Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelentős a külömbség,sokattudnék nesélni,de ezt aki nem próbáljaki,úgyse hiszi el!
megnéztem....
háááááááááááát....
heló,Természetesen,ezvan mindenhez.2üteműhöz-is!Robogókbais tökéletes!Én már többéve használom,motorba,és autóbais,dízelbeis kiváló!

http://www.youtube.com/watch?v...
2 üteműhöz nincs?,
a Pannóniámba elférne még pá LÓ
ezentúl felejtsetek el minden elektromos kütyüt! Itt a hatásos módszer a pacik gyarapítására, mindez bagóért
hány lóerőt dob?
Ez nem vicc!30-903-6030
Sziasztok!

Kawasaki klr 600-hoz keresek szabadonfutót! Ha valaki tudna akkor a kisilo@freemail.hu címen jelezze!

Üdv.: Krisztián
eladó yamaha r1-re való hyperpro rsc kormánystabilizátor 2000 évj. volt. ára 45000 ft. vagy cserélhető yamaha r1 2000 évjáratu elsőlámpára! 0620/992-4528
Pályamotorozásra felkészített GSXR1000 eladó, 2800km-t futott! Rendszámos, Magyar. Esetleg enduro csare is érdekel.
Törött ,totálkáros forgalomba nem helyezhető motorokat vennék kp fizetéssel e-mailra kérném az ajánlatokat (ocsir6@freemail.hu)
SZPONZORT nem árul valaki?
Az nekem több szempontból sem jó...
Azért köszi!
kézvédő 4E és rendszámtartók ledes(új)6E Acerbis(hasz)3E-ért eladók!
érd e-mailen
első 21"
hátsó 19"
115ért
A krossz kerekek milyen méretűek és mi pénzt kérsz értük
Hi !
Eladnám 2000-es évjáratú piaggio nrg extreme robogómat.
Az idomok karcosak,némelyik picit törött,de megvan minden eleme hiánytalanul.Az első teló szorul,a hátsót cserélni kell.A motorja hibátlan!Adok hozzá egy sport kiput,és megvan a gyári is.
Foglalkozni kell a motorral,de így ahogy van 55000Ft-ot kérek érte!
mirko24@freemail.hu vagy 70/4537625
Szevasz! Eladó sorba kerül a 2006-os SV 650 S motorom. Vannak rajta sérülések, de a 900-ba beleférne. Ha gondolod adj email címet, küldök róla képeket, leírást. Szerintem érdemes benne gondolkodni.
Eladó egy keveset használt robogó hátsó sárvédő,pár km volt robogón,több típusra könnyen felszerelhető. Tel: 06-20-618-2132
Sziasztok!
Még mindig keresek sm szettet!
Excel Takasago cross kerekek eladók
a kép lemaradt:
elado börkesztyü, uj, én nem tudom használni, 5000 ft