Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2007-2008 600RR gyári plexi karcmentes olcsón eladó
72cm + 68cm és 7000 Ft lenne a kettő...
Mik a méreteid!? HA csak kicsiben tér el tölem, akkor nem lenne nagy probléma! A derekam ahol a nadrág körbeér mivel van sörhas :D olyan 87-89 cm, de tud még nyulni! Hosszra pedig rám már kicsit BKV, szoval ha alacsonyabb vagy, akkor biztros jó rád! Súlyra meg sztem ilyen 75-83 ig birnia kéne! Nemtom lefele vagy felfele nem jó! :)
mail nem jött, ha enyém sem ment akkor ismét szopatja a frímél a polgárokat.........
Aprilia Af1 125 komplett váz!

ár:45.000Ft
Nem papíros! új gumi, első teló, kilóméteróra, elsó hátsó féktárcsa, hátúl féknyereggel..stb!
speedfan@citromail.hu
06209653518
milyen hosszú? mennyi az ára ?
Hello. Fejérmegye Iváncsa. van hozzá még pár alkatrész az mz blokkhoz. Elméletileg megvan a blokkhoz minden plusz van még egy fél blokk amiben a váltó jó.az ülés is megvan a lánca is. De nem sokkal több azért ennyi az ára. időt kell rá fordítani. Üdv.
18''col
ELADÓ egy 125-ös cross hátsó kerék 1 gondja hogy az egyik küllőt cserélni kell.ÁR:11000FT (ALKUKÉPES). a tárcsafelfogatás 3csavaros, a fogaskeréké pedig 6csavaros.
Valakinek Goodridge kék fémfékcső?
Vazzeee... Engem érdekelne, csak nem az én méretem sajnos!
Hali! Engem érdekelne csak tudna mondani helyet és hogy a képen kivül van e hozá alkatrész? köszönöm
Sziasztok!

Calvatti kétrészes bőrruhámat szeretném eladni ,de inkább elcserélni méretbeli problémák miatt:
full protektoros púpos 1szer volt rajtam és gyönyörű állapotban van még a szaga is uj!
ára 40.000 de inkább még egyszer mondom cserélném.
piros fehér színű.
06704034667 vagy 004369919002947
az osztrákot csak csörr meg és visszahivlak.
képet kérésre töltök vagy küldök!
üdv
Szájá le a pájinkámrol
milyen anyag?
A változatosság kedvéért:fjr1300@freemail.hu
Da mingyán megpróbálok irni neked,mailt.
Tudok érte adni egy papír nélküli, de 1958-as T5-öst felújított blokkal
Szia, mailen vagy telefonon értekezzünk akkor, Dél-Pest Megye ahova jönni kellene, asszem ez is nagyfékdobos, de nem biztos. Alkatrészekről annyit, ha BÁRMI hiányzik hozzá, és haveroméktól meg tudom szerezni (tele nekik a padlás), akkor azt ingyen megkapod, de elvileg hiánytalan.
Noh senkinek nem kell a gatyám! egyre ocsóbb pedig, csak vigyétek már!
Eladó vagy elcserélhető a T5-ös pancsim. Kisfékdobos, blokkja nincsen szétszedve, a többi része sajna szét van szedve. Szürke forgalmija megvan. Képek a galériámban. Cserélném 80 ccm-is enduróra vagy valami utcai gépre. Nem baj, ha lelakott, csak induljon és menjen
ELADÓ!

KTM SX 125 2004-es gyári kipufogó dob, használt de hibátlan állapotú!
10.000-
van nekem olyan pálinkám ami 5x többet ér mint az a rettenet dzsonivóker....
van valami mail címed ahol tudunk pontosítani?
Azt se tudom merre induljak "Középugar" felé. Merre laksz?
Már van 1 nekem is darabokban amit tavasszal kezdek összerakni, teljesen új cuccokkal és van egy nagyfékdobosom is, így ha jó árat mondasz akkor megyek ha messze laksz