagyon jó a gumi kb egy hetet volt fent egy ford kisteheren mondjon egy árat tuti meg tudunk egyezni
Michelin gummer mennyi? Gumikeres havert lehet érdekelné.
Hello van pár eladó cuccom
1db 300w os mélyláda
1db 300w os erösítő
1db női motoros kabát
1db shox xl es férfi motoros kabát
1db 600 rr gyári karcmentes plaexi
1db Lazer vertigo bukósisak új
1db pannónia sárvédő ujra fényezve
1db nikia e 71es telefon
és 6db Michelin Agilis téli gumi mérete 185/75r-16c kb 1000 km ert használt
új Oakley Crowbar Digi Slashed
nem ilyen színt rendeltem hétfőn megy vissza cserére, addig beszerzési áron
kilóra adod? rozsda nélkül mennyi?