Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyugi, viccnek szántam előre bocsánatot kértem, szóval nem kell átharapni a torkom. Új full protektoros bőrruhát már 75ezerből lehet venni, szóval nem kell 300ezer ft ehhez Aki akarja úgyis megveszi..
Vannak, akiknek erre a szerinted 70-es évek divatjára van pénze. Nem mindenki teheti meg, hogy menő 300 ezres cuccban feszítsen. Én meg a te benyögésedet hagytam volna ki szívesen.
uhh a 70-es évek divatja Bocsi, nem hagyhattam ki
Sziasztok!Kétrészes DAMEN bőrruha eladó,56-os méret. 30.000ft
SOS Eladó 2002es honda sh 125ös nagyrobogóm kitünö állapotban 12000kmerrel nem sokat használt nyitott és gyári dob igény esetén hátsó dobozzal! SOS irányár 240.000ft érdeklödni egész nap telon! 30-493-23-10
A WP gátló milyen árban van? Mekkora? Képet tudsz felrakni róla?
Sziasztok
van 1-2 eladó cuccom '05 1000RR-hez...
- első-hátsó lámpa
- oldal idom
- tankidom
- faridom
- WP gátló
- power commander
meg még egy-két apróság
tel:06-30/606-99-60
ilyen jellegű tanácsoktól kimélj meg, majd én azt eldöntöm hogy mit és mennyiért.....
Hello!
Eladó egy suzukis fekete pupos plexi GSX-R 600 750 k6-k7 csak 1 hónapot használt,hibátlan. 14000FT
Már három hete árulod. Vidd lejjebb. Sokkal. Vagy hord.
Leírás: Eladó egy Új HJC HQ-1 LORDSHIP bukósisak, stílusváltás miatt.
Egyszer sem használt.

TULAJDONSÁGAI:
a világon az első 4x4 \\\\\\\"3K tow twill\\\\\\\" carbon sisak
teljesen új sisak struktúra kivül és belül
szélzajmentes kialakítás
professzionális 5 pontos szellőzőrendszer
Aquatrans\\\\\\\" gyors csepp-eltávolító, kivehető és mosható antiallergén belsőrész
dupla plexizárral rendelkező, zárható, párásodásgátló plexi, UV védelemmel
dupla D-gyűrűs sisakcsat
kivehető orrmaszk, bogárháló, sisakzsák

Ára: 60000Ft csak ezen a héten. 57 körüli fejméretre ajánlom, nekem legalább is 57-es van:)

kelomotorban 93500 ft az új ára...

tel:0670-411-3299
Sziasztok eladó a motorom egy Aprilia RS 125 Extrema , nagyon keveset futott minden papírjával 50/125 akit érdekel írjon ide juelthepunk@freemail.hu vagy erre az email címre, árról megegyezünk nézd meg a képeket és mondj egy árat. Mélyen áron alul csak a héten ! Mostmár tényleg utána már felesleges lesz eladjam szóval most vagy soha.
Tudom, nem motor, de van egy rallyzni való 1.3-as kockaladám, 2105. Nem lopott, papírok, rendszám nélkül, zsír jó motorral (140-et simán megy), kasztni, minden OK. Alkatrésznek is akár.
Irányár 30ezer.
Mail az adatlapomon, szállításában segítek

Krossz térdvédő csere is érdekel, árában.
ja a telefonszám lemaradt.
06203459354
eladó a képeken látható két yamaha sr.a feketéröl rég lejárt a müszaki
a blokknak van egy kis szelephangja.könnyen indul,mindene müködik
kipróbálható állapotban van.
a képen látható állapotban marad,nem mosom le,nem melegitem elö!
a piros az alkatrészmotor.beinditható,de lánc hiányában nem jároképes
a világitáskapcsolo nem müködik rajta,duda nincs.a karbi kölcsön van rajta,hogy inditható legyen,azt vissza kell adnom majd.
áruk.a fekete 70000,a piros donor 30000.
a kettö eggyütt 90ért elvihetö.
sziasztok ...
van 2 eladó Peugeot Buxy robogóm , az egyik kész van tökéletes motorral 85000.-
a másik darabokban 55000.-
ha érdekel valakit ...06706155160...vagy aya@index.hu
Hello mindenkinek!
Eladó Cagiva Tamanaco motorom, amely megtekinthető az adatlapomon, illetve ezen az oldalon: http://www.hasznaltauto.hu/2841717_cagiva_tamanaco_1990


Szép napot mindenkinek!
Sziasztok!
Eladó YZF 600 R Thundercat, 1997-es évjárat, 2010-ig friss műszakival.
Mastek racing carbon cevlár ováldobbal,- amitől fantasztikus a hangja-, az eredeti sorszámozott Yamaha dobot természetesen adom hozzá. Elől négydugattyús Nissin, hátul pedig Brembo fékekkel.Nemrégiben felújítva: Vadonatúj csúcskategóriás hátsógumi (Michelin Pilot Road), új fékbetétek, új lánc,új Repsol olaj, friss műszaki, és motortartó állvánnyal, takaróval és pótkulccsal költözés miatt eladó. Érdeklődni a délutáni és az esti órákban.
Ár: 690.000 Ft
Telefonszám: 30/3683268
sizasztok
97-es nagy N-es banditra keresek bukócsövet, vagy gombát..
Várom a visszajelzésteket. Köszi
szia-szia:))))
Remélem jó lesz új ruci,már alig várom!
hétvégén megyünk túrázni,ha van kedved jönni,keress meg:))))
Van egy pár eladó motyóm!

Logitech Wingman Attack 2 Joystick, hibátlan, sosem használt: 1500 Huf

Korn Untouchables kapucnis fekete pulóver, xxl, alig használt: 1000 Huf (KORN rajongóknak kötelező)

Illetve Salvia 5x,10x,20x,40x kivonat, levél, mindenféle magvak, kivonatok, kaktuszok, meg millió etnobotanikai áru. (természetesen kizárólag legális dolgok, füstölőnövénynek, vagy kertészeti célra).

Bármi elvihető, illetve motoros cuccra cserélhető!

tyt@vnet.hu
Eladó vá vált a paripáink:
Yamaha

Suzuki
Én már láttam az újjat Ma találkoztam veled a Cölöpéknél
Hali eladóvá váltak

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Ugyanitt
1szer használt L es méretű valódi szarvasbőr bőrdzseki (piros, yamaha felirattal) nem kopott, szakadt stb eladás oka: kinőttem

képeket kérésre küldök!
árakért érdeklődj!
ordog93@citromail.hu
Sziasztok!
Eladó 3 db új (különböző mintázatú) piros-fehér-fekete, egyrészes kengurubőr, Arlen Ness bőrkombi, 50-es méretben.
Továbbá eladó egy szintén új, 2 részes, fekete, bőr, Berik márkájú "túraruha", 56-os méretben.
És végül, 1 darab, új kék-fehér-fekete, kétrészes, kengurubőr Arlen Ness bőrkombi, 48-as méretben és 1 db, új, kék-fehér-fekete Berik márkájú, kétrészes bőrkombi, 54-es méretben.
Mindegyik ruha új és a bolti ár töredékéért.
Akit esetleg érdekel, keressen meg privátban az excatx@freemail címen.
Örök nyarat, ingyen benzint! Sziasztok!