Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne zavarjon de ez vízfesték
hallod ez ilyen üvegfesték kb
Sutyerák

a motor az én elképzelésem alapján lett festve én rajzoltam egy mintát hogy mijen is legyen! de mi okom lenne magyarázkodni nem értem!
Nah egy ilyennel nem lenne gond a discoban se Am még midníg eladó a robogóm egyétek-vegyétek
51es simsonra cserélném ezt:

PHANTOM II számszeríj:
Válogatott diófa tus.
Reflexkar.
Súly: 2200 g.
Teljes hossz: 78 cm.
Húzóerő: 150 lbs
szinte új, alig használt karcmentes, adok mellé 20 vesszőt
Kawasaki ZX400 1990, némi utánjárással átiratható: 220E
Honda NS1 1997, bontatlan blokkos, gyári 50-es, női tulaj: 250E
Lada 2105 1.3 papírok nélkül: 30E
Honda CR125 főtengely: 25E
Honda CR125 henger 84-88-ig: 15E
Honda CR 1991 idomszett: 8E
...egyéb CR alkatrészek, blokkfelek, stb., kézvédők érdeklődésre.

Mail, képek az adatlapomon.
A TM-et mintha egy óvodás festette volna El tudom képzelni, hogy milyen sokba lehetett
érdedeklődni ordog93@citromail.hu -n
ELADÓVÁ VÁLTAK SZERETETT "KINCSEIM"

Suzuki Rm 125: 1997es évjárat ritkajó állapotban (kifogástalan a motoron most lett nemrég cserélve lánc illetve lánckerekek (20eft) a motorra mondj te egy árat! (megbeszéljük,megegyezünk)

Gilera Runner 50: 2005ös évjárat nos a motorról nemtudok sokmindent irni mivel 100%osan gyári állapotú! nagyon kevés kilóméterrel gyári tuning kipuffal! erreis mondj egy árat és eztis megbeszéljük!

Derbi Rabasa 50: 1993as évjáratú csak esetleg egy festés kell rá és tökéletes! bivajerős a gép! ennek az árát megadom 70.000forintot gondoltam rá!

Simson s51: erre is ráférne egy festés de nem vészes (a korához képest kiváló) régen volt használva ezért esetleg át kellene nézni de megy! néha pöccre indul néha 1-2-3-4rúgásra! ezt a Simót 55.000ért viheted!

Tm Mx 85: ez volt a kedvencem igaz gyengépp mint egy 125ös de a 27lóerejével megy mint az állat! a motoron egyedi festés van! (nem volt olcsó) 1998as évjáratú egyedül csak a Tm cég csinál olyat hogy 125ös vázba beleépíti a 85ös motort ezis ilyen szóval 125ös vázban van!őrá 280.000forintot gondoltam de legyen a kedvedért ez az ár irányár!

SAJNOS NINCSEN RÁJUK KERETEM ILLETVE IDŐM HOGY MOTOROZZAK!EZÉRT MEGKELL VÁLNOM A NAGYBECSBEN TARTOTT MOTORJAIMTÓL!HA SZOMBATIG VISZEL TÖBBET TÖBBET ENGEDEK AZ ÁRUKBÓL!
((TÖBBET VESZEL TÖBBET ENGEDEK))
Hát igen kicsit messze van.A múltkor egy kabátot adtam el azt györ mellet vették meg valahol.
Hű!Az jó messze van:(Megpróbáltam volna
jász nagyku szolnok megye túrkeve
Hol laksz merre?
Eladó egy 43-mas forma speed csizma keveset volt használva
Ár:20000Ft

Tel:06203417552
Sajnálattal hallom,kár
Köszi szépen!Sajna nem jó:(
ETZ-150 CSERE vagy eladó papirok nélkül.
A betét ami benne van cm ben 28cm-et mértem
A csizma 43-mas
Eladó vagy 110-120-as ra cserélhető
Szia!Csizma mérete?Talp betét mekkora? cm be:)
2db yamaha sr 125 eladó.az egyik teljesen egyben van,azon látszik a használat,tank kopott,gumi kopott stb.a másik az alkatrészmotor,jobb állapotban van,csak a hátsó kerék van kivéve,de az is megvan.egy ismerös kérésére teszem fel.papirok elvileg vannak hozzá,de nem találja,a költözéskor elkeveredett.,ezért alkatrésznek árulja.
a 2 eggyüttes ára 90 ezer forint.ALKU NÉLKÜL!érdeklödni csak hétvégén a 0627-375483 számon.vagy emailben.marduk@pannongsm.hu
képeket hétvégén tud küldeni.
A KÉP CSAK ILLUSZTRÁCIÓ!
hali, sokat láttam hogy hirdetsz, aeroxra ráfizetnél?
belagergo köszi de már szereztem mesterszálárol THX mégecer