Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi az XJ 900-as, ha még megvan?
Előre is kösz
na azér
Nem vagyok sertodos, csak kinyilvanitottam a velemenyet, mert az en hozzaszolasomra valaszoltal... De en se akartalak megbantani, szoval piiiiisz.

(A retro TV allvanyt szivesen elcsereljuk egy nem retrora... )
XXXX-nek írtam h ez louis-os cucc és kb feleennyibe kerül,semmi rossz szándékkal.
majd úgyis ő dönti el mit akar.
ha én akarnék venni pl 15ért egy kesztyűt,és szólnának h ez van 10ért,akkor ha ráérne megvenném ott.
( így írtam,nem fikázás,bármennyire is megsértődtél és annak vetted.)
Kalev, mondjuk azt meg en szoktam viccesnek tartani, ha valaki ok nelkul fikazza a masikat. Ez a tesom tanktaskaja, amit en vettem neki (igen, a Louisban), de kozben o meg vett egy Bagster tankbort, igy a magneses taska mar nem kell neki. Jah, amugy van elado borruha is, meg nadrag meg aksitolto, meg kicsi taska, meg fejes vonalzo, meg samli, meg TV allvany, meg szobainas, meg hermelinprem meg anyamtyukjamindenfeleslegeslimlom. Asszem erre van kitalalva a vatera... Huha, ez aztan a marha nagy biznisz...
(aki a retro TV allvanyt megveszi, kap egy tabla csokit! )
Köszi mindenki holnap ugynézki sikerál vennem egyet uhogy ezuttal tárgytalan is!
Nah ja tudom csak az is idö most meg kinéztem az elöbb 2 franko tatyot azt az egyik már nincs meg a másiknak a gazdija meg nyaral! pffffffffffff
Louisbol tudsz rendelni, hamar elkuldik, csak a posta ugy kicsit sok. Mondjuk lehet, hogy meg ugy is olcsobb, mint itthon... Meg azert nem art, ha az ember ra tudja probalni a motorra...
köszke csutka de ezt már lestem de ez pici meg nem megy a motoromhoz meg nem is szimpi nagyon valami nagyobbacska kéne csak szük a keret és tura lessz nemsokára!
hát ez komoly.
bécsbe megveszik az ilyeneket 2-3e-ért aztán felrakják vaterára duplájáért.
ez már sokadik eset h ilyet látok.persze akinek messze van a louis,annak marad ez vagy a kereskedő,aki szintén ilyen árréssel dolgozik
Nezd csak, itt van egy uj magneses tanktatyo:
http://www.vatera.hu/moto_deta...
Mondjuk ez nem tul nagy.
SOS keresek mágneses tanktáskát használt is érdekel persze nem szakadt valami szar 5-6 eze forint körül érdekelne még a héten kéne nekem de ha ma lenne az sem baj szigetszentmiklósi vagyok környékbeli elönyben de ha postai uton történik az sem baj de ne legyen túl pici a tatyó 15litertöl érdekel!
30-493-23-10
hali
nekem van 1 full fekete bőrzsekim, ha érdekel teszek fel róla képet
Szia Balu!
Engem lehet, hogy erdekelne a nadrag, de a meretekkel nem vagyok tisztaban. Kuldenel legyszi egy mailt? (adatlap) Cserebe lehetne mondjuk ez a nemet gyarmanyu kabat:
http://www.vatera.hu/tschul_mo...
Fekete-feher-kek, gyakorlatilag uj, puha borbol, full protektoros, XL meretu. A kepen lathato 190 cm magas egyenre a merete kb jo lenne, viszont sajnos bo. Szoval nem ilyen gizdakra valo...
hát engem nemnagyon érdekel a csere,mert pénem sincs szinte seemi hogy ráfizessek,amugy SUZUKI RG50 Wolfom van, 6sebesség,vízhűtés,100körüli végsebesség,4liter körüli figyasztás,egyszerű kis motor, Irányár: 120e ha ez érdekel akkor : 06202019366 email: haxorx@citromail.hu
honda pantheon nagytestű robogo nagyon szép állapotú.törésmentes.ha érdekel neked milyen motorod van nekem nagy és szeretnék 50 ccm.írj ha érdekel.
Hello! jelképes összegért eladó a képen látható enduro.Kihasználatlanság miatt eladóFogjátok és vigyétek:Irányár 65.000Ft ha 2 héten belül elviszed csak 60.000Ft!Az ár az állapotát és az évjáratát tükrözi.De nincs szétcseszve a motorja!90km/h a vége 80ccm!
Eladó vagy elcsrélhető egy 54-es méretű térdkoptatós Spidi bőrnadrág méretprobléma miatt.A hálós bélés kicsit kiszakadt de amúgy teljesen jó.Az ára 40 eft lenne vagy jó állapotú bőrdzsekire cserélném 52-es méretben.
babinecz ez nekem szolt volna? ha igen milyen motor is?
ugyanitt hálós teljesen új protektoring is eladó ára:19400.-ft
zsir új!
06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Eladó gyári új ROTAX 122es és 123 as henger.
érd: 06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Sziasztok !

Keresek kutyacsontot 18-19 cm furatközéppel(lehetőleg gyári) bontottan eladót.650-es Bandithoz (K5)kellene.
Köszi előre is.
Eladó faridom,lámpával együtt... érd:06202941280 Képek telefonnal készűltek ezért nem adja vissza a szín élességét..
Meretproblema miatt eladok:
1.) Egy IXS tipusu noi borruha, 40-es meret, fekete-feher-pink, teljesen uj!
2.) Valamint egy FLM borruha, 42-es, fekete-kek, csak nehanyszor hasznalt, ujszeru allapotban!
Persze mindketto full protektoros, ahogy kell!

http://www.vatera.hu/ixs_noi_b...
http://www.vatera
.hu/flm_borru...


Ha esetleg valakit erdekel, irjon batran e-mailt, vagy telefon, vagy galambposta, stb.
cső nekem van egy 125ös pit bikom amin idom tőrve van meg gyújtáshibája van meg egy aprilia rx 50 -em 2000 es évjáratú és tanulomotornak is kiválo mindkettőt el szeretném adni.És 85 ős crosst akarok venni.Ha valakit érdekel valamelyik motor irjon ! meg ha van 85 ős crossja vkinek elado legalább2000-es évjárattol az szolhatnamert lehet hogy érdekelne ..na cső és kőssz