Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó aprilia sr! http://www.motor.hu/admin/webuser.jsp?newMotorId=74994
te érdeklődtél a miénkre te írtad hogy ráfizetsz.ha érdekel szólj
Elado RG50 W! Iá: 120 4l körüli fogyasztás 100km/h végsebesség,egyszerű kezdő motor. tel.: 06202019366 email: haxorx@citromail.hu
ELADÓ Aprilia RS125
http://www.hasznaltauto.hu/2200920_aprilia_rs_2004
vagy
h
ttp://www.kepesmotor.hu/aprilia/i?p=99207&c=2460


Érdeklő
dni telefonon, itt a fórumon, vagy az adatlapomon megtalálható e-mail címen.
Üdv nekem van egy elfekvőben,de még nem tudtam kipróbálni,a moci amihez vettem már eladtam,bontóban vettem elvileg jó ha valahogy ki tudnánk próbálni hogy tuti-e akkor 10rugóért a tied.Üdv Zoli
ELADÓ Hátsó lánckerék, RS125re (régebbire)

JT, 40 fogas, Új RSre NEM jó. 0kmel, VADIÚJ, új ára 5100, nálam 3500Ft.
tyt@vnet.hu 70/6199777
Ez egy yamaha target tipusú és 70.000 Ft az amit kérek érte, de nem jó az öninditó, de ha kérik megcsináltatom.Egyébként nekem pici és egy olasz faszitól vettem meg.
minimum 65.000 Ft-ig megyek le.Ez van.Ha érdekel akkor szóljál ha nem akkor köszönöm az érdeklödést.
KTM EXC 200AT KERESEK MEGVÉTELRE HA VAN AKINEK ISMERŐSE AKI ELADNÁ AKKOR SZÓLJON NEKI ENGEM ÉRDEKELNE!2004től vennék csak ez alatt ne, érdekel!akinek wan isemerőse az wegyen fel men-re ott van a cím az adatlapomon!kössz
VTR 1000 F -re keresek feszültségszabályzót! Sürgős!
Ha kifizeted akkor örökbe is viheted, nem csak 120 hónapra
Látom 70000 re adtad fel mi 175000 re tartjuk 170 ért lehet elvinni.
És milyen tipusú?nem írtad meg honnan vagy mi szomód ha érdekel.és mire gondoltál ráfizetnél vagy mennyire tartod a tiedet.milyenk kifogástalan nem azért adjuk el mert rossz vagy valami szó sincs nagyon megy és jó csak kisebbet szeretnénk.írj jo mire gondoltál
Szia.Nem volt törve és a kasznit is meg a szűröt is cseréltem.Persze még az apróságokat is pl:benzi cső meg ilyenek.Most kapaszkodj meg,mert a végsebesége 85-90km/h és 91-es évjárat.
Cascomentes hitelre 0 indulóval 120 hónapra elhozható?
Hello mindenkinek!
Keresek Honda CRM 125 höz műszerfalat!
Hol laksz?Hány éves a moci?írd meg pontosan mi lett rajta felújítva!érdekel mennyi a végsebessége,és mennyit fogyaszt.látom át lett fújva.volt törve esetleg?várom válaszodat.üdv...
Eladó GSR600!
Csakis hitelátvállalással. Én 100.000-t kérnék (ennyit fizettem bele én is mikor kihoztam), és a hitelátvállalás költségét kellene még állni.
6 évre vettem fel a hitelt, most áprilisban volt egy éves a motor. Tehát már csak 5 év van hátra, azaz még annyi se..
Extrák: Színre fújt sárvédők oldalidom és hasidom, LSL kormány (gyárit is adom vele), sportkipufogó (gyárit is adom vele), irridium gyertyák, bukócső, Ferrodo racing fékbetétek, pageres riasztó.
Folyamatosan szervízelve.

Eddig még egy sima ajánlatnak is tűnhet, de most jön az amiért kitűnik a többi ajánlat közül:
Adok hozzá pluszban GSR alkatrészeket! Ime:
- Első felni, tengellyel
- Hátsó felni féktárcsával, tengellyel
- Első fékrendszer
- Hátsó lengővilla
- Hátsó segédváz
- Komplett pillangó szelep sor
- Komplett kábelrendszer
Illetve sok kis apró dolgot ami jól jöhet (pl tankszivattyú, levegőszűrőház, tömlők, stb)
Ezekből később lehet pénzt is csinálni. Pl vissza lehet keresni vele simán a hitelátvállalás költségeit..
üdv mindenkinek üzemképes, vagy hengerfejes 1000es kawasaki zx, zzr vagy 1000rx blokkot keresek. kp fizetéssel. csak honositható érdekel amit magyar motoromba be tudok iratni. hivjatok 06306420248. msn:hsskft@freemail.hu skype:hsskft
Üdv.Nekem van egy Yamaha MBK Target 50ccm tipusú robogóm.Teljesen felujított és minden féle extrával.Pl:csomagtartó, dekoráció, Matt fekete. Én eladnám vagy cserélném nagyobra.
Üdv
HENGER ELADÓ
eladó DT 125 R (elöl hátul tárcsás) hez poweres henger ha valakit érdekel írjon:pudvapappa@freemail.hu vagy hívjon: 0630/5835-980
ELADÓ A CBR-EM!
KÉP AZ ADATLAPOMON!
1998 as.160kg tehrbírás,3-3,5l eszik 100-on.2600ftból tettem tele 95-ös benzin.100-110 simán viszi nagyon jó motor.csak nekem nagy.egyébként kifogástalan.
eladó:15000
mez:XL,
naci:38-as