Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csö engem érdekelne a motorod van egy aprilia sr -m cserébe! ha érdekel itt az msn cimem: jimi666@citromail.hu
Működik!
ez a link már működik is remélem:
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Ja és az ár: 85.000 Ft
Eladó a szép állapotban lévő 110 ccm-es HONDA LICENSZ pitbike-om Japán karburátorral. Lámpákkal és tükrökkel felszerelve. Elől-hátul hidraulikus tárcsafék, garázsban tartott, adok hozzá egy gyári és egy sport légszűrőt is. Kiváló motorikus és esztétikai állapotban, finoman bejáratva. Gyönyörű hanggal.
Elado dt hez egy elsö lámpám meg egy hátsó lánckerekem meg elsö lábtartók ha valakit érd. akkor írjon.
3darad ezres darabja.
Üdv: Norbi
!SÜRGŐS!
Suzuki GSX-R 750 '94-es évj, sürgősen eladó. részletekért írj e-mailt v hívj link:
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Hi!
Van egy eladó Yamah fj1100 am 150000 ért külf papiros, de 20e ért papirozható. Meg egy hyosung chopperem is. ez 75 ezer de blokk kell bele.
Hé ezt a fényképet én csináltam Mi is ezért adtuk el Ahogy látod a fényképen megérte
Érdeklődni e-mail címem:lulu333@lajt.hu
Kymko CPI Hussar 50 köbcentis papírokkal!
2005-ös évjárat 7785 km-rel elcserélendő 125-ös enduróra vagy nagyobb is érdekel!
Lehet papírok nélküli is! Veszprém megye
suzuki gsf 250 bandit 1997-es ÉvjÁratu, sÉrÜlten, abszolut alkatrÉsznek eladÓ, forgalombÓl vÉgleg kivont. motorozhatÓ Állapotban. motorikusan 100%-os nagyon szÉpen jÁr a motorja! egyben alkatrÉsznek. Ára 160 eft. ÚjszerŰ gumikkal. a kÖvetkezŐk sÉrÜltek; elsŐlÁmpa, mŰszerfal, kip. csŐ, a tank minimÁlisan. Ár 160 eft. 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538
hali. eladó giannelli reverse kipufogó 15000 ft-ért. érdeklődni apriliasr91@freemail.hu vagy itt
Az ár lemaradt én 15. 000-ért vetem és ennyi is az ár neki.
Eladó a képen látható ruha 48-as (Kb 165 magasra és kb. 60-65 kilóra jó de ez alkat kérdése) Páromé volt, nincs vele semmi baj, csak várjuk a trónörököst , úgyhogyúgyhogy egy darabig nem kell.
Szia!

Köszönöm a választ, megnézegetem azokat, amiket javasoltál :)

Pesten futárkodom majd vele, tehát először megfelel egy jó munkabírású de olcsó robogó, és ha bejön a meló, majd elgondolkodom egy jobb minőségűben is...

üdv
Hát az én motor-om sokat többet ér evel szerintem te is egyet értesz szval gyüjtögetsz egy 50est és majd akkor beszélünk ha meg lesz még! :)
40-es noi borruha es XL-es ferfi motoros borkabat eladoooooo! Csere is lehet!
Sajna nincs elég pénzem, hogy rendesen gondját tudjam viselni, leharcolni meg nem akarom, így inkább eladom, amíg jó állapotban van. Hogy mi lesz helyette, azt még nem tudom. Keresgélek.
Szia, érdekelne, mennyi az ára, és tudnál küldeni róla képet a cagivamaster kukac gmail.com címre, illetve, hogy mi egyebet kell tudni róla
próbáld ki mind2t aztán rájössz hogy rx
Sziasztok! Enduro motort szeretnék vagy Honda CRM 125-öt vagy Aprilia RX 125-öt! De nem tudom eldönteni! segítsetek
Szóval te is eladod... Mi lesz helyette?
Eladó egy Cagiva Supercity 125, 1992 évjáratú, teljesen zöld fényezéssel. Az előző tulaj elesett vele, melyből következően van rajta némi esztétikai sérülés. Motorja tökéletes állapotban van, Rendesen melegítve, csak szintetikus versenyolajat használtam hozzá.Nemrég vettem rá új lánckerekeket, láncot és gyertyát.Adok hozzá 100.000 Forintnyi alkatrészt.(komplett hátsó futómű(lengőkar, hátsótengely, rugós tag), egy kilométerórát, egy első teleszkóp párt) Ebből következően az ár fix.A motor rendszámos, minden papír megvan hozzá. Kérésre küldök képet, Budapest környékén megbeszélhetünk találkozót.