Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó a képen látható Berik RC replica mx csizma, 42-es méretben. 25.000Ft
Hali!

Eladó a képen található két zsír új gyári Lazer plexi!
2db 5000Ft
Postai utánvétel megoldható!
Tel: 30/680-2519
köszi a választ ...kérdezném hogy milyen cshoppert ajánlassz vagyis mit vegyek olyan 2 milláig godolkodom és ujba elősször Intruder jött szóóba nálam csak nem tetszk mert nem lehet rá oldalcsomagtartót tenni vagy tévedek?
...cső
Keresek könyökvédőt és térdvédőt endurozáshoz!ólcsón!használt vagy ujj!
sos sűrgősen elado 1997es 125ös suzuki rm 125 emailom ordog93@citromail.hu erre irj ha érdekel!ott minden fontos dolgot elmondok!
keresek 130/70x13 ---140/60x13 gumit--- csak újszerű érdekel max 3000ft környékén.
SOS Aprilia rs 50-70-es blockot keresek, kompleten üzemképesen!kp-ban fizetek,keress és megbeszéljük!
Ipolyman@citromail.hu
BETEGSÉG MIATT SÜRGŐSEN ELADÓ Gilera DNA 180cm motor
Magyarországon vásárolt , Forgalomba helyezve 2006.06.28, (5 évig szalonban volt bemutató motor), szervizelt, teljesen szalon állapot, 6 sebeséses automata váltós, Sport (Finster) kipufogó, oldalsó támaszték, 3L fogyasztás,33LE,Rend számozva,Törzskönyvel,első tulajdonostól, garázsban tartott, integrált fék, keveset futott, magyarországi, rendszeresen karbantartott, riasztó, sport kipufogó, sport légszűrő, szervizkönyves, xenon fényszóró, tárcsa-tárcsa fék További infó www.piaggio.hu/gilera/gilera_ teszt_ 1.php Megtekinthető: Pécs és környéke.Esetleg 50cm3 Robogót beszámitok
Van egy jó, frissen felújított aprilia pegasom eladó!
Akit érdekel írjon vagy hívjon! Tel: 20 20 82 828
180 000Ft
Eladó Akrapovic Street Legal Yamaha Fz6-hoz.
Bővebb infó:
http://kepesmotor.hu/kipufogo/...
Hi.
Ne agodj ezen.
Az oktató megtanit mindenre ha belefér az idöbe.
Én is most fogok vizsgázni és izgulok is egy kicsit,h mi lessz.
mehetnémk 1ütt.
Eladó Transalp gyári hibbátlan kipufogódob és egy nokia 1650es telo vatta uj független töltövel! a 2tö együtt egy 10eFt. ha érdekel adatlapomon az elérhetöség egyenként is eladók!
Hello!
http://www.vatera.hu/akira_cr2...
eladó a bukóm, akit érdekel írjon: krausz.b@hotmail.com
Holnap este lefotózom és elküldöm.Amugy dugók halytókarok főtengely,váltó,kipufogó rendszer,dynojet,k&n szűrő,vezértengelyek,vezérműkerekek(állítható)tu
ning hengerfej,szelepek (megvan minden gyári blokkalkatrész)
Helló érdekelne a mocci e-mail címem az adatlapon léci lökjél már róla fotókat és leírást, hogy mi van benne kicserélve és akkor a többit meg beszéljük ott ja és tel. számot is kérnék köszi
Eladó!
93-as Kawasaki ZZ-R 600!
Jó állapot,műszaki még egy évig érvényes,jó gumik,új láncszett.
Extra:sötét plexi,
Muzzy kipufogó rendszer!
I.Ár:599e.
Tel:06/703738644
cosanostra sztem nem gáz h még nem ültél mocin!chopper ra általába a bőr szokott menni de haver farmerba speed bukóba és cross csizmába csopper ezik
Jogos RMZ csupa nagybetűvel De valóban JÓ gépek.
Nekem DR 350-re kéne ez a fajta
Valakinek nem kell ez a motor full HRC kittes cbr 900rr 1996-os Svájci pappirokkal plusz gyári motoralkatrészekkel és már nincs bent elöl a komplett öhlins teló ,elöl a gyári teló van wp szelepekkel-rugóval hátul egy Öhlins versenygátló gépkönyvel szerelési számlákkal(Svájcba tuningolták)250000 ft
Sziasztok! Most éppen nicnsen motorom ezért max 200 ezer ft-ig vennék 50-125-150 es robogót/gyorsaságit/supermoto-t 50-es papírral de rendszámosan sem hátrány. Email: zotyamancs@hotmail.com Olyan érdekel amire nem kell sokat költeni de egyből lehessne használni! üdv
Eladó a 125 ős Yamaha Dt-m.Ár ajánlatokat várok a petrik6@freemail.hu címre vagy a 0670-550-24-69 számon.

A motorról tudni kell 98 as ,teljesen gyári állapotban van ,tuning mentes és városban használtam.Nemrég vettem rá új gumit és fékbetéteket.
eladó első hátsó kerék
0km-es csapágyakkal
Hali.
Egy pár de már sajna eladtam.
Kösz az érdeklődést.
sziasztok uj vagyok itt és nem ismereke senkit sem csak tanácsokra lenne szükségem ....most akarok menni motorjogsit letenni de még életemben nem ültem semmilyen motoron...gáz ez?:s ja és ha sikerül chopperre milyen feklszerelés ajánlott vagy tit használtok milyen öltözetet?
köszi a választ elöre is
Üdv: A maffia:)
1 pár, a zacskóban 2 db van