Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cbr 1000/600 RR hátsó lámpa integrált-indexes...eladó 25e
vennék olcsón simsont... 40 nél többet nem tudok adni érte, külseje nem lényeg csak menjen. és ne legyek s50 es hanem uj blokkos legyen :)
Eladnám Aprilia tuareg Wind 50 motoromat, vagy nagyobbra cserélném.
2db lábtartó eladó .Érdeklődni itt.
Hello,segitsetek keresek yamahához wr400f karburátort
Vagy alkatrészt.
Örülök hogy jó lett :)
csak blokkalkalkatrészeim vannak külön eladók. komplett blokk nincs.
blokk nincs?
Megjött a kuplungkar! Fel is szereltem. Királyos nagyon, köszönöm szépen.
eladó a képen látható yamaha r6-os , 2000 évjáratú erősen hiányos mkp., javítható mértékű vázsérüléssel, új gumikkal, jelenleg forgalomból végleg kivont, de újból forgalomba helyezhető felépítés után. esetleg bontva eladó. km-óra és az alsó idomok megvannak. ár egyben 199eft. 0620/992-4528 csere nem érdekel!
Honda Licenc blokkos 150ccm 4T nagytestű robogó eladó!
Esztétikailag és motorikussan is kitünő!
242 Km-t futott szinte új. Még a gyári foliák is rajta vannak!
Irány ár: 270,000Ft

Érdeklödni: 30/680-2519
a kéééép.
kawasaki zx10r elsőlámpa, plexi jó burkolat törött, cbr 600f lámpa plexi egy helyen vágott/törött egy fül törött, eladók. kawa 10e ft honda 20e ft. köszönöm.
Hello! Lenne egy kérdésem , szeretnék egy nagyobb testű robogót 50 cm3 -est. Cpi hussart néztem de nemtudom szeretnék ötleteket kérni hogy ti mire gondoltok . előreis kössz a válaszokat ?
Igen
simsonra elcserélném 80cc motoromat a festés nem lett befejezve
Kiskunhalasi vagy?
Eladó audi s4-es, 92-es, 230 lovas + chip. Iá: 900000 Ft. csere 400000-ig sport motor vagy autó a többi KP.
Szeva! Nekem van egy eladó! 100e az ára, adatlapomon van róla kép.
KTM EXC 125 2003-as valaki
Helo eladó egy Honda Dio af 27-es robogo.akit érdekel irjon mailt!
ecseril@freemail.hu
Honda nsr 125 eladó 2001-es rendszámos szép állapotban motorikusan tökéletes lánc lánckerék féktárcsák gumik jók. 420 ezer ft.
Üdv mindenkinek!
Valaki tudna nekem segíteni olyan ügyben h 84-es ktm mx 250-es váltófogaskerekek és főtengely fogaskerék hol található? És kupplung lammela szett is kéne. Sehol nem találtam ehhez a tipushoz alkatrészt:(