Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó egy AJP hidraulikus kuplung, HEBO karral, 9000 Ft-ért
T: 70/3916937
elado egy 1998-as kawasaki kdx 125 versenyenduro . svájcbol behozott. gyári éllapotu és minden müködik rajta még a különolajtartája is elöl kayaba forditott telo indeksz féklámpa jó. de a kép önmagáért beszél. 33 loerös. van még kb 35000ft értékü motorex cuccom pl: motorolaj légszürötisztito láncspray fékfolyadék váltooil stb ezeket is meg tudjuk bizniszelni . a motorhoz az állványt is adom . ára250000ft tel 06303086276.
elado egy kawasaki kdx 125 versenyenduro . svájcbol behozott gyári állapotba minden müköddik rajta. ára250000ft tel 06303086276.
Szewa! Érdekelne nincs e kuplungkar konzolod? Akár kuplungkarral is
Üdv. Eladó http://www.kepesmotor.hu/yamah... vagy gyári kerekekel igy http://www.kepesmotor.hu/yamah... crosst beszámitok.
Esetleg valaki hondás ing? Már érdeklödött iránta egy srác de nem tudtam elérni mailba... dobjon még egy üzit ha még kell neki! Üdv

http://www.kepesmotor.hu/motor...
hali eladnám cagiva freccia c12r em 140be talán alkudni is lehet.Amit tudni kell róla a blokja patent 700kmes.Futóművek fékek jók.a idom kicsit karcos.Msn:atesz155@hotmail.com

Csere is érdekel.külföldi papiros motorokra 600ccm körüliekre.Vagy rendszámos mocira is ráfizetek (csak részletben tudok)De sok féle megoldás érdekel! (Cross,speed,naked,streetfighter)1988tól érdekelnek motorok alatta nem nagyon.
Köszi. Én egy picit fiatalabbat szeretnék de a hangjára kiváncsi lennék ,Érsekcsanád úgy is útba esik egyszer kiváncsiságból megnézném.
szia. Van rá matrica csak abszolút nem kapom meg az emailokat.
küld légyszíves az enduroshop@gmail.com hátha ez jó
Bocs ..az email lemaradt..érdeklödni cross04@freemail.hu
Hali mindenkinek..
RMZ 250 K5 eladó..autovásárlás miatt...megkimélt bent tárolt moci..
Sziasztok, Karbon blokkvédőt keresek Kawa ER6-hoz!
Tud valaki ilyesmiről?
Mi lenne ha befejeznéd azt hogy minden új oldalra kiteszed a hírdetést? Hidd el aki robogót akar venni tudja hol kell keresnie...Köszike..
Alkatrészek eladók YZF-R1-re 07-08 évjáratúhoz:

Akra full titán rendszer: 330000Ft
Gilles lábtartó: 75000Ft
Pályaidom plexivel tankborítással: 60000Ft

Vagy szettbe: 400000Ft
Eladó a képen található Aerox!
A motor 50-es papirral fut!
Full malossi tuningos: 125 malossi henger és főtengely, malossi égszíj, 21-es delorto karbi, malossi csapágyak és görgök,Leo Vince TT sportkipu, brembo elsőfékrendszer, ledes indexek, új gumik, frissen szervizelve. Áron alul eladó sürgősen!
2003-as és 250,000Ft
Tel:30/680-2519
Hali Marci!Én a Rácz István vagyok.A gmailre elküldtem a címet.Yamaha yzf 2002-es évjárat.
Hali !
Engem egy pár Suzuki Drz 400 S-esnek a hátsó lábtartója érdekelne !
Ár, majd megegyezés szerint .
Köszönöm előre is !
Ja, nem bocs, ezaz
Eladó DRZ supermotokerekek
hello
eladó Ktm Mx típusú crossgépem. erős moci, vízhűtés, 6 sebességes váltó, jó gumikkal, pár üzemórás vertex dugóval, új vátóolajjal. IRÁNYár: 220000 Ft
e-mail:shadow_hunter92@freemail.hu
msn:shadow_hunte
r92@hotmail.com
Te vagy a Czompa Attila,? Mert irtam hogy mennyibe kerül meg hogy mi van benne és nem jött se cím se válasz.
Marci. Holnap fel tudom még adni de akkor egy címet küldj nekem légyszives a bakonymotor@gmail.com-ra.
köszi:Marci
Sziasztok!

Pályamotort keresek! Hobbi (verseny) célra, 4 évesnél nem öregebb max 700 ezer ft-ig min. 600-as,esetleg egy törött utcai,ami könnyen átalakítható pályára, rendszám nem kell csak a származása igazolható legyen. 0630-3386047
Hali Marci!Hétföre igérted,hogy küldöd a Yamaha yzf-re a matricát.A mailodra elküldtem a címem.
Pálya motorozásra felkészített K5 1000, 2700km futott kilóméterrel eladó. Ár:1.4 M