Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó ill. cserélhető robogó
Küldj emailt : fotókat , és mennyiért adnád...mire használtad..stb
Adatlapomon megtalálod a címem...
Opp bocsi csak csakis 2T !
Cbf?
Eladó Aprilia af1 125 Váz!


Kerekekkel együtt,szinte új gumikkal, elöl háttul tárcsafékkel féknyereggel együtt, bölcsővázzal, kilóméterórával, színre fújt 2 komponensű (festés+lakk) metál fekete színnel!

60.000Ft
speedfan@citromail.hu
250-es gyorsasági blokkot keresek megvételre!
Lényeg hogy működőképes legyen!
Bármilyen típus megfelel!

speedfan@citromail.hu
Eladó, vagy olcsóbb túramotorra cserélném -értékegyeztetéssel:
CBR 1100XX 2003-as hitel és törésmentes ...21 100km!
sziasztok!
Eladó
megnézhető
AGV gp1 sisak eladó. 23HUF.
Polcon hosszú évek óta szétszedve porosodó PANNONIA T5 , fellelt állapotában eladó. (poros) Hiánytalan, a blokk karbival együtt egyben van, teljesen felújítva, a váz és elemei festésre lettek előkészítve még a kora középkorban... Igazi vaskorszaki magyar motor, teljesen eredeti mindene. 20 555 02 76
Ilyet lehet belőle csinálni:
Hát nekem max. 50-ig jó lenne, de kicsit jobb állapotút nem találok. Amelyik olyan olcsó az mind széthajtott gép.
Reggelt.MZ keresgélöknek...Valszeg nagyon olcsót keresitek ha nemtaláltok(20ért biztos nemkaptok ) 40eFt-tól találni...
igy helyes:robogó mz simson ne...bocsi:)
szasztok..Gilera rx 160 valakit ha érdekel irjon..hirdetem az oldalon is...inkább csere érdekelne... enduro 125-töl pit quad cross robogó mz simson ne..köszi toomy


toomyka@vipmail.hu
csikeremaro@hotmail.com
szia ! köszi akkor biztos nem jó mert 188cm. és 106kg. vagyok ! de azért köszi !
ez szerintem nem 2002-es, mert 2001-től gyártják a maxi runnereket olajos telóval elől, az előtt pedig zsírossal, lehet villacserés?
természetesen!
Én is keresgélek ETZ-t, de olcsón sehol sem találok. Netán ha valaki találna vagy lenne neki, akkor feltétlen írjon!
a másik lopott?
Eladó,mindkettő,az egyik külföldi papírokkal,alkatrészautó!
ETZ kellene. Stuntra akarom átépíteni. Köszi a gyors választ!
ETZ vagy TS?
Utóbbi van, lejárt műszakival, kissé darabokban de üzemképesen.
Hali srácok, nem tud valaki olcsó MZ-t. 125-öst. Papírok nem kellnek, csak a blokk, fáz legyen jó. Előre is köszi!
HI!175/75-80kg-ra való azthiszem M-es a csere?