Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cross kesztyű hihetetlen jó áron. 3490.-
Szezonvégi utolsó áras, pénzhiánybol kifolyólag eladó.

http://www.kepesmotor.hu/giler...
keresek cbr 600 fs-vagy f-hez keresek kipufogóleömlőt (könyöksort) valamint vízhűtőt. 2001 től.................... albertzoltan@galgaktv.hu vagy 0620/992-4528
http://www.vatera.hu/ipod_touc... ipod touch 8gb ha érdekel valakit..35 körül szeretnék kapni érte.
Hellosztok! yamaha xt 350 vagy 600 hátso kereket vennék...vagy olyat ami belemegy az xt 350be....NAGYON SÜRGÖS LENNE! tel:06304501855 vagy msn: marek_161@hotmail.com msn en csak hétvégente vaok...
ELADÓ:Kawasaki ZXR750,évjárat:'93-s,műszaki:2010.08-ig.Új gumikkal,új fékbetéttel,új láncszettel,új teló szimeringgel és teló olajjal.Forgalmija 36kw-s,adok hozzá egy bőrruhát és sisakot.Polírozozz nem sérült váz és kerékperem,akrapovic dob,fémfékcső.Ára:550.000ft.Érdeklődni:06-30/631-6
638.CSERE NEM ÉRDEKEL!
érd. a KDX-ről! 06-30 811 4646
email: bozopatrik@freemail.hu
Elado egy KAWASAKI KDX 125ös ENDURÓ!
Valaki nem tud adni pár jó tippet hol lehetne használt (80-90%) 160as sportgumikat szerezni. Itt az apróban nagyon gyér a választék.
Hali!

Dainese 54-es komplett kétrészes bőrruha
Kabát: Dainese Trax
Nadrág: Dainese P103
Kesztyű: Dainese Speed
Csizma: Dainese T.C.I
+ Shark RSR bukó ugyanitt
Egy jó ajánlat és a tiéd!
Sziasztok.Yamaha TDR250ek+alkatrészek eladók http://www.kepesmotor.hu/yamah...
helo emberek nincs meg valakinek a motorrevü 2007-es szeptemberi száma ?ha megvan az oktober november azse baj léccike szoljon ha megvan valakinek köszi
Hello!
Elado egy KAWASAKI KDX 125ös Enduro! 1995ös évjárat!kérésre küldök képet!
sziasztok
gyári yamaha wr lámpamaszk eladó ( de rárakható bármilyen motorra)
ára 8990 ft
érd 06 202066067
akár postá is.
Sziasztok, én is eladnám a gépemet,ami egy drz 400s k7.Műszaki 2011-ig,6000km friss szervíz,jó állapotú, csak aszfalton használt.eddigkb.600000ft-ot toltam bele,de simán a hitelátvállalásért odaadnám ami8800chf.Többet emailben.
Szia

Pedig valószínű hogy ez az hiányzik a gombocska és második tulaja vagyok:)

Ha érdekel a dolog hívj fel és ebben az esetben leinformálom neked a motort

06-20-3919664
Eladó a motorom! 2003-as évjárat, 70-es tuning: Olympia hengerszett, 17,5-es Dell'Orto karbi 90-es főfúvókával, Malossi 6 ablakos membránház Malossi karbon lapokkal, új, gyárinál jobb hajtókar(az alapblokk amúgy ugyanaz mint a Derbi Senda R-ben) Adom a gyári alkatrészeket is, amelyik megvan: 14-es gyári karbi, gyári membránház+lap, 14-es első fogaskerék. A henger nemrég lett fúrva és dugózva, azóta 2000km-t ment(használattól függően 15-20e km-ig gond nélkül el fog menni) A motorban összesen 18ezer km van, eddig a tuningolás mellett csak szimeringeket kellett benne cserélni meg láncszettet, egyébként semmi egyéb baja nem volt. A fogyasztás az 3-5l, attól függ mennyire húzod. Végsebesség 90km/h, jól gyorsul, nyomatékos. Adatlapomon vannak képek, de azokon még nincs rajta a Fox matricaszett és még rajta van a Hebo pufó(azt azóta már eladtam:) ) A mocit egyébként kezdőknek, újrakezdőknek ajánlanám, én már kinőttem, ezért adom el!Kipróbálni kötelező! érdeklődni du.4-től este9-ig telefonon: 20/333-22-56 ár:295.000Ft
szia! közben láttam a hirdetésed máshol, és abból kiderült h te az 1. tulajdonosa vagy a motornak,
ami azt jelenti, hogy ez (számomra sajnos) nem a barátom volt motorja. azt hittük, mert ugyanúgy hiányzott róla az egyik oldalon az a kis műanyag gombocska.. én csak ebben az esetben gondolkoztam volna el a cserén... így még korai sportmotorra váltanom
amúgy szép motor jó áron!
üdv!
SÜRGŐSEN ELADÓ Kawasaki ZXR750-s motorkerékpár!Évjárat:'93,műszaki:2010.08-ig.
Köszönöm a segítséget!

akkor keresek tovább....
Szia!
Sajna nem tudod a nevedre venni, sőt, el sem lehet adni a motort, addig, míg nincs törzskönyve.
Be kell jelenteni az okmányirodába, asszem megjelentetik a közlönyben, és elkezdik köröztetni, az egész kb. 2-3 hónap sajna .
Ezek után a tulajnak elküldik az új törzskönyvet, és eladható a motor.
Hacsak nem valami hatalmas vétel, és sürgős is a dolog, akkor javaslom, nézz ki egy másik motort, mert eltarthat egy ideig
szia!

de azt nem az elözö tulajnak kell kérnie?