Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nem egyforma a bizti meg a kerék mérete. Ha megnézed a képet a bizti kissebb. Fúrhati
énis erre gondoltam ahogy meglátta. csak nem lehet 90°ot furni max 60.. pont ugy esnek egymásra a rovátkák de aya válaszát várom
ÁÁÁ ha 150le-lenne talán,de annak sem látom sok eséjét,ugyanis még átfurkálva is erősseb lessz mint a rovátkáknál ugyanis ott a leggyengébb a cucc ill.a fogaknál,csak arra ügyelj hogy a mostani hejzetéhez képest 90%eltolva legyenek alukak illatve az egész logikáját gondold végig nehogy kifurkáld és ugy essenek a lukak hogy nem műköggyön a dolog.
nem. addig megvan hogy elforgató vájat. de milyen 3 luk?
a tengelyen van egy horony , amiben ezt a biztosítólemezt is el kell fordítani... namost ennek a horonynak a méretére csinálnék egy félkör biztosítót 1 csavarhellyel ..., akkor nem kell belereszelgetned azokat a pöcsöket .. szerintem ...

ez érthető ?
csak kérdezem ..
70cc de furkált. szoval van benne erő max rpmen 17ló
aprilia rs '08
nem,milyen moci ez
gondoltam rá ahoz van mindenem (menetvágo furó) csak akkor már lesz rajta 4 luk akkor nem fog eltörni v vmi?
Kérlek,furj két lukat a fogaskerékre,vágsz bele menetet és odaesik máris a lik ahova kő.
jóötlet! esetleg más mégegyszerűbb okosság?
Tűreszelőről még nem hallottál?
valóban jo lenne HA .. 1.0-s lemez elég mint a picsa.
Azért nem olyan egyszerű mert belül rovátkolt,(azért nem is tul bonyolult) ugyhogy én azt csinálnám hogy ráhegeszteném egy nagyobb lemezre azt átfurnám ahol lukak vannak azt szevasz.
Ez ugyis valami biztosítólemez erőhatások nem érik,lehet buherált is.
nem tudom a belsejét... ilyen irdalás baszások vannak rajta középen. és azokat nemtudom mivel kivágni mert icipicik
Kicsi szünet mert pancsi
Baszki találd fel magad: ez egy darab lemez !

Fúrógép, flex, meg egy darab fémlemez. Nem bonyolult.
Csak az a gáz hogy elég messzire lakunk. Én a kislányom miatt elég nehezen tudok mozdulni, pedig nagy autó is van. emailen vagy msn-en folytathatjuk.at
sztem a legegyszerűbb ha csinálsz egyet!vagy csináltatsz
márkaszervíz, bontó. Szerintem.
Aha részemről mehetne egy az egybe.
hali. a képen látható kis ezüst izét hol tudok venni olyan méretben mint ami a lánckerékre kell? köszönöm előre a választ
A kép lemaradt.
Mioa 702 telefon , gps, internet, garanciás, minden tartozékával. akció 55000. royal03@invitel.hu
Ha valakit esetleg érdekelne...