Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Sidi Vertebra 2, kék színben, 40-es méret (38-39-es lábra jó).

zs[pont]varga[kukac]freemail[pont]hu
Lásd kivel állsz szembe, 10ezerért megveszem Tőled, csak hogy jöjjön vissza Neked is egy kis pénz
Ezek szerint minden jel arra utal, hogy pórul jártam
Persze Tied, mivel én otthagytam miután megtudtam hogy lopott
Én beszámítottam a KTM-be, szóval tuti az enyém
Neked is eladta? Nekem is
Na jó nekem nem
Ez a motor már az én tulajdonomban van, nem?
ez mind 55ezerér?
Termignoni kipufogódobok, hátsó fékbetét, Valtermoto rendszámtáblatartó, relé ledes indexhez vagy integrált hátsó lámpához, MotoGP gumimelegítő 55e-ért eladó!
Szerintem meg ne szójá be!
Eladó malaguti xsm.
75ccm-es TOP "Due Plus" Racing hengerszett, gianelli kipufogó rendszer, Malossi erősített kuplung, Új láncszett és fékbetétek!Hátul 80 elöl 90%-os gumik!Adom hozzá a gyári hengerszettet és a kipufogót!Nagyobbra váltás miatt eladó!Az ár irányár!Hívj bátran, biztosan meg bírunk eggyezni!SÜRGŐS!
Ár:380.000
Tel.:0670/635-26-71
Em
ail: hunyadi14@freemail.hu
Hello van egy Derbi Senda DRD 50 SM-em 2004-es kéepek és további info:kucsma94@citromail.hu
28,6-os kormányt keresek meg hozzávaló kormánytartót
SÜRGÖS ezért olcsóbb lett!eladó a képeken látható két yamaha sr.a feketéröl rég lejárt a müszaki
a blokknak van egy kis szelephangja.könnyen indul,mindene müködik
kipróbálható állapotban van.
a képen látható állapotban marad,nem mosom le,nem melegitem elö!
a piros az alkatrészmotor.beinditható,de lánc hiányában nem jároképes
a világitáskapcsolo nem müködik rajta,duda nincs.a karbi kölcsön van rajta,hogy inditható legyen,azt vissza kell adnom majd.
ára.70000,
06203459354
Hy. Eladó egy puma 41es bőrcsizma:
Iá: 31.000Ft
sziasztok
http://www.kepesmotor.hu/april...
ha valakit érdekel szóljon
Ha SOS lenne már lejjeb vitted volna az árát
Andi, Honda CBF600s első fejidomotok van feketében? 2006-os évjárathoz kéne a teljs, kivéve a bal oldali kis elemet, illetve kéne ülés alatti műanyag idom. Valami jó árban.
Halihó. supermoto szettet keresek, küllös 3,5 és a hátsó legalább 4,5 coll, féktárcsákal, wr400ba kellene. tel.06702589856. köszi.
Bocsi, ezt benéztem.
Azt hittem kormánygátlód van WP...de már megvan, h hátsó rugóstagod...
140e Ft-ra gondoltam...hogy mekkora?...a rugó?...asszem 12-es van rajta,de ki lehet cserélni ha kell....amúgy szezon végén lett ellenőrizve...egy fél szezont ment összesen...
eladó:suzuki Intruder 1400,1993-as,friss műszakival,magas HD kormánnyal,fém fékcsővel,kuplunggal,hátul gázos lengéscsillapítókkal.ár:1420000.érd:20/3745535
eladó pár TROY LEE DESIGN cross cucc! rendkívüli áron!
TLD white/red XL mez 14500helyett 9500
TLD blue/red L mez 14900helyett 9500
TLD GP raket/red kesztyű 7990helyett 6000
érd itt vagy email az adatlapon
Használt műhelyberendezést vennék: emelők, gumiszerelő-centrírozó, szerszámok, kompresszor, egyszóval mindent.
Asus A620, tok, töltő, dokkoló. Szép állapot. (ceruza, memkártya nincs, ez összesen 5000 Ft)
15600 Ft-ot kérnék érte...(ennyi egy plexi a bukómra )