Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ment rá válasz
Üdv.
Megjött
oksa,lépek én is!Remélem odaér!
Holnap este leszek csak!Üdv
Eddig nem jött semmi,majd holnap reagálok rá
Sziasztok!

Sm szettet szeretnék vásárolni!Akinek esetleg van eladó írja már meg légyszives hogy mennyiért van,stb!Előre is köszi
elvileg küldtem mail-t!
oksa,fél perc!
cstamas16(kukac)freemail(pont)hu dobj egy e-mailt van 1 fajta kézvédőm küldök róla képet ne offoljuk szét a topicot
ára?hmmm...jó kérdés... Neked mi lenne jó? Ill nincs mondjuk felesleges kézvédőd krosszmotorra?
Köszi,adsz egy e-mail címet vagy ide is írhatod mennyi lenne az ára?
Kicsit későn,de sikerült!
Ha érdekel Téged,vagy mást,eladó!
1996-os Piaggio Zipp burkolatrendszer eladó
Helló! Eladó az 50-es Aprilia AF-1 Futurám! Akit érdekel írjon a fórumon vagy vegyen fel msn-re: Imrus93@vipmail.hu
hello...
kawasaki KX 125 -höz esetleg valakinek eladó hátsó teló?
eladva
Michelin T66X enduro 130/80 R17 méretben, 70%-os állapotban, új ára 20-22e körül van, ha érdekel valakit 4e-be odaadom...
Továbbá jó állapotú sportgumik!
az idomok ára kompletten nem 8 hanem 6.. elirtam
Még mindig eladó,csere talán!
sziasztok
axo 42 es cross csizma kb 20 orát ment :) eladó, nagyon jo állapotban. i.á.35 eft, suzuki rm / z 125-250 1pár hűtőtakaró idom és egy bal hátso oldalidom (oldaltrajtszámtarto) eladó. i.á 8 e ft. yamaha yz f 125-250-450 x fun váltokar, egy probakört ment (10-12 perc) 4e ft-ért eladó. kompletten 44 e ft i.á. robogo csere érdekel 50 e ft ig :)
gerle2@freemail.hu
Még mindig eladó!
5500Ft
Nekem egy GSX-R 600 K7 bal hátsó idom kéne. Ha karcos, az sem érdekel. A lényeg, hogy ne legyen összetörve. Hogy értsétek miért kellene. Azért, mert megnyúzták a motorom hátsó idomját és mivel nekem minden nap kell a moci és ott kell hagynom pár helyen magára szegényt, muszáj, hogy ne legyen szétbontva a segge. Ezért kéne egy tökmindegymilyenszínű és majdnemtökmindegymilyenállapotú, nagyonolcsó hátsóidom.

Van valakinek elfekvőben Székesfehérvár környékén?
Bocs. Most nézem hogy egy számmal többet nyomtam be!
Tehát a telefonszám helyesen : 06-20-545-3546

Bocs még 1 szer
Biztos, hogy jó számot adtál meg? Felhívtam a számot, mondom, hogy érdekelne a kormány, azt mondja a faszi: ááá, ő ilyesmivel nem foglalkozik.
Anyaga alu? Milyen széles? Adj egy helyes elérhetőséget.
GSR alkatrészeid vannak? Egy társunk lezúzta....