Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha citromsárga a motor és mondjuk más szinűre szeretném festeni az íjenkor plussz költség, vagy meglehet oldani hogy úgy kerüljön papírra?
Köszi a választ!
mikori,mennyiért stb.. ?
eredetvizsga: 17000
átiratás: 12000
biztosítás: évi 8000-10000körül
Asszem ennyi
Helosztok valaki tud nekem valami körülbelüli árat mondani ha veszek egy papíros 125 ös cagiva mitót akkor annak az átiratása meg még amiket csinálni kell vele az mennyibe van összesen cakunpakk?

Választ előre is köszönöm.
Nekem nagyon tetszik a Te motorod !... de tényleg

Érdekel az R6-os?
a 750es ár még mindig áll...
Vadonat új tarajos cross siasakok eladók!

06 20 521 84 99
jó lenne egy supermoto , ezekre a szar utakra ...
igen, mert nekem is 520 asom van
520as a láncom ezek jók hozzá?
tudok adni
meg kéne egy patentszem is
3 ezer HUF
Ágfalva?Nem is láttam még ezt a mocit.Mondjuk lehet,hogy nem használták,megkímélték a garázsban.Sok km nincs benne.Az enyémet 51 e-rel adtam el,nulla bajjal. A legszebb R6-os,a mai napig.Gratula a Tiédhez is.Miért adod el?
Sziasztok! Az alábbi slick gumik eladók! Dunlop Sportmax GP Racer Slick 120/70 R17 2-2,5 mm 1.500 Ft; Metzeler Sportec M3 120/70 R17 3-3,5 mm 3.500 Ft; Michelin Pilot Slick 12/60-17, 18/67-17 3 mm párban 9.000 Ft
Sziasztok!
Méretprobléma miatt eladnám 54-es Spidi bőrnadrágomat.Jó állapotó nem sérűlt és térdkoptatóval ellátott.40eft-ért odaadom ha valakit érdekel.A 30/9089573-as számon tudok róla infót mondani.
okés
köszi na csá
rendben ... a Tiéd lehet ...
Valszeg meglesz , mert nem árulom ....csak a port tartom rajta a garázsban ...
Ha aktuális , akkor keress meg , itt valahol ,vagy :aya@index.hu,ill. 06706155160
oké
de még most nincs anyi lóvém, ha lesszs és még meglesz a crm akkor igényt tartokrá oké?M
legyen 18...
meg van az csak le van kötve...
AKKOR 15?
az összes csapágy és szimering új benne !
Azokat már Én vettem bele...
15 alatt nem kapsz egy ilyen főtengelyt...
hát ez elég meredek így , ugy látom még a különolajzó motorja sincs meg.. de érdekelhet a dolog így is...
viccet félretéve meg kell nézzem hogy milyen részei hiányoznak ...
ez volt az utolsó állapota , ha jól emlékszem :