Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali segicsetek rajtam nem kell senkinek yamaha dt lc hez alkatrész pl tank ülés kerekek(dobfékes) hátsó rugostag elsö telo farokidom lámpával dobfékek filérekért csak vigyétek továbbá van még egy honda nsr 160ccm es alkatrésznek egyben 25ezer ami szerintem használható belöle a blok jo váltó 160as hengert furni kell a karbi derolto gyujtás jeladó tekercs tank hátsó rugostag felnik crimeca dupla elsö féknyergek fékarral !06209687024 a cucokat csak budakeszin személyesen vehető át nem postázok ! elöre is köszi
Eladó Sony DSC H-7 Digitális,kompakt fényképező kevés expoval,hibátlan állapotban, Fix 42000Ft-ért!
06705933791
noarmy@citromail.hu
ez a bukó is érdekelne:)
Hello!
nem te árultad a bukódat h ingyen elvihető?
A kényelmes ülést úgy hívják, hogy Bagster... Nem csak Z-re.
hello!

Engem lehet h érdekel a bukó meg a csizma:)
Sziasztok!

Eladásra szeretném kínálni a teljes motoros felszerelésemet.

Időhiány,motorhiány,és egyébb okokból kifolyólag sajnos rendkívül keveset használtam őket,így maximálisan megkímélt állapotban vannak.

Részletesebb leírásokat és képeket az apróban megtaláljátok.

-Gaerne RX-Pro 6 csizma,47es méret : -14e Ft
-Axo X-type sisak,L-es méret,szemüveggel és fóliákkal : - 15e Ft
-Acerbis Profile mez,XXL : - 4000 Ft
-Acerbis Profile kesztyű,XXL : -3000 Ft
-Térdvédő,XL : - 2000 Ft

Érd:06/70-574-8117
Sziasztok!
Lenne egy elado yoshimura gpevo eredeti suzuki kipufogo,ha érdekelne valakit.6000 km-t volt fenn.
Sérülésmentes. Gixxer 600-750,k6 k7-re passzol. A tulaja 550€-t kér érte .Plusz posta.Németböl.
Ha kérdés lenne,e-mail a reglapomon
bocs...
165ezer
igen de az mennyi
Sziasztok!
Külföldre költözés miatt eladnám a feleségem és a saját robogómat.
Egy Malaguti F10 és egy Piaggio Zip-ről van szó.
Egyben vannak, jó, erős blokkal.
Szeretném egyben eladni őket, de nem elkótyavetyélni.
NEM CSERÉLEK ÉS NEM SZÁMÍTOK BE!
Kérem hogy csak komoly szándékúak írjanak.
Kérésre szolgálok több részlettel is.

Az ár a két robogóra vonatkozik.
Tel: 70/3916937
mail ment
Sajna az nekem messze van. Miskolcon vagyok.
CMS márkájú M-es cross bukó és Uvex szemüveg olcsón egyben eladó!
Csak azért ennyi az áruk,mert eladtam a motort és csak útban van!

Ár:7000ft

Tel:06-20-462-4481
hi ..
Írnál Nekem ezekről pár sort + az áraikat ,külön külön ?sérülések , ? garancia ? stb ?
a mélemre légyszives ! aya@index.hu

kösz .
Helyileg holvagy? Engem érdekelne a felnyithatós, csak nem merem megvenni látalanban.
Sziasztok!
Cimbi megkért, hogy tegyem be: eladó 2006/9 évjáratú 650es bandit kb 10.000 km-rel, patent állapotban. Ár: 1.100.000 HUF. További infó: 06-30/330-14-57 Petya
Eladó 1 szezonos Alpin vector 56-os méretben. 130 ezres,vagy 13 tizezres..

http://www.motorinfo.hu/piac_new.php?pg=pr
od
uct&pid=23319&sender=pcid%3D1112

06705933791
noa
rmy@ci
tromail.hu

Csere Ducatis ruhára,ill. puma 1000-et,sidi vertigo corsát,normálisabb bukót beszámitok.
Kawasaki KXF 250/450 06/07 hűtőidom pár eladó.Vadiúj polisport még zacskójában, hozzá tartozó polisport matricával.
Ára:6000FT cserélhető minimum 80%-os 90/90-21-es első cross gumira.
Eladó egy 2004-es rendszámos KTM EXC 125, 2010-ig műszaki. Indexeket és a gyári rendszámtáblatartót adom hozzá. Irányár: 779.000 csilingelő magyar forint.

Esetleg eladó a Gas Gas-om is, de inkább a KTM-et vigyétek...
Bridgestone Battlax BT-002 Racing Pro 180/55 R17 és Pirelli Diablo Supercorsa 180/55 R17, Michelin Power Race 190/50 R17 pályára már nem alkalmas, utcára ajánlott... 10e/db. Slickgumik párban 5-12e állapottól függően..
Yamaha R6 gyári idom 4e , Yamaha R1: LSL bukógombaszett+emelőszem+kormányvég+deknivédő, Extreme Tech2 kormánylengéscsillapító, Good Ridge fém fékcső, majdnem új fékbetétek, Termignoni kipufogó...
Sziasztok!

Eladó sorra került a motorom,stílus váltás miatt... 240 ezer ft irányáron hirdetem Yamaha dt125R tipusrol van szó hátul 85%-os cross gumi elöl 90% os enduro gumi.Új Wössner dugatyú,gyűrű,koyo csapágyakat kapot ,furatva lett
0 km es garantáltan,új gyertya hátsó ledes lámpa adatlapomon van róla 1 videó úgy meg még ezek kicserélése előtt!+kép adatlapon! telefon:06-20-345-2422 E-mail,msn:Zolboy91@hotmail.com
ÉrdeklÖdni bÁrmikor emailben termÉszetesen vÁlaszolok de hivhattokis ha ugyÉrzitek megkell Öket nÉzni kikell Öket probÁlni! ezekbe nem lehet csalodni!(((nem zsÁkbamacska))))) csere nem Érdekel! csak kp.!
hello nagyon nagyon sürgösen elado ez a 3moci!
http://kepesmotor.hu/gilera/i?...
vagy:
http:/
/kepesmotor.hu/tm/i?p=14...

vagy:
http://kepesmotor.hu
/suzuki/i?...

NAGYON SÜRGÖS MIND A 3MOCI! AZ ÁRAK IRÁNYÁRAK A SUZUKIBA UJ LÁNCSZETT LETT CSERÉLVE MEGVAN A RÉGI IS!A ROBOGO TUNINGMENTES GYÁRI TUNINGKIPUFOGO VAN RAJTA! A TM-EN ELÖL ÉS HÁTUL IS UJ GUMI VAN AMIK 1SZERSEM VOLTAK HASZNÁLVA!
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek elfekvőben valami 4 ütemü cross kipufogo vég dobja ami elado nem horror öszegért?
Nekem DRZ-m van arra egy gyári cross szerintem ráalakitva hibátlan lenne.