Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát blokba való alkatrészem nem olyan sok van de van indexem teljesen uj kipufogóm krómozott lámpák berugó fogaskerék láb fék és hátsó fékdob! naghyából ezek de ha irsz mi kell akkor megnézem és irok!
Eladók Jawa blokk atrészek
Hali, eladó egy SV650S 2000es évjárat kék színben. Érdekességként 11800km van benne első tulajos (öreg fószer volt a tulaj) 12ezres szervízen nem volt még. szép állapotban, friss műszakival eladó vagy sima N esre cserélném. irányár 850ezer.
Pitbiker !
Egyenlőre megvan még az XJ, felvettelek msn-re ott megtárgyalhatjuk vmikor.
Délutános vok a héten tehát vmelyik délelőtt tudunk beszélni. Alku van...
illetve --- emil : aya@index.hu
csak a héten 130000.-ért elvihető egy 2005-ös italjet millenium nagyrobogó 6000- km-el
Tel : 06706155160
Köszi,ettől azért kicsit sportosabb cuccban gondolkozom
vagy van 1 használaton kivüli alsó+felső,bőr összecipzárózható.. echter leder, 52es méret full fekete... a naciér cserébe odaadom:)
2002'-es Husaberg FC470, új szelepekkel, vezérműlánccal quadra( nem kínai) cserélném árában. 560000,-ft
Jah, ocsem az univerzalis "power seller" a rokonsagban.
Eladó egy vadi új Marushin RS-1 carbon bukósisak!
1050g, L-es méret, kivehető/mosahtó belső, dupla D-gyűrűs zár, fóliával a plexin, felpróbálva sem volt még.
Dobozban, karcmentesen.
Bolti ára 90e körül van.
Ára: 48.000Ft
Új, olcsó

Protektoringek,

UFO kézvédők

Tarajos krossz sisakok

ELADÓK!

06 20 521 84 99

nyizesedes@freemail.hu
Sziasztok!Nemrég lett kész a weboldalam. (Használt motorgumik) http://www.sokgumi.sokoldal.hu
Nézd meg,érdemes-lehet rajt TELJESEN INGYEN hírdetni is-raktam fel több lehetőséget:eladó motorok,eladó alkatrészek és felszereltség-ha gumi most nem is érdekel,de van bármilyen motor(os ) dolgod,rakd fel hírdetni nyugodtan-egyre többen nézegetik az oldalt és van rá esélyed hogy eladj bár mit
Széles utat és gumifákat.
Szia!
hello.
250-es yamaha Majesty óriás bőrfotel olasz eredeti papírokat tehát forgalomba helyezhetően eladó
Oksa,azt láttam,hogy van minden mint karácsonykor
eladó az mz-m.link itt
Nem tudtok valakit akit érdekel egy teljesen hibátlan, gyönyörű állapotu aranysárga színü BMW 650CS?
OK, korbekerdezek sportos kabat ugyben.
Az akkor jo is lehet ra! Mindenkepp kabat kell? Mert egyeb van sok minden, a szobainastol a bornadragig... De majd korbekerdezek a motorozos csaladtagoknal, aztan ha nincs jelentkezo, terjunk ra vissza par nap mulva!
Kicsit sportosabbat szeretnék,nekem is van hasonló Biker starban és nem akarnék ilyen stílusút venni.
174cm vagyok és 79-80kg.Sajnos nagy a gatya és ezért adom el.
Hát ezért a tasiért nem kell elmenni külföldre sem mert Pesten a Kelomotorban (http://www.kelomotor.hu) 3999 Ft
Balu, es a gatya a tied? Csak a merete miatt kerdezem. Hany kg vagy? (A kedvesemnek kene, o kb 176 cm magas, es vastagabb darab. ) Gubizok kisebb kabatot... (mondjuk ertelemszeruen foleg noi cuccom van, de az aztan mindenfele... Ha esetleg erdekel. )
De mondjuk van egy ilyen kabat:
http://www.vatera.hu/hein_geri...
Azert van odairva, hogy noi, mert kicsi meret (S)... De akkor lehet, hogy Rad jo! Nekem a 178 cm-mel sajna kicsi.
Fireball:tegyél már fel róla egy képet és megnézem majd.
Köszi!
Köszi de biztos nem lenne jó a dzseki a 174cm-re Hiába,én sem törném össze a mérleget