Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát jó is lenne csak sajnos kicsit drága és 125 v. 150 érdekelne! :)
Hubazz. Bocs. Most nézem, hogy zalai vagy, nem tudsz olyan könnyen eljönni. Akkor legyen mondjuk 60ezer.
Gyere el és nézd meg, ha komolyan érdekel, és megegyezünk.
ETZ 250-es friss műszakival teljesen felújítva, festve haveromnál 110.000 körüli áron eladó.
sziasztok keresek jó állapotú használt 70-es dugattyút minarelli AM6-hoz.SÜRGŐS LENNE.
Szeva!
Ára?
Yamaha xt tt 600 gyári kipufogódob eladó. nem kibelezett. Jó állapotú!
Érd:motorsokk@citromail.hu
Eladóvá vált makulátlan motorom! Még egy ilyen tutira nincs a piacon!
van egy eladó NSR-em
érdekel vkit?
Aprilia af1 125 alkatrészek!

speedfan@citromail.hu
sziasztok keresek jó állapotú használt 70-es dugattyút minarelli AM6-hoz.
Nekem van egy,egy üveg viszkiért a tied lehet,de nem csivasz regálra gondolj,hanem 2500-körüli dzsoni volkenre,vagy balentájnszt.
A sátor színe sötétződ,a barátom járkál kiskőrösre akár el is tudja vinni,ha meg nem tetszik megiszod a vizkit azt nincs gond.
Figyu velem lehet beszélni kellő mennyiségű házi pálinkáért is oda adom
Helló mindenkinek!

Eladóvá vált a motorom!
http://www.kepesmotor.hu/gasga...
Ha valakit érdekel írjon, vagy hívjon!
Üdv.: Tibi
Szia!
Dobtam egy mail-t!
Kawasaki Z400 és yamaha xj 900 as blokkok eladók. Érdeklődni:motorsokk@citromail.hu
valami könnyű 1 szemályes sátra van valakinek eladó?
a kutyaház forma érdekelne nem a kupolás
belső rész olyan 210 felé legyen
Van egy jópár megmaradt gumim tavalyról. Baráti áron megvállnék tőlük. Írj árat te!
info kukac motoralkatresz.eu
sziasztok keresek jó állapotú használt 70-es dugattyút minarelli AM6-hoz.
Mennyit kérnél a kocsiért ?
Helló van egy ladó Dainese kabátom 45ért! Kicsit lehet alkudni Gyári Kawasaki színben! http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Nem véletlenül nem találtad, még aznap elkelt.
Üdv a gps tartó megvan?Mert érdekelne mennyi lenne az ára?mert nem találtam a hirdetést?
Sziasztok, van egy aladó cross bukósisakom, az adatlapomon megtudjátok nézni, sajnos a moci egy idelye nem megy és felakarom újítani majd eladni, de ahoz pénz kell, ezért válnék meg a sisaktól... ha valakit írdekel akkor írjon!