Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Ha jól tudom a Star és az S50-es simson alkatrészei kompatibilisek és ha jól tudom nekem van jó állapotú főtengelyem,és váltóm is.
Keresnék Simson Star-hoz KOMPLETT váltót, és főtengelyt, illetve 2 simson kereket.
Ha valakinek van, esetleg olcsó(!) összteleszkópos bicikliváz is érdekel. (Villával ha lehet. ha nincs az nem baj)
http://www.hasznaltauto.hu/3229871_derbi_senda_2004
hát akkor, majd ha még nyáron meglesz beszélünk róla
mert arra csak akkor járok ha rally van.....
postával meg már nem éri meg
thx
Hát sajnos nem
19-es cross gumik lehetőleg egyben eladók. 3db. 6000Ft.
Sport 180-190-es gumi csere érdekel!
Sziasztok!

Van egy eladó Suzuki GS450-es chopperem, német papírokkal forgalomba helyezhető! Nemsokára veteránnak számít, tehát hamarosan nem kell rá biztosítás! De tanuló motornak volt használva egy autós iskolánál, az után pedig apukámnál volt a garázsban és én használtam mikor kint voltam! 37ezer kilóméter körül van benne! Minden teljesen jól működik, nem csörög zörög, a váltó is jó, és a futó mű is! A tankon van egy 2centi átmérőjű fényezés lepattanás, ez nem tudom hogy keletkezett mikor vettük már ilyen volt! Mivel veterán motor, és német rendszámos gondolom nem sok emebr fog érdeklődni, de azért itt van hátha érdekel! 160ezer forintot szeretnék érte kapni!
engem érdekelne
felénk nem szoktál járni?
Eladó MITAS C02-es gumi,Méretei:120/90-18,újszerű állapotban ,kb. 98%-os,ár.:6000Ft
Kíválló állapotú GSXR600:

link
Helló! Keresek tanksapkát fémtankos RMX 250-re, szerintem ugyan az mint az RM 250-é! Lenne cserébe univerzális polisport tanksapkám(menetes) teljesen új, de jó kézpénzben is! bazsikadam@freemail.hu
hello: inkább késő délután hívj!
hetven-272-hatvanegy-hatvanegy
Szia !

Milyen robeszra gondoltál? PL: Yamaha Jog 27V ?
Kazán milyen? Hány kilovatt, állapot, méret, teljesítmény, üzemelés?
Csá! Van pár eladó cuccom!


- No fear Spectrum szett /nagyon jó állapotban csak utcán használtam 36-os20ezer/

- Falco 42es cross csizma ajándék supermoto csizmavassal. 20 ezer

- CMS SPY bukó 62-63as (apróbb karcokkal) 15 ezer, szemüveget adom hozzá.


Együtt 45 ezer.
Sziasztok!
Keresek hasonló lábtartót ami a képen van mind 1 milyen motoron volt csak párban legyen és olcsó legyen:)
Eladó!
Yamaha dt 97-es,poweres,nagyon jó és szép állapotban.
http://motor.hu/motor_vpage.js...

érd:
gaborszeles@citromail.hu
Pest megye
Vagy 27 ért vett samsung mp4 et vagy ps1 et cserélném simsonra
Sziasztok kazánt cserélnék főleg Simsonra vagy robogora
Eladó vagy cserélhetö mágneses mini tanktáska erös 7db mágnes, esözsák ,válpánt ,telefonrato vadi uj egyszer sem használt mert nem jó a motoromhoz! Ára 5000ft csere combtáska vagy bármiféle motoros holmi! elérhetöség adatlap!
Yamaha tzr 50 (2006) szériához oldalidom.A képen látható állapotban.Irányár 70000Ft http://tezsvesz.hu/item7277559...
Eladó esetleg cserélhető Kawasaki ZX-9R. 2000-es az újabb (2 lámpás típus) törötten, magyar papírokkal (forgalmi, rendszám, törzskönyv, stb) sürgősen eladó. A papírja külön is eladó 150,000Ft-ért!
Eladó Dunlop Sportmax GPR Alpha-10 (110/70 R17;150/60 R17) párban 5ezer Ft.Érdeklődni a gozsodav@freemail.hu-n v a 06-30-532-1032-n egész nap.
sziasztok!
nincs valakinek véletlenül egy ELADÓ Aprilia Pegaso 125 (1998) kézikönyve?
sziasztok
kawa 250esemet ami 95 zzr cserélném kicsit nagyobb gépre!valami hasonló árbe!enyémen friss műszaki van!