Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia kézvédö érdekelne sárga ufó 22röl 28mm-ra vastagodik aluminium kelene. ára?
Sok,sok.. 55hó,40K átlagba.
Honda nsr eladó eladó holmik között megtalálható.
mennyi idő van hátra, havi mennyi a motor?
na látod ez egy igen jó kérdés
miért kell kimosni a törölközőt ha zuhanyzás után tiszták vagyunk? ? ?
Motorom továbbra is eladó..bármilyen kérdésre szívesen válaszolok
Sziasztok Honda Dio cserélhető Simsonra!Akit érdekel írjon vala melyik képemhez!
na dejó én is kerítettem
Eladó univerzális Fokozatkijelzö:
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Eladó, kizárólag hitelátvállalással (csak a hitelmódosítási díjat + 40000Kp-t kell fizetni) Keveset használt, megkímélt állapotban. Friss műszaki. Racefit nyitott sportdob(brutál hang), carbon hátsó sárvédő, Öhlnis kormánygátló, versenyplexi, nyitott kuplung. Kipróbálható, leinformálható a Ducati győrnél. Érdeklődni a 0670 395-1273-as számon
cserélném robogora vagy valamien enduros cucra
Eladó 3 garab gumi, nekem csak a helyet foglalja,
Conti Sport Attac 120/60
Dunlop D209GP 120/70 erröl sajna nincs még képem, felnin van még, de nincs sliccre kopva
Bridgestone BT012R 160/60 ez szakszerűen javítot, de szinte új.
Mindegyiknek egy ötös az ára. (mrgabi@t-email.hu)
A blokkot csak be kell tenni a vázba.
Oksaaa, köszi, körbekérdezek én is.
Mivel szét van szedve, és így is jutott hozzám, nem tudok róla, csak ilyen mintaképet mutatni.
Lefényképeztem a darabjait, ha érdekel, dobj egy mailt, és elküldöm, de nem valami mutatós, tiszta por lett az évek alatt.

Nem sokat mutat:
Így is néz ki?
Közeleg a hó vége, nem lesz ennek jó vége.

250-es Pannonia T5 némileg szétszedve, de hiánytalanul, papírok nélkül, JÓ állapotban eladó. Csak össze kell rakni, a blokk hengerrel, karbival, mindennel egyben van!

50eFt fix, szállításban üzemanyagáron segítek.
eladó Dainese kabátom! 54es méret full, kemény protektor és kivehető termo bélés!
Hmmm...nincs messze... Azthiszem mail lesz belőle...
én ugyan nem , csak a melóhelyemtől nem messzire van az üzlet, és egyszer tönkrement a villanybojler és ott vettem hozzá cuccot így láttam hogy sok minden van...
Egész jó mosógépszerelő vagy...
nincs mit
http://www.orczy.com/main.php?...

Köszi Darage! Van itt! Jupiiii!
Nem, ez nem fűtőszálas. Hála égnek...