Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Hát a cserét ugy érteném csere-csere! ráfizetni ne mtudok,mert nincs lovém!:(
Ha érdekkel akkor cserélhetünk,mert én msot sport motort szeretnék!:)

Helyileg Baranya megyében tartozkodom!:D Te merre fel lakx?:)
Hello!
És a cserét hogy gondolnád én a motor-t 250be tartom és hogy helyileg merre lennél ?
Szia!
Ujat akarsz venni, vagy valami regebbit? Az igazi igaslo a Honda Innova. Orokeletu, es kepes masfel litert is megenni... Viszont ezen valtogatni kell, es hat nem egy raketa... Keewayt ne... Piaggiobol es Gilerabol kapsz olcson is, es van ez a vicces beszamitasi akciojuk, hogy 120e-ert barmilyen motort beszamitanak. A barmilyen szo szerint ertendo... Attol is fugg, hogy hol akarod majd hasznalni! Nekem egy 50-es Gilera Runnerem van, ami nem eppen az olcsok kozul valo, de a pesti utakat annyira nem szerette... Szoval Pestre az ilyen dizajnos sportrobogok annyira nem jok, mert szetmegy a futomuvuk... Meg a feneked is...
Szevasztok Motorosok!

Képzeljetek L egy teljesen - 100%! - motoranalfabétát--- ez vagyok én

Azonban most szükségem van egy robogóra - szállításra/munkára, dobozzal - mely megbízható, üzembiztos stb... és az ára sem az egeket verdesi (pl. nem egy Aprilia SR 50-es Talmaféle replica - pedig tetszik, de az 5 kiló most sokkk...)

KÉRLEK benneteket segítsetek ki ötleteitekkel, gondolataitokkal, milyen robogót érdemes venni, mennyiért ill. mit javasoltok még, mi az amit tudnom kell(het) ezzel kapcsolatban?

Mindenkinek előre is kösz a mindenféle infókat.
1ghost@vipmail.hu
2 liter/100km
Helló!

Engem érdekelne a mocid!
Cserébe tudok adni egy Malaguti f-12 Phantom robogót!:D
kevesett fogyaszt! itt Baranyában párja nincs a gyorsulás téren!:D 85 km/h a vége!
Malossi tuningos!:D

írj fontoss lenne!
Sziasztok! Kawasaki KLX 300R
Ha valaki esetleg tudna segiteni, vagy érdekelné.
Köszönöm
Sajna nem kaptam meg.
Üdv:B
Ejj, de kár.
Köszi!
Szerintem marha jó,francba a kommersz szarokkal Háááát,szerintem rád erősen kicsi lenne a gönc.....inkább egy 54-es kellene .
helló
irtam mailt tegnapdélután, de azért csak akkor mert simsonos találkozón voltam!
ha nem kaptad meg akkor szólj és már irok is!
mitoo
Isten bizony szinte tetszik, olyan rohadt ronda...Jó ez rám? 178cm, 84 kiló
Az biztos ...... Nekem nagyon bejön Élőben persze sokkal szebb!
Ebben legalább látszol messziről...
Kerestelek.
Hello!
125ös Tzr-em 50es kis fogyásztásu motora cserélném!
Várom az ajánlatokat!
Üdv. Elado Suzuki RG50 Wolf,Blokkja átnézve,uj henger+hengertalp tömítés,uj első és hátsó lánckerék,D.I.D lánc,uj NGK gyertya,Mikuni Carburator,6sebesség,vízhűtés,elöl tárcsafék,hátul dobfék.VÉgsebesség: 105km/h Ár:110ezer.Ha érdekel email: haxorx@citromail.hu TEL.: 06202019366
Csere Motortól függ.
Sziasztok!Ha netán érdekel valakit CBR 600 F2-hez uj bontatlan hátso fékbetét pár az szoljon!
Féláron+postakötség.Nem tudom hogy most mennyi az ára,én 6500-ért vettem anno.
Ja!Több Honda tipushoz is jó(900RR,CB stb)
eladó ETZ 150 moci jó állapotban, elérhetőség a hirdetésben ill az adatlapomon
'98 as DERBI GPR 50 R eladó vagy cserélhető, szinte mindene megvan, bár 1-2 apróság hiányzik, motorja gyönyörűen jár, önindítós. ha valakit érdekel akkor még írok bőven a motorról és képek is vannak. a motort kb 25-30 ezerből össze lehet rakni.
eladó vagy cserélhető, esetleg az árba 51 es simsont beszámítok( állapot mind1)
mitoo
Ja,és van még egy gyári,bontatlan csomagolású Kawasaki dzsekink is. L-es méretű.Számlával,mindennel......Nem kínai sz'r...... i.á.: 17500.-
Hali! Eladó Dainese 50-es méretű kétrészes speed bőrruha! Szép állapotú,ritka szép színösszeállítású-szerintem -. i.á.:63e Ft
Sziasztok !
Eladó egy kétrészes shoumy börruha.Irányár 70000ft
Érdeklödni 06-309763617
pedig lehet megvettem volna mindkettőt
így van hagyuk már mondom....