Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igen nagyon szép,ha lenne ennyi pénzem meg is venném
de szép ruci
vpdiesel hol kell regisztrálni?
mennyiért lehet eladni a motoromon lévő akrapovic dobot összekötő csővel?
Akkor Őt viszik...
dugd el a kocsit
Sajna Teve senkinek nincs pénze. Pedig még én is megvenném annyiért az asszonynak, de nekem sincs miből...
üdv . Tudjátok mit nem értek gyakorlatilag ajándék árban kináltam egy motorkerékpárt és nagyon minimális érdeklődést észleltem. Most ez két dolog lehet vagy olyan árhoz értem amitöl már félnek a vevőjelöltek "hogy biztos azért ennyi mert szar hibás roncs" vagy pedig senkinek nincs pénze (260ezer) jó. legyen holnap délig el lehet vinni a motort 220 ezerért azaz kettőszáz husz ezer forintért . És most joggal gondolhatjátok hogy megőrültem. Nos viccet félretéve a 2 éves kocsim miatt adom el amin egy kis elmaradás mutatkozott. Tehát a gsxr250R-t 220ezerért meg lehet tölem venni. holnap délig. holnap délben elviszi a bank a kocsimat, ugyhogy tárgytalan lessz a dolog. üdv mindenkinek.
sorry az offért, de nem tudtam elmenni mellette szó nélkül

háhá...egy testvérfalubeli emberke
(áj em from vámosszabadi )
Sziasztok:

Itt olcsóság van:

http://kepesmotor.hu/protektor...
Hello!
20 as dellortóba jó lehet a levegőcsavar?
Helo1 Elado Delorto 28as karbi! !1000ft! csak uszo+fofuvoka hianyzik!
ALPINESTARS 48as vadonat uj eladó az ára 160ezer forint
Eladó 250es GSXR gyári állapotu potom pénzért (260E) nem azért olcsó mert szar. elérhetőségek az adatlapomon
GSX-R K5 gyári indexeim eladók, ha valakit érdekelne képeket tudok küldeni.
ha ezt most komolyan gondoltad, akkor jó nagy hülye vagy :)
ha meg nem, akkor nem szóltam. üdv
Sürgősen eladó Lazer bukóm! Még olcsóbban!
Bővebben itt

Ha valakit érdekelne az dobjon egy mailt!

hord93@freemail.hu
Hello
Eladó 12 es JP lánckerék...nem volt használva euro3 as blokkomhoz nempasszol nemjó a felfogatás az imbuszoknál ezért rendeltem másikat! Kis csomagálásával 1500 forint+póstáért odaadom-vagy csrélem másra...Meg van még a gyári 11 es is 1000ért.
06 30 531 86 45
Vagy egy nagy szart :D
Szted csak úgy kapsz 4 millát? Vicc...
Tehát ha 3 évig kattingatok hűségesen, kapok egy kis magot?
Vége a szezonnak! Gratulálok minden hazai csapatnak. Pihenjétek alapossan ki magatokat. De hogy tudtok pénzt keresni pihenés közben? Erre is van egy tippem! A fenti képre kattintva regisztráljatok az oldalra és napi 6-10 emailt kell elolvasnotok, és ezért még pénzt is kaptok. Hogy miért is hangzik ez olyan könnyen?...hát mert az! Könnyű pénzkereset. Gondolom már felmerűlt bennetek a kérdés, hogy hol a buktató. Nos ott hogy kezdetben 1000 USD-t kaptok ($) ami még nincs a kezetekben! Amint eléritek viszont a 20000USD-re van szükség, hogy ezt az összeget átutalják neked. Szóval egy kis időt el kell pepecselni vele, de mindenképpen megéri!
Suzuki DRZ 400 E K6 Supermoto!Extrák:excel felni talon agyakkal,radiális fék,WRP kormány,LeoVince dob....
Esetleg beszámítás!Nem minden áron,mert ez egy ritka jó gép!
hy, eladó malaguti f12lc phantom! 130000Ft sürgős, vagy cserélhető!
Eladó Yamaha XV535 -- XV 535.
Jóféle, szerintem megéri
hali mindenkinek!
eladó
széles utat!