Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi! 70ccm-es nem? Rendőr beleszokot kötni?
27. lett kész. azthittem ez már elég nekem. de ez sem elég és most 25öst veszek és azért adom el
ja, most látom hogy 70es
19 ló?
http://www.hasznaltauto.hu/2344388_aprilia_rs_2008
MSN belagergo@vipmail.hu
Eladó a képen látható Leo Vinci ovál sportkipufogó 35.000 ft.-ért, karcmentes állapotban.
Garantáltan brutál hang
Aprillia RS50-est vagy Yamaha TZR50-est vennék!
Yamaha DT 125 R 2001-es, szezonra felkészítve eladó.

20/521 84 99
Eladó új Probiker protektoros Cross kesztyű!
Ár:4000ft

Tel:06-20-618-2132
bocs egy x lemaradt
még mindig eladó: ECEL TAKASAGO Cross Szett
Hello!

Eladó egy '89 es, teljesen felújított MZ ETZ 125ös, motorikusan és külsőleg is minden meg lett csinálva, csepptank, metálfekete, új gumik, új lánc és lánckerekek. Minden papírja rendben van.



Ugyanitt: '81 es 350/634es Jawa, hirdetés az adatlapomban
elado uj, marhabör motorskesztyü, 11-es méret, a képen láthato
én még ugy kaptam, de soha nem voltam rajtam, mert textil kesztyüt használok (a sár tönkretenné ezt)
4500 ft
Martin sportkipufogó!
Bővebben itt!
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Üdv! Service Manualok eladóak minden tipushoz, robbantott rajzok is! 2000ft Cd-n postai utánvéttel megoldható! E-mail az adatlapomon!
Sziasztok.

Eladó sorba került két darab új Apple iPod Nano 4. generációs lejátszó. 8 és 16 Gb. Miden tartozékával!

Jóval bolti ár alatt:

8Gb: 28 ezer ft.

16 Gb: 36 ezer ft.

Akit érdekel, jelezze:

endurobolt@gmail.com

20/521 84 99

Vegyétek meg, motorra gyűjtök
Hello.
2 db Finster rozsdamentes kis kör slip-on kipufogó dob eladó.
Ár: 25.000. Ft/db a kettő együtt 45.000.Ft.
Új ára: 45.000.Ft/db.
Sziasztok!
Eladó Yamaha FZR 600R(1994)nagyon szép állapotban,sok extrával:K&N+Dynojet+Sebring rendszer,új DID láncszett,gyári üléstakaró,35kWos forgalmi.Jó állapotú Metzeler gumikkal,akciós áron elvihető!
Érd.:30/908-4229
Tisztelt Forumosok!
Eladó 3db Puch 50cm-es segédmotor /üzemképesek / ebböl egyik forgalomban van és megkötöttbiztositása van.
ÁRak:puch Maxi S/katalyzátoros/50cm/Forgalomban/30,000 ezer HIánytalan felszerelésü.Aluminium felnis
Puch maxiüzemképes /AUsztriábol hozták be/Adás vételel forgalomba helyezhetőAluminium felnis Akét oldali müanyag burkolat hiányzik/ára :18,000 ezer
PuchMaxi G4/SPEED/ 3sebbességü /üzemképes /két oldalsó müanyag burkolata hiányzik meg az egyik lábtartó gumi/papirja nincs lomisok hozták be kosárban .EZenkivül még sok alkatrész kerekek gyujtások stb eladó.
Üzenetetaz imél cimre:gepszerelo@citromail.hu megegyezünk!mert felszámolok mindent!
Metzeller 120/70 FRONT(első) Gumi Szinte uj állapotban eladó.5k
Hello. Ha esetleg lenne valakinek a 3. kerület közelében egy használaton kívüli, lepusztult bringája attól szívesen megszabadítanám, 18 sebességes corás metrós interspáros mind1... Tanulmányi célokra kéne és nagyon kéne... És teljesen ingyen elszállítom
Itt többet is megtudhatsz róla http://www.kepesmotor.hu/motor...
Endurance 18 funcion motorcycle computer
Zsír új dobozában eladó. Új ára:39.900.Ft
Én 15.000.adom
hello elado a börkabim 1.2mm-es valódi szarvas bör tavaly vettük törökországba csak aznap volt rajtam kb.1/2óráig azóta egyszersem használtam a multkor felakartam venni és-hát szomorúan tapasztaltam nem jó rám (kinőttem) hibátlan kopás sérülésmentes ha érdekel akkor irj az ordog93@citromail.hu -ra! képetis küldök!