Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd megnézed az enyémen
nem a gyöngyház az egy plusz adalék a színes festékbe.
ilyen sok kis genyócsillám, ami napfényben gyönyörűen csillog (nem metál, annál szebb)
Keme ....
Küldenél képeket a mootorkról , meg infót ?

(aya@index.hu)

Kösz ...
Szia
erre a címre küld el a képeket! Lécci! Köszi!
Üdv
ke_szisz@freemail.hu
szeva yamaha sr 125öt beszámolsz?
Eladó!

Yamaha FZR 1000 Genesis, 1989-es kitűnő esztétikai és motorikus állapotban van. A motorjába nem lett belenyúlkálva, semmi olajfolyás, semmi csörgés-zörgés. Adom hozzá a gyári kiput, plusz egy sport dobot. A festése gyári(felniket leszámítva) néhány apró esztétikai hibával, de ez elhanyagolható. Sűrgősen eladó! E-mail-ban tudok még képeket küldeni! e-mail: fzrgenesis@freemail.hu, tel.: 20/263-9553. Ja és az ár: 440.000 Ft.
Sziasztok!

Eladó kipufogót keresek!
2006-os Yamaha R1-re keresek Akrapovic dobokat vagy komplett rendszert!
Lehet új is, használt is!
Ha valaki tud ilyet, írjon légyszi ide vagy az alábbi e-mailre!
Előre is köszönöm!
ricsi@freemail.hu

Mackó
Ha valakit esetleg érdekelne van egy bordó yamaha XJR400-as 1994-es eladó. 2 hete vettem (adásvételi szerződés megvan), 1 hete cseréltettem rajta komplett jó minőségű láncszettet, amiről van számla is. Tegnap lett olajszűrő és nagyon jó minőségű olaj cserélve, erről is megvan a számla ha minden igaz, illetve az olajszűrőn egyértelműen látszik. A gumik jók és holnap műszakiztatom le. Mivel ez az első motorom és nem értek a motorokhoz a szervízre hivatkozva motorjával és a váltóval semmi probléma. Minden elektrónikája működik, a fékek is jó állapotban vannak. Női tulajé volt, 1 évet állt, így a szűröket is kitisztittatom. 14000 km van benne, akitől vásároltam állította, hogy ennyi is van benne, ezt a korát nézve nem merem állítani. Viszont van 1-2 szépséghibája. A lámpa fémkeretén van egy karc és a kilóméteróra műanyag burkolata kevésbé látható helyen törött. Yoshimura kipufogó dob van rajta amin szintén van 1 kis esztétikai hiba. Sürgősen eladó, mivel hirtelen kocsivásárlás vált szükségessé. Ha valakit érdekel, részletes képeket tudok küldeni. Hely Balatonkeresztúr. Az ára irányár a szépséghibák miatt. 455.000 Ft
Szia
Érdekel a mocid nagyon is! Merre laksz? Mit kell tudni a mocidról? Pár infó! gumik, motorja, ereje, olajzás, végsebesség, váltó, fogyasztás, hűtés! Ja és pár képet még küldhetnél, ha gondolod én is küldök!
Üdv
elbasztam
MOTOR
na ez eladó
Szia.
Engem érdekelne a CR 125.Ha megvan még akkor irj vagy hivj.
Tel.:0620-585-4380
Szia.
Engem érdekelne DT.Van egy Gilera sp02-es gyorsaságim cserébe ha érdekel.125/50
Teljesen fel lett ujjitva.Ha érdekel akkor irj vagy hivj és elmondok róla mindent.
Tel:0620-585-4380
Jah És azt elfelejtettem mondani hogy teljesen friss a felújítása (váltó+motor) Számlával igazolható! Csre is érdekel 125-250 cross vagy gyorsasági!
Üdv mindenkinek!
Szia
Láttam endurót keresel! nekem lenne egy 95ös Yamaha DT125R mocim! Ha érdekel írj!
Üdv
Szia!

42-es és 10e
Szia
valamelyik motorért cserébe egy 95ös Yamaha DT125R nem érdekelne? Válaszod köszi!
Üdv
A gyöngyház-szín az nem olyan rózsaszínes-lilás? (Kagylószín, amiben gyöngy van, belseje=gyöngyház)
Szia
mekkora a csizma és mennyi lenne az ára?
Üdv Szilárd
Gyöngyház vagy nem gyöngyház, ritka csúnya szine van
Sziasztok!Ha esetleg valakinek szüksége lenne rá
ejj de morci. Na jól van, ha azt mondod gyöngyház, akkor az, ezen ne vesszünk össze. A képen nem úgy tűnik.
Na akkor gyere el és nézd meg utána ugass hülyeségeket, ha nem értesz hozzá! De ha idejösz és mégiscsak megállapítod hogy "télleg gyöngyházmetál bocsi képen nem látszódott" akkor beleverem a fejed és akkor megtanulod hogy nem ugatunk be másnak hülyeséget, ha nem is láttuk még a motort!