Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1200 es bandithoz keresek utas kapaszkodót, vagy csomagtartót. Ha valaki tud segíteni jelentkezzen, minden megoldás érdekel.
Szia Keme!
Milyen állapotú a simson,és helyilg hol van?
Sziasztok!Van egy eladó ETZ 250-es motorom.A motor nagyon jó,felújított állapotban van.Új dugó,gyűrű,akksi,hátsó gumi,indexek,és nagyrészt újra lett kábelezve.Van hozzá rendszám,törzskönyv,forgalmi,de a műszaki lejárt.Iá.:90.000Ft
Tel.:06 70 238 5250
Anyagi okok..
Eladó a motorom.
http://www.hasznaltauto.hu/3084479_aprilia_rs_2005
Sziasztok,
a következő 2003-as R6 alkatrészektől kívánok megválni (persze nem feltétlenül és nem aprópénzért) mivel pályamotorrá alakul át a motorom.Ha valakit esetleg érdekel, keressen.
Örök nyarat, ingyen benzint!

tükör bal
tükör jobb
vázvédő bal
vázvédő jobb
felső takaró bal
felső takaró jobb
plexi
fényszóró
kormánykapcsoló
nyereg
hátsó ülés
hátsó lábtartó, konzollal bal
hátsó lábtartó, konzollal jobb
fejidom
oldalidom bal
oldalidom jobb
hasidom bal
hasidom jobb
ekeidom
faridom + fenéklap
hátsó lámpa
rendszámtáblatartó indexekkel, rendszámtáblavilágítással
első indexek
gyári kipufogó
Háááá most mivan?
Eladó Kawasaki Zxr-400 pályamotor! Érdeklődni adatlapon található címeken!
Van pár eladó motyóm:

Gsxr SRAD 600-750 tank-alapozva, fényezés nélkül. (15.000,-)
Alsó villahíd, csapágyakkal (3000,-)
Első sárvédő-gyári-javított-fekete (8000,-)

Illetve törött cuccok (teleszkópok, felni-gumival, féktárcsák, féknyergek) Biztosító nem látta őket még. Minimum 200at fizet rá, 25000ért eladó.

GSXR 1000 K3-K4hez: utángyártott felsővillahíd (CNC) 14.000,-

20/574-0-887
Mint írtam ezelött. 20 körül...
miért szerinted menyi a "jó" ár?
Sziasztok!
ha valakit érdekelne Tanktáska nekem lenne 1 eladó 6000 magyar forintért megválnék tőle,2 alkalommal volt használva így az állapota is tökéletes.
Mondtam, h jó áron kell adni, ha azt akarod, h elvigyék...
Az adatlapomon ott van a város.
Én már nem fogom felhasználni.
(hornet@citromail.hu)
Az oké is! De nem tudom merre van az erre és ez az elviheted, ez azt jelenti, hogy ingyen és bérmentve?
Van egy 97-es Suzuki Gs 500-ról leszedett karbisorom. A bal oldali használhatatlan, a jobb oldali. használható. Ha kell küldj egy mailt.
5000-ért postázom.

lengyelbalint@vipmail(pont)hu
hát,az még nekem mindig erős...de mit is mondhatnék PLF,no komment!
Menjünk az endurocross fórumba, ne zavarjuk itt a piacot.
tudom,most magam ellen beszélek,de ezt endurozni?emlékszem,anno volt ktm-ed,de ez inkább krossz,szerintem... mondjuk én egyenlőre hülye vagyok ezekhez a gépekhez! mennyit szeretnél adni érte?beszélgessünk...
egy 28-as férfivázas csepel kerékpárt adnék érte , szőrt a szőré .
Érdekel a dolog ?
Az gyengébb valamennyivel , de azért a 600-as xr-el tudod tartani a lépést , ha elég gyorsan tekered ....
A kerékpár szervízigénye minimális , alkatrész ellátottsága megfelelő ...
ha érdekel , akkor hívj a +3607055543987-en ....
Engem meg meghívtak Erdélybe endurozni, és pont ilyen motor kéne, mint amit belinkeltem, vagy a tiéd, csak nincs rá ennyi pénzem.
köszi,csak nem nekem való!cseréltem,gondoltam milyen jó lesz megtanulni krosszozni!erre 4szer használtam,és 4szer mentem haza beszarva! ez nem fehér embernek való motor,az tuti.haver vett egy 600 XR-t,endurozni mennék vele,de ez ahhoz beteg motor...
Igen...amúgy nagyon szép a motorod.
köszi,javítom...még valami?
Itt van pl. ez, ez már csak 41 lovas:

http://kepesmotor.hu/yamaha-en...