Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mz oldaltámaszt keresek lehetőleg VAS megyében
Beszéltem a gyerekkel és azt mondta vedd fel vele a kapcsolatot.Dobok egy e-mail-t: bullant@freemail.hu
Sok sikert. Remélem jó lesz a bukódra. :)
Sajnos nem. Simsont alig tudok berúgni.
De jó is volna....... Mert akkor nem kellene új sisakot vennem, ezt szeretem.....
Előre is kösz az esélyt :)
na megyek erre a nagy izgalomra bebaszok.

és így tuti nem kell?

2 hónapos műszaki 90%os gumák új dugó
ma csináltam unalmamban felhajthatós rendszámtáblát, lesz rá matricaszett is . zsir gép
de nembirom öszeszedni a javitásra a lóvét pedig 60ból max kijönne
Igen akkor kellett volna, mert nagyon gusztusos SM. Igaz nekem még el kell adni a félkész kawát is ami nem lesz könnyű.
Helló!

Asszem egyik haveromnak mintha hasonló lenne. Megkérdezem és még ma este írok, ha tudok. :) Ha persze még nem szereztél be azóta egyet. :)

Üdv!
Üdv mindenkinek ! CBR 600 F -re van eladó dobom összekötővel. FINSTER (ovál) 40.000 HUF
http://www.hasznaltauto.hu/3172164_sukida_commissioner_2
006

Eladó! I.ár: 250 ezer Ft.

Kawasaki er5 , Suzuki GS 500, SV 650 ( 2003-2004 közötti SV) csere érdekel.
gombos érdekelt volna vagy mi?
A0...ott a hiba. Nálam 5 éve balesetmentes.
6000Ft.
Tarifálási paraméterek
Biztosítás szerződője: tulajdonos
Tulajdonos adatai
személye: Férfi
lakcíme: 5700 GYULA
születési dátuma: 1973.01.01 (36 év)
jogosítvány éve: 2004

Gépjármű fajtája: Motorkerékpár 350 ccm felett
Gyártmánya: YAMAHA
Rendszáma: uag968
Gyárt
ási éve: 1999
Saját tömege: 130 kg
Hengerűrtartalom: 600 cm3
Teljesítménye: 45 kW (61 LE)
Fizetési mód: Csekk / Negyedéves
2009-es évi B/M fokozat: A0


Nekem így a kh 20616Ft
Sziasztok.
Van 2 eladó 125-ös hondám. 2007-esek. Az egyiket (képen látható) 2009 tavasszal fogtuk be és egy picit tuningoltuk(tellók,kipufogó,felni,kormány,karok,fékt
árcsák,fékcsövek).
Kb:1 millát ráköltöttünk. A másikon is ezek vannak kivéve a felni.
Ezt 2008-tól használtuk. Elötte egy 85-öst. Őszel vettük,télig használtam mert lenöttem róla.2007-es, kb 20 üzemóra és szintén eladó. Ha érdekel valamelyik ír egy mail-t a siposrobin@citromail.hu-címre vagy tell 06/30 9275-766-számon hívj
SÖRGŐSEN ELADÓ, ÁRON MEGEGYEZÜNK
Te is ki tudod számolni, azok a paraméterek amit írtam (a printszkrínre ennyi fért csak rá )
Sziasztok !Keresek cbr 929 -hez 4db új dugattyút komplett, gyűrű stb.ha van valakinek eladó.Köszi
ER-6N blokk 1000km-t futott szinten elado
ánbolíveböl...
Hogy ha az alját is elküldted volna... (ott vannak a feltételek)
KLR alkatreszek eladoak a teljesseg igenye nelkul
Ja értem. De jó lett volna pedig ha "gombos".
600-as , 10 éves enduró. Vidéki nagyváros. Tulaj, 35 év felett. 5 éve vezet, balesetet még nem okozott.
okéoké, valamiért az elejétől az volt bennem, hogy egész évre fizetsz ennyit, nem néztem a dátumot. Ez így csak fele annyi, de ez is érthetetlen számomra. Már nem kérem, hogy próbáld ki, mert látom, hogy hiába, nem is érdekel. Azért köszönöm a segítséget! Illetve tanácsot...
nem önindítós , berúgós, meg van dekompresszorkarja
így indul.
kinőttem há

ő nőtte ki a pénztárcámat