Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösszi.ez a fajta kellene nekem.csak a 2 felső nagyobb darabot külön tudod adni?
Hülye kérdésre hülye választ...?
Gondolj már bele.. 3 év alatt 10 000 km az lóf*sz.. ha csak tavasztól őszig számolod a szezont akkor is csak ~12km/nap jön ki átlagban.. még ha boltbajárós motor is volt, akkor is többet kell, h menjenek vele.. az h hirdetésbe mi van az más.. 3 éves motorba kell hogy legyen olyan 16-20ezer km.. és még keveset mondtam..

..am majd elsőnek 600as sportot, hát egészségedre..
nyilván nem gondoltad még ezt végig te sem.. a benzinköltség a legkisebb tétel ebben a kategóriában.. a tapasztalat hiányáról most ne beszéljünk..

Ja, rossz topikba címezted a kérdésed sztem..
Porfestő 5e-ért lecseréli neked a színt rajta....
hmm?
Sziasztok valakit érdekel? Az ára 9000 csere érdekel
csáo. k6 os fekete gixer felnit cserélnék kékre
Hello, nagyon sokmindent nemtudok rolla irni. Kamerához kell/lehet hozzácsatlakoztatni (feltéve ha van neki olyan bemenet) 628x582 felbontású... 3.500-ba odaadnám! (5.500Ft ért vettem)
Helló!
Mi az ára az XR-nek és esetleg cserélhető-e?
Köszönöm a válaszodat.
Szia!

Vegyél inkább Z1000-et. Jobb futómű, fék, nyomatékosabb, stb. 1,350,000Ft-ért elviheted az én feketémet. Magyarországi, szervízkönyves, nem sok km van benne.
Sziasztok!Érdeklődnék hogy nem -e tud valaki 2007-es vagy azutáni eladó kawasaki z750-et?tudom van pár db hirdetés, de pl feketében kellene ami persze nincs eladó egy db sem!Hitel átvállalás nem érdekel, és olyan 1.5 millióig lenne rá keret.
egy gyorsasági motornál ( pl.GSX-R 600)max mennyi számít még kevés km-nek ha 2-3 éves? remélem érthető a kérdés mittudomén 10.000 km az sok?
cső egy 2002es kawasaki kx 125 eladó cserét beszámítok ha értelmes.minden megoldás érdekel
Hasonlót keresnék.
Olasz, vadonat új, sosem használt bőrkabát eladó, protektor nincs benne, utcai viselet. (bár van, akinek a papucs meg az izomtrikó is motoros ruha)
15ezer Ft-ért vihető, M-es méret.
Valami INFO róla?
Eladó GS 500!
Eladó Honda xr 125/50
nem tudom
ezek azok,,,a telorol nincs kep mert azzal csinaltam ezeket is,,de annyit mag rola hogy sima,,minimalis kopas a billentyuzeten,,na hat es sem szalon mar de reggel arrol is tudok kuldeni kepe,haza jon az ocsem a zullesbol,oszt az o telojaval
na, máris menyibe adod?
HyAll. Ha valakit érdekel akkor irjon. 4000 Magyar píz!
helló!
es sem igazán, bocsi
inkább a dupla optikás felé hajlok
üdv
eladó egy gépszörny

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/ho
nda_cr_csere_erdekel-3595809
Üdv!
Pannonia P10 250eFt
Pannonia TLF (francia export) 175eFt
Csepel Weiss Manfred 1949/125 350eFt

képek, elérhetőség az adatlapomon